Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Max Payne 3 - wrażenia z prezentacji

31 postów w tym temacie

gram.pl

Środki przeciwbólowe, wędrówki od baru do baru, coraz bardziej zniszczone ciało oraz psychika. Czy wyprawa do Ameryki Południowej postawi Maksa na nogi, czy jeszcze bardziej pogrąży w nałogach? Na te odpowiedzi musimy poczekać, jednak już dziś podzielimy się z Wami wrażeniami z wczorajszej prasowej prezentacji gry Max Payne 3.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Max Payne 3 - wrażenia z prezentacji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że prawdziwy MP skończył się na drugiej części a ta mimo zachwytów nie będzie tym czego chcieliby fani. cóż kolejna gra bazująca na znanym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, może jaki zafixowany jestem ale jak patrzyłem na filmiki i screeny to cały czas miałem z tyłu głowy kane''a i lyncha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Rockstar ma szansę na świetne odświeżenie serii sprzed lat. I mam nadzieję, że im się to uda, a zapowiada się jak dla mnie naprawdę zacnie. Myślę, że to może być sukces na miarę Deus Ex Human Revolution, który był jedną z najlepszych (dla mnie nawet najlepszą) grą roku poprzedniego.

@Gram.pl - wjadę Wam na ambicję, ale pewien sklep oferuję lepszą ofertę na MP3 na PC... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas byłem za Max''em i dawałem mu szansę. Mimo tego, że teraz wiele filików z gry to są prezentacje broni i wyjątki jak ostatnio multi... to po prostu nie da się opisać tego jaki teraz mam stosunek do tej gry. Po prostu- ja muszę w to zagrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu taj pytanko skierowanie do Myszastego.
Czy R* zaimplementował w grze system obrażeń podobny jak w RDR? Czy strzał w głowę przeciwnika pozostawia malownicza dziurkę?
Na którymś z filmików promujących zdawało mi się że tak ale skoro Ty widziałeś wszystko na żywca - yes or no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z deusem sytuacja była trochę inna bo twórcy postanowili wrócić i czerpać z pierwszego kapitalnego dusa którego klimat świetnie czuć było w samej grze jak i zwiastunach przed jej premierą. więc jak się ma najnowszy deus do MP3 który prezentuje zupełnie inne podejście (zupełna zmiana wyglądu serii)? nawet klimatu starego Maxa nie czuję z materiałów które do tej pory widziałem. ale z ostatecznym osądem MP3 poczekam do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 20:57, AKmU2 napisał:

Tu taj pytanko skierowanie do Myszastego.
Czy R* zaimplementował w grze system obrażeń podobny jak w RDR? Czy strzał w głowę przeciwnika
pozostawia malownicza dziurkę?

Na kilku screenach widać krew na ramieniu trafionego zbira czy krwawą plamę na twarzy, więc pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 20:57, AKmU2 napisał:

Tu taj pytanko skierowanie do Myszastego.
Czy R* zaimplementował w grze system obrażeń podobny jak w RDR? Czy strzał w głowę przeciwnika
pozostawia malownicza dziurkę?
Na którymś z filmików promujących zdawało mi się że tak ale skoro Ty widziałeś wszystko
na żywca - yes or no?


Przyznam się, że byłem na prezentacji i nie przyjrzałem się aż takim detalom, chociaż pamiętam, że gdy trafili Maxa i kula przeszła przez niego to na koszuli został krwawy ślad z którym Max później biegał. Zabawna sytuacja bo w momencie gdy bohater rzucił się w bullet time na boisko, to na jego koszuli pojawiły się zielone pasy. Zjawiskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 21:17, Gregario napisał:

z deusem sytuacja była trochę inna bo twórcy postanowili wrócić i czerpać z pierwszego
kapitalnego dusa którego klimat świetnie czuć było w samej grze jak i zwiastunach przed
jej premierą. więc jak się ma najnowszy deus do MP3 który prezentuje zupełnie inne podejście
(zupełna zmiana wyglądu serii)? nawet klimatu starego Maxa nie czuję z materiałów które
do tej pory widziałem. ale z ostatecznym osądem MP3 poczekam do premiery.


Ale czy Ty czytałeś w ogóle zapowiedź którą komentujesz? Zmiana miejsca akcji nie czyni z nowego Payne''a "Maxa bez Maxa", i nie, to nie jest jedyna osoba, która widziała grę w akcji i tak twierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak przeczytałem bo z reguły nie komentuje tekstów których nie przeczytałem ;] niektóre rzeczy cieszą inne nie. a czy przeczytałeś to co napisałem o tym że ja nie czuję klimatu MP z materiałów które widziałem do tej pory o MP3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym samym pokazie i grę mogę podsumować krótko - to naprawdę stary, dobry Max Payne. Lepsza grafika, parę nowych ruchów, ale esencja i klimat pozostały, fanom będzie się podobać (mnie na pewno).

Mysza - czemu nie napisałeś nic o "pożeraniu"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy stary to watpie, czy dobry to sie okaze. "Pare nowych ruchow" brzmi conajmniej dziwnie jesli chodzi o gre na ktora sie czeka kilka lat. A i to ze grafika jest lepsza raczej nie powinno nikogo dziwic, co innego jakby byla gorsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się troszkę obawiam daty premiery.15 maja wychodzi również Diablo 3, i tutaj pojawia się się sytuacja, w której mi już na Maxa nie starcza funduszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że na wszystkie platformy jest PL . Jednak nagle Rockstar potrafi wydać grę po Polsku . Poczekam na wymagania , a później zamówię na odpowiednią platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 20:57, AKmU2 napisał:

Tu taj pytanko skierowanie do Myszastego.
Czy R* zaimplementował w grze system obrażeń podobny jak w RDR? Czy strzał w głowę przeciwnika
pozostawia malownicza dziurkę?
Na którymś z filmików promujących zdawało mi się że tak ale skoro Ty widziałeś wszystko
na żywca - yes or no?


Wiesz co, pewności nie mam, ale... Przeciwnicy świetnie reagują na postrzały, animacja jest rewelacyjna, szczególnie przy strzale z bliska z shotguna - widać, że giwera ma moc, a z drugiej strony ciało wroga swoją wagę. Na dziury po kulach jakoś nie patrzyłem, ale jest nadzieja, bo ciała pozostają na ziemi i wciąż posiadają fizykę (czytaj: nie stają się "przenikalne"). Nie jest wszakże wykluczone, że system obrażeń jest podobny do RDR - z tej gry zaczerpnięto na przykład ekran zarządzania bronią i jej "miksowania" w dłoniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 08:21, Chowaniec napisał:

Mysza - czemu nie napisałeś nic o "pożeraniu"? :)


Bo to cytat z naszego ulubionego tłumacza, a nie gości z R* :) Ale nie omieszkałem go użyć w zajawce tekstu na gramowym fejsie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 21:39, Gregario napisał:

tak przeczytałem bo z reguły nie komentuje tekstów których nie przeczytałem ;] niektóre
rzeczy cieszą inne nie. a czy przeczytałeś to co napisałem o tym że ja nie czuję klimatu
MP z materiałów które widziałem do tej pory o MP3?


Cóż napisałem do CDA w tej sprawie list na screenach poniżej

20120330195230

20120330195242

20120330195316

20120330195328

20120330195343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować