Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Desmond w zupełnie nowym miejscu w Assassin`s Creed III

30 postów w tym temacie

No i co z tego tekstu wynika? Że Desmond będzie w nowym miejscu? Halo, wiemy o tym z Revelations! Że historia Desmonda się skończy? Halo, wiemy o tym od kilku ładnych lat!

Nowe obrazki? Dwa razy, raz na premierę, raz jako piąta woda po kisielu z filmików z PAX. Po tej ostatniej publikacji poczułem się kopnięty w zad przez Ubisoft po trzykroć, bo zamiast pełnego filmiku z dema pokazano mi parę kiepskiej jakości klatek.

Nowe filmiki? Z AC III? Kojarzycie jakikolwiek poza teaserem?

Hutchinson to największa porażka w historii serii, Ubisoftu i całej branży. Facet zwyczajnie nie potrafi kierować akcją promocyjną gry, bo jak można mówić o dobrej akcji, w której stosunek suchych informacji do obrazków i do filmików wynosi 50:2:1? Z czego z tych 50 dobre 40 to powtarzanie tego, o czym wszyscy wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie. Przez całe Revelations jechał nieprzytomny ciężarówką i jest gdzie indziej niż zapadł w śpiączkę (czy co to było)? Zaskoczyli mnie jak poniedziałek po niedzieli (no, dobra, on akurat mnie zawsze zaskakuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy, że każdy musiał w to już grać i znać całą fabułę aż do Revelations... Po to wprowadzono oznaczanie spojlerów żeby jej używać i nie psuć innym zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 15:06, drblase napisał:

Co nie znaczy, że każdy musiał w to już grać i znać całą fabułę aż do Revelations...
Po to wprowadzono oznaczanie spojlerów żeby jej używać i nie psuć innym zabawy.

Ale co kogoś, kto nie grał w 3 grę z serii obchodzi premiera 5? Bo z czegokolwiek o tej części wynika wiele rzeczy, których nie powinno się wiedzieć przed początkiem gry.

Spoiler

(Desmond przyłączył się ponownie do Assassynów, Lucy była agentką Assassynów wewnątrz Abstergo, Desmond zwiał z Abstergo, Templariusze planują wystrzelenie czegośtam w grudniu 2012, itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

This looks like an one-shot tournament. The ranking system should let a chapter lose their first match and still have the possibility of them winning later on, because they had more points/better ratio than anyone else.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że na forum spędziłeś mało czasu i nie wiesz jakie tu panują zasady. Jakikolwiek spoiler, z jakiejkolwiek gry ma być oznaczany i koniec. Proszę, nie wypisuj farmazonów o wyczytywaniu spoilerów pod newsami, bo takowych jest bardzo mało, o ile w ogóle się zdarzają.

NemoTheEight - według Twojego toku rozumowania, ktoś kto nie grał w pierwsze Call of Duty (gra z 2003 roku) nie może interesować się premierą kolejnych części. Również tych, które wychodzą do dziś. Błagam, przemyśl to co napisałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 14:32, Rayearth napisał:

Jeżeli ma być jakiekolwiek zamknięcie to musi się pojawić Lucy lub chociaż wyjaśnienie
dlaczego zginęła.


Jest to po części wyjaśnione w The Lost Archive:

Spoiler

Lucy była agentem Asasynów w Abstergo, ale przez bardzo długi czas nikt się z nią nie kontaktował i uznała, że Asasyni ją porzucili, więc w ramach zemsty przyłączyła się do Templariuszy jako podwójny podwójny agent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 14:50, Rayearth napisał:

@ErykG
Nie popuść w gacie boś się dowiedział o jednym fakcie sprzed 2 gier tej serii temu.

Data premiery nie ma tu nic do rzeczy. Ktoś mógł jeszcze w tę grę nie grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 16:31, Szczena42 napisał:

> @ErykG
> Nie popuść w gacie boś się dowiedział o jednym fakcie sprzed 2 gier tej serii temu.

Data premiery nie ma tu nic do rzeczy. Ktoś mógł jeszcze w tę grę nie grać...

Więc, tak jak już napisałem wcześniej, niech nie wchodzi na strony gdzie wiadomo, że dowie się znacznie więcej, niż by chciał się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 14:38, Mercuror napisał:

Że historia Desmonda się skończy?

w tym wywiadzie mówi o "PEWNYCH" wątkach a nie że definitywnie wyłączą desmonda. O planowaniu trylogii to mówili cztery gry z serii temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 14:32, Rayearth napisał:

Jeżeli ma być jakiekolwiek zamknięcie to musi się pojawić Lucy lub chociaż wyjaśnienie
dlaczego

Spoiler

zginęła

.

Wait, what?

Spoiler

Przecież w DLC do Revelations było pokazane że Lucy zdradziła zakon bo miała im za złe że ją porzucili jak była dzieckiem. Przez nią 16 nie uciekł z Abstergo chociaż miał już informacje których potrzebował, pod koniec AC:B, "ci którzy byli przed nami" zmusili Desmonda za pomocą fragmentu edenu aby ją zgładził, ale to już wiesz. Tak czy inaczej, w DLC ostatnim wszystko na temat Lucy jest wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 16:16, Lemonardo napisał:

Jest to po części wyjaśnione w The Lost Archive:

Spoiler

Lucy była agentem Asasynów w Abstergo,
ale przez bardzo długi czas nikt się z nią nie kontaktował i uznała, że Asasyni ją porzucili,
więc w ramach zemsty przyłączyła się do Templariuszy jako podwójny podwójny agent.



Jeszcze nie grałem choć kupiłem OE ale z tego co piszesz to wydaje się to zakręcone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do newsa... Jeśli się nie mylę to oni nadal są we Włoszech. Skoro mają znaleźć świątynie a akcja 3 ma być w Hameryce to raczej tam będziemy biegać w teraźniejszości.
PS: Ciekawe czy po raz kolejny zmienią Desmondowi i reszcie współczesnych asasynów twarze... Najmniej jednak zmianę u Shaun''a widać. Nie wiem czy wy też już wiecie ale

Spoiler

William ma na nazwisko Miles. Ciekawe jak to się stało że jego ojciec jest przywwódcą, ma to samo nazwisko a nikt w 2 gdy dotarli do kryjówki nie powiedział: "Hej słyszeliśmy o tobie. Twój stary jest liderem" lub coś podobnego...

Pewnie jeszcze devsi nie wiedzieli że tak akcja się potoczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować