Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy zwiastun Ghost Recon: Future Soldier, tym razem z wytatuowanym i zakrwawionym Rosjaninem

4 posty w tym temacie

Jedna z tych serii, które naprawdę lubię. Tyle tych gier do kupienia i na wszystko muszę znaleźć miejsce... już dawno nie było u mnie takiego okresu, żebym na tyle tytułów czekał z wypiekami na twarzy. Oby tylko nowy Ghost Recon był podobny poziomem trudności do części Advanced Warfighter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 20:45, Muradin_07 napisał:

Jedna z tych serii, które naprawdę lubię. Tyle tych gier do kupienia i na wszystko muszę
znaleźć miejsce... już dawno nie było u mnie takiego okresu, żebym na tyle tytułów czekał
z wypiekami na twarzy. Oby tylko nowy Ghost Recon był podobny poziomem trudności do części
Advanced Warfighter.


To samo u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:47, Tom_pl napisał:

> Jedna z tych serii, które naprawdę lubię. Tyle tych gier do kupienia i na wszystko
muszę
> znaleźć miejsce... już dawno nie było u mnie takiego okresu, żebym na tyle tytułów
czekał
> z wypiekami na twarzy. Oby tylko nowy Ghost Recon był podobny poziomem trudności
do części
> Advanced Warfighter.

To samo u mnie ;)


A to jest dla mnie pierwsza gra i cały czas gram w betę. Nie mogę się oderwać wręcz nareszcie gra w której liczy się gra zespołowa. W jednym meczu miałem staty 1/0 KD a 30 akcji zespołowych i pierwsze miejsce.

PS. Po zalogowaniu się do Ghost Network można wpisać tajny kod z filmu Alpha --> буря-2 <-- odblokowywuje pistolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować