Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Assassin`s Creed III nie odrestaurujemy miast

22 postów w tym temacie

Nie przeszkadza jeśli pozostanie opcja kupowania za wewnętrzną walutę jakiś dodatków, może ulepszenie kryjówki albo coś w tym stylu. Odnawianie maist nie miałoby kompletnie sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze zrobili. To restaurowanie było zabawne tylko na początku. Bawiłem się w to w dwójce i w braderhudzie, ale w rewelejszyns już kompletnie to olałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 15:43, Jarden napisał:

Dobrze ze sie pozbyli tego nudnego elementu gry, mam tylko nadzieje ze nie wpadna na
jeszcze nudniejszy pomysl.

Ja tam lubiłem odnawianie budynków. a w kategoriach nudy i beznadziei ciężko będzie pobić obronę kryjówek z Revelations. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 15:49, Kadaj napisał:

> Dobrze ze sie pozbyli tego nudnego elementu gry, mam tylko nadzieje ze nie wpadna
na
> jeszcze nudniejszy pomysl.
Ja tam lubiłem odnawianie budynków. a w kategoriach nudy i beznadziei ciężko będzie pobić
obronę kryjówek z Revelations. ;p

Ja tam lubiłem obronę kryjówek z Revelations, a w kategoriach nudy i beznadziei ciężko będzie pobić wymuszane etapy skradankowe na zasadzie "zostałeś zauważony przez strażnika na sekundę przed zabiciem go? zaczynaj od nowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnawianie było spoko, tylko, że raz, że w Stanach w tamtych czasach raczej budowano niż odnawiano, a dwa, że bohater nie jest bogatym, bądź co bądź włoskim szlachcicem, a jego wujek nie ma miasta i armii na własność. Trochę byłoby to dziwne, gdyby nagle został właścicielem połowy miast w okolicy.

Dnia 19.04.2012 o 17:01, Madoc napisał:

Kurde, liczyłem na odnowienie Statui Wolności.

Ha, ha ha. Wzniesiono ją pod koniec XIX wieku, więc nie załapałbyś si pewnie nawet jakby bohaterem był rewolwerowiec, a nie Indianin czasów wojny o niepodległość Stanów.

Dnia 19.04.2012 o 17:01, Madoc napisał:

Apropos Ubisoftu... Może napiszecie coś o tym?

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=470614

Kolejne studio zniszczone przez chciwego wydawcę, mającego w głębokim poważaniu fanów,
twórców jak i własną markę.

I kolejna legendarna wręcz seria, która padła przez wydawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 15:49, Kadaj napisał:

Ja tam lubiłem odnawianie budynków. a w kategoriach nudy i beznadziei ciężko będzie pobić
obronę kryjówek z Revelations. ;p


Obrona kryjówek była o tyle gorsza że była kiepsko zrealizowana (problemy z kamerą itd) natomiast było to równie nudne co odbudowa i mam nadzieję że żadna z tych "czynności" nie pojawi się w AC3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 17:18, NemoTheEight napisał:

> Kurde, liczyłem na odnowienie Statui Wolności.
Ha, ha ha. Wzniesiono ją pod koniec XIX wieku, więc nie załapałbyś si pewnie nawet jakby
bohaterem był rewolwerowiec, a nie Indianin czasów wojny o niepodległość Stanów.

Żartowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 16:00, Miko19 napisał:

Mogę się założyć, że będzie to coś pokroju budowania własnej wiochy\miasteczka :P


To akurat mogloby byc fajne. Budowanie wlasnych twierdz czy innych takich zawsze mnie bawilo. Tylko chcialbym, zeby tego zbytnio nie uproscili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebyłoby raczej czego odbudować lub ulepszać i do tego nie powinno być to zadanie indianina, więc nie ma co płakać. Myślę, że zastąpienie to czymś innym to dobra koncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować