Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Max Payne 3 - wrażenia z prezentacji

31 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2012 o 14:20, Myszasty napisał:

> Mysza - czemu nie napisałeś nic o "pożeraniu"? :)

Bo to cytat z naszego ulubionego tłumacza, a nie gości z R* :) Ale nie omieszkałem go
użyć w zajawce tekstu na gramowym fejsie. ;)


Tłumacz był najbardziej cool gdy wyprzedzał mówiącego. Swoją drogą gdy patrzyłem na człowieka z R* to już wiem na kim wzorowali postać Maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;] mam (niestety) podobne odczucia po tym co do tej pory widziałem o MP3. tak jak pisałem obawiam się że będzie to kolejna gra bazująca głównie na znanym tytule i haśle w stylu "wielki powrót starego Maxa". jakby nie można było zrobić nowej gry z nowym tytułem zamiast niszczyć bardzo dobrą serię. ale w końcu dzisiejsze gry są w dużej części robione do zupełnie innej grupy graczy. ja się z decyzją zakupu MP3 wstrzymam do czasu przeczytania kilku recenzji i obejrzenia kilku filmików aby wyrobić sobie własne zdanie. na pewno nie kupię tej gry w ciemno jeśli w ogóle ją kupię. na co się nie zanosi. a szkoda :/ ale podniecajmy się tym że w MP3 nie będzie samoodnawialnego HP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 20:57, AKmU2 napisał:

Tu taj pytanko skierowanie do Myszastego.
Czy R* zaimplementował w grze system obrażeń podobny jak w RDR? Czy strzał w głowę przeciwnika
pozostawia malownicza dziurkę?
Na którymś z filmików promujących zdawało mi się że tak ale skoro Ty widziałeś wszystko
na żywca - yes or no?


Tak, pojawiają się rany po postrzale.
http://www.youtube.com/watch?v=d0KylCKXTEk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 08:21, Chowaniec napisał:

Byłem na tym samym pokazie i grę mogę podsumować krótko - to naprawdę stary, dobry Max
Payne. Lepsza grafika.

Na screenach wygląda gorzej niż druga część...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, to są mapy do multi a nie dodatki do singla. Historia Maksa w grze będzie kompletna a nawet jeżeli zrobią dodatek do niego to będzie na poziomie Undead Nightmare do RDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak z tej gry jak na ten moment rezygnuję ;/ [Może to i lepiej bo D3 zbliża się] Anywawy: Po tych świetlistych screenach i trailerach/prezentacjach jasno można stwierdzić, że gra straciła kompletnie klimat noir ;/, za który ludzie między innymi pokochali jedynkę i dwójkę.
Poczekam na jakieś demko [jak będzie] albo na pierwsze lepsze gameplaye graczy na YT bo teraz to czarno widzę, prócz nazwy Max Payne w tytule, który ma przyciągnąć potencjalnych graczy
No i jeszcze ta informacja od R* o DLCach w czerwcu... K***a gra jeszcze nie ujrzała światła dziennego na półkach a oni już o DLCkach informują. Brawo R*, Przynajmniej jesteście na tyle kozaccy i nie zachowujecie pozorów. Jawnie ludziom w twarz mówicie, że będziecie wysysać z ich kieszeni ile się da na tym tytule a ludzie jak to ludzie odessać sobie $_$ pozwolą i to nie mało.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 22:21, kerkas napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75889&u=26

Bardzo są pewni swego oraz tego że gracze to kretyni i można ich traktować jako dojną
krowę.

hehe mnie to z jednej strony nawet śmieszy bo gry jeszcze nie ma a oni już gadają ile będzie dodatków i kiedy wyjdą :D pewnie też wiedzą jak się będą sprzedawać :D z drugiej strony, wkurza mnie taka postawa coraz większej liczby firm. kiedyś to przed pojawieniem się gry nie mówiło się wcale o dodatkach (a jak już to bardzo rzadko) bo byłoby to w trochę złym guście. teraz jeszcze gry nie ma a oni już ogłaszają jak dużo dodatków będzie, kiedy będą się pojawiać i ile będą kosztować. gry robią się coraz krótsze, coraz uboższe a ich ceny utrzymują się na takim samym poziomie i to wyciąganie kasy na "dodatkach" które jeszcze parę lat temu byłby normalną częścią gry albo wychodziły by jako darmowe. dobrze że przynajmniej mogę sobie wspominać lepsze czasy jeśli chodzi o branże gier komputerowych bo młodsi (wychowani na crysisach) już tego zrobić nie mogą :D

pozostaje tylko czekać na wysyp recenzji i filmików z MP3 po premierze gry. może po nich zmienię swoje negatywne zdanie o 3 części przygód Maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować