Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy: Seria Call of Duty ma się dobrze

14 postów w tym temacie

"To nieprawdopodobnie stabilna marka, a każdy kto sądzi, że osiągnęła już swój szczyt, zapewne jest w błędzie"
Zależy czego szczyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 19:10, zadymek napisał:

"To nieprawdopodobnie stabilna marka, a każdy kto sądzi, że osiągnęła już swój szczyt,
zapewne jest w błędzie"
Zależy czego szczyt:)

Racja. Szczyt zysków pewnie nie, ale szczyt formy to niestety już dawno, moim zdaniem przy pierwszym Modern Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 19:10, zadymek napisał:

"To nieprawdopodobnie stabilna marka, a każdy kto sądzi, że osiągnęła już swój szczyt,
zapewne jest w błędzie"
Zależy czego szczyt:)


Przecież to oczywiste że chodziło o zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super news! Gram.pl jak zawsze trzyma rękę na pulsie i przekazuje nam wszystkie sensacyjne odkrycia analityków rynku gier. Ja szary zjadacz chleba w życiu bym sam do tego nie doszedł że pozycja CoD na rynku jest mocna. Albo że sprzedaż gry spada z czasem, kto by pomyślał. Więcej takich informacji proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja MW3 nie kupiłem i nie zamierzam. Kolejnego CoD''a prawdopodobnie też nie kupię... MW1 było najlepsze, później moim zdaniem było już coraz gorzej (przynajmniej jeśli chodzi o multi)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni codzien jakas wiadomosc o COD-lecie. Zeby to jakies konkrety, a tu wypowiedzi analitykow i daty premier jak by nikt sie tego nie domyslil. Musicie wyrobic dzienna norme ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Główny temat to "CoD:MW3 nie osiągnął nawet połowy z wyniku, jaki przypadl w udziale CoD:BO" po takim samym okresie na rynku, a ten pisze o tym, że sprzedaż gier od premiery zawsze zwalnia. Ale co to ma do tego? Niech sobie zwalnia, kazdy o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej w te wszystkie wojny nie wchodzić. Sam nie rozumiem tego. Ale to też wiadomo dlaczego: łatwo się atakuje fanów wielkiego tytułu niż jakiś mniejszych gier. Ja nie widziałem nigdy fanwars na temat... nie wiem jakiej gry... oby była od małego dosyć wydawcy i prawie indie.

Co do pana analityka: nie trudno jest się z nim zgodzić. Po prostu CoD jest marką, która mimo wychodzenia co rok ma ten ugruntowione community, które tą grę kupi. Ja zawsze mówię jedno: jeżeli jest coś na tyle znane i ma wyrobioną markę to sprzeda się bez względu na to co będzie w tej grze. Nawet jeżeli by dali platformówkę albo ścigałkę nazwaną Call Of Duty zapewne wielu graczy by tą grę kupiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować