Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls na PC z GfWL. Gracze protestują

88 postów w tym temacie

Oczywiście ktoś może powiedzieć, że najlepiej jakby w ogóle nie było żadnego DRM... ale jeżeli już ma być, to niech to będzie Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz sie dopiero okaze, czy wczesniejsza petycja o wypuszczenie gry to byla sciema mjaca jedynie nakrecic hype grze, czy From Software jednak tak bardzo ceni sobie zdanie graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę Steam, ale GfWL jest ok. Choć STEAM łatwiejszy w użyciu, szczególnie jeśli komuś zależy na osiągnięciach (łatwiej je przeglądać, jeśli się ma Steama z opcją autologowania na kompie). I można ściągnąć grę ze Steama jak się zgubi płytę. Ale, żeby robić aferę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 20:45, NemoTheEight napisał:

Ale, żeby robić aferę?


Ja sobie nie poużywam sieciowych funkcji Dark Souls, bo GfWL działa mi tylko w trybie offline. Bo tak. :(

Może się rozmyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie LIVE to na pewno nie kupię. Widać, że głąby nie umieją się obsługiwać LIVEm i już rozpaczają i chcą gówniany Steam. Banda idiotów...

>szczególnie jeśli komuś zależy na osiągnięciach (łatwiej je przeglądać, jeśli się ma Steama z opcją autologowania na kompie)

Dobry dowcip. Jeżeli o to chodzi to LIVE jest daleko z przodu. Osiągnięcia na Steamie i ich przeglądanie to jakaś parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 20:54, kesik93 napisał:

Jak nie będzie LIVE to na pewno nie kupię. Widać, że głąby nie umieją się obsługiwać
LIVEm i już rozpaczają i chcą gówniany Steam. Banda idiotów...


Mimo że u mnie GfWL chodzi dobrze (na pewno lepiej niż Steam) to radziłbym ugryźć się w język/paluchy zamiast pisać takie komentarze niskich lotów.

Nie u każdego działa on dobrze a że najwięcej ludzi skarży się na GfWL (od którego nawet sam MS zaczyna się odcinać) to znaczy, że jest coś na rzeczy.

Zresztą trudno oczekiwać mądrych decyzji dla wydawcy, który obraził się na graczy za niską sprzedaż gry w okresie katastrofy w WTC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagroziliby Originem to od razu gracze przestaliby narzekać i chwaliliby Pana, że gra nie będzie jednak wymagać Origina.

A tak po lekturze postów (nie tylko w tym temacie) i gramsajtów co poniektórych:
Pisz o tym, że konsole powinny iść do piachu - wychwalaj pod niebiosa system, który wywodzi się z konsoli i z PCtem nigdy nie miał nic wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 20:54, kesik93 napisał:

Jak nie będzie LIVE to na pewno nie kupię. Widać, że głąby nie umieją się obsługiwać
LIVEm i już rozpaczają i chcą gówniany Steam. Banda idiotów...

>szczególnie jeśli komuś zależy na osiągnięciach (łatwiej je przeglądać, jeśli
się ma Steama z opcją autologowania na kompie
)

Dobry dowcip. Jeżeli o to chodzi to LIVE jest daleko z przodu. Osiągnięcia na Steamie
i ich przeglądanie to jakaś parodia.


Ja ci jednak polecę dobrego lekarza, bo widzę, że masz coś z emocjami.To teraz ty zachowujesz się jak dzieciak.A co du umiejętności to gadasz bzdury jak nikt.Z LIVEM męczyłem się przy GTAIV, BULLETSTORMIE itd.Problemy z aktualizacjami, instalacją i nie wspierane przez Microsoft.Naprawdę świetna platforma-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prosimy o ponowne rozważenie zastosowania GfWL lub użycie obu usług."

Ta w GTA 4 i Dawn of War II użyli obu to dopiero była masakra przy uruchamianiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prosimy o ponowne rozważenie zastosowania GfWL lub użycie obu usług."
Niech uważają o co proszą ^^''. Przykładowo Fuel...kupiłem go przez Steam, ma w sobie GFWL [...].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisane, szczerze nie jestem zwolennikiem ani proponowanego tutaj DRMu, ani Steamu czy innych koniecznych do działania gry rzeczy nawet pomimo ich prostoty w obsłudze. Nooo, ale lepiej już wybrać mniejsze zło ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to sie juz w głowach poprzewracało. Ma byc steam a nie GfWL bo tak i już.
Skoro gra była sprzedawana na xboxa z uzyciem xbox live (jedno i to samo co GfWL) to po co szukać nowych rozwiązań w postaci steama? Moim zdaniem powinni zrobic ankiete czy ludzie wolą GfWL czy steama ale np. o 10 dolarów drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to obojętne. Może być, może nie... Nigdy nie miałem problemu z żadnym z DRM ( a gram b.dużo), a tym bardziej z GWFL. Jednak mimo wszystko najlepiej gdyby gry były ich pozbawione. ;) Wracając do Dark Souls - nie sądze, żeby wycofali się ze swojej decyzji. Co najwyżęj gracze wyproszą i będzie tandem STEAM + GWFL. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 21:27, rzepek napisał:

ludzie wolą GfWL czy steama ale np. o 10 dolarów drożej.

Mógłbym dopłacić nawet 40 USD tylko po to, żeby to nie było GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A komu przeszkadza GFWL ? Nie rozumiem tych ludzi. Wszystkie gry prawie korzystają, ze steam i nie srają się tak. Jest i koniec, więc albo się pogodzisz z tym albo nie pograsz i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam odpadnę właśnie z powodu GFWL, gdyż u mnie ten program notorycznie sprawia problemy, ale akurat tej petycji nie podpisałem i nie podpisze.

Bo pisał ją jakiś kretyn. Sorry, ale nie potrafię inaczej nazwać gościa, który pisze coś takiego:

Prosimy o ponowne rozważenie zastosowania GfWL lub użycie obu usług.

^^ Toż to trzeba być niespełna rozumu, żeby optować za użyciem dwóch DRM zamiast jednego. Laurka dla Steam też niezasłużona, generalnie sam też wolę Steam, ale to na zasadzie mniejszego zła... , ale żeby chwalić Gabe''a i spółkę za to że mi uniemożliwiają odsprzedaż mojego legalnie kupionego egzemplarza gry chociażby ? Sorry, ale niech się walą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 22:07, bobobo napisał:

Tęsknie za czasami,gdy można było pożyczać gry kumplowi...

Było, minęło. Nadszedł czas, że trzeba się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam GfWL jakoś tyłka nie truł, ale nie podoba mi się - wole Steama ze względu na lepszą przejrzystość i kompatybilność z większą ilością gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować