Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Teaser Assassin`s Creed III pokazuje polowanie w lesie

19 postów w tym temacie

Ojojoj, a dlaczego nikt nie krzyczy, że odgrzewany kotlet? Dodali śnieg i zadowoleni?

Miło by było popatrzeć jak Ubisoft dostaje pstryczka w nos gdyby ludzie całkowicie olali akcję z "odblokowywaniem" trailera - nie chcecie nie dawajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo fajnie, ale mam nadzieję, że w AC III wprowadzą jakieś ciekawe zmiany bo w AC II I ACB grało się prawie tak samo ( w Revelations było kilka ulepszeń np. hakoostrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC trudno nazwać odgrzewanym kotletem. Niektórzy chyba nawet nie rozumieją tego terminu. Odgrzewany kotlet to np seria COD. W każdej części dostajemy niemal to samo i tylko sceneria się zmienia.
W wypadku AC próbują dodawać coś nowego.

Inna sprawa że pierwsza część zanudziła mnie na śmierć tak że nigdy jej nie ukończyłem. Drugą sobie odpuściłem do czasu aż mi nie wpadła w jakiejś promocji za grosze i jak połączenie z internetem przestało być problemem. Też zanudziłem się na śmierć i obu gier się pozbyłem.

Problemem AC jest powtarzalność. Jeżeli urozmaicą rozgrywkę w AC3 to może w końcu będzie to część która mnie zainteresuje. I powinni zrobić coś z kontratakami. Jak tylko się to odblokuje można wygrać pojedynek z dowolną ilością przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 21:24, FratelloAgito napisał:

Prawy dolny róg "Premiera gry w wersji PC będzie ogłoszona w terminie późniejszym."
Jakos nie jestem zdziwiony.

Do tego nie słyszałem, żeby dali w końcu wsparcie dla klawiatury. Słyszałem za to o iluśtam "ekskluzywnych" misjach, które pewnie i tak są na płytce. Dzięki, ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 21:28, dariuszp napisał:

AC trudno nazwać odgrzewanym kotletem. Niektórzy chyba nawet nie rozumieją tego terminu.
Odgrzewany kotlet to np seria COD. W każdej części dostajemy niemal to samo i tylko sceneria
się zmienia.

Sceneria w CoDach wbrew pozorom dużo zmienia. Zwłaszcza w przypadku nowego Black Opsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2012 o 21:28, dariuszp napisał:


Inna sprawa że pierwsza część zanudziła mnie na śmierć tak że nigdy jej nie ukończyłem.
Drugą sobie odpuściłem do czasu aż mi nie wpadła w jakiejś promocji za grosze i jak połączenie
z internetem przestało być problemem. Też zanudziłem się na śmierć i obu gier się pozbyłem.


Eee ... ACII jest nudną grą?, chyba graliśmy w dwie różne gry ;)
powtarzalność jest wadą ale przede wszystkim w pierwszym AC, którego mimo to ukończyłem, gdyż gra ma świetny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 21:24, FratelloAgito napisał:

Prawy dolny róg "Premiera gry w wersji PC będzie ogłoszona w terminie późniejszym."
Jakos nie jestem zdziwiony.

gdzie są te cwaniaki które nazywały burakiem redaktora bodaj destructoidu, który był zwyczajnie bezczelny i pięć razy pytał gościa z ubi kiedy przełożenie wersji PC zostanie ogłoszone? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 21:24, FratelloAgito napisał:

Prawy dolny róg "Premiera gry w wersji PC będzie ogłoszona w terminie późniejszym."
Jakos nie jestem zdziwiony.

http://www.gram.pl/news_8ArjJ,C4_Ubisoft_Chcecie_grac_w_Assassins_Creed_III_na_PC_Lepiej_sprawcie_sobie_pada.html

"Kiedy nastąpi premiera na PC?

30 października.

Jasne, ale kiedy nastąpi ta prawdziwa premiera na PC?

30 października.

Mhm. I jesteś w stanie mówić to z kamienną twarzą?

Możesz mnie pytać tyle razy, ile chcesz. Odpowiedź zawsze będzie taka sama.

No dobrze, zmiana tematu. Kiedy ogłosicie przesunięcie terminu wydania wersji PC?

... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę ta animacja ze śniegiem mnie zniesmaczyła... ale pomijam. Może coś związanego z jakimiś tajnymi stowarzyszeniami będzie, zobaczymy. Ale ten numer z ostrzem fajny, choć ja bym tam wolał po prostu ten sztylet wziąć i rzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 07:40, IMPARTIAL92 napisał:

Ja oczekuje od tej gry troche wiecej tytulowego assasyna, a troche mniej masowego mordercy.
To chyba nie wiele, i nie powinienem sie zawiesc?

http://www.sjp.pl/asasyn + fakt, że w angielskim assassin wręcz zlał się z terminem zabójca nie wskazują w żaden sposób na skrytobójczy charakter Asasynów. Asasyni to mordercy właśnie. Masowi lub skryci, nie ma to znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 13:57, Mercuror napisał:

> Ja oczekuje od tej gry troche wiecej tytulowego assasyna, a troche mniej masowego
mordercy.
> To chyba nie wiele, i nie powinienem sie zawiesc?
http://www.sjp.pl/asasyn + fakt, że w angielskim assassin wręcz zlał się z terminem
zabójca nie wskazują w żaden sposób na skrytobójczy charakter Asasynów. Asasyni to mordercy
właśnie. Masowi lub skryci, nie ma to znaczenia.

Chyba jednak ma. Co prawda nie o samą skrytość chodzi, ale o masowość. "Assasination" to zabójstwo celowe (z powodów religijnych, politycznych etc.) i konkretnej osoby (skrycie lub nie). np. takiego Breivik określa się mass murderer, a nie assasin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 22:56, Namaru napisał:

Chyba jednak ma. Co prawda nie o samą skrytość chodzi, ale o masowość. "Assasination"
to zabójstwo celowe (z powodów religijnych, politycznych etc.) i konkretnej osoby (skrycie
lub nie). np. takiego Breivik określa się mass murderer, a nie assasin.

Hm, to na czym polegały kolejne części AC fabularnie, jak nie na zabijaniu ważnych celów? Walka ze strażnikami to tylko urozmaicenie gameplaya, książkowy Ezio stronił od walki jak tylko mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że szału to nie robi ;/ jak na te 40 sekund i ogólnie nawet w HD to wygląda marnie.
Oby za jakiś czasz Ubi dał coś porządniejszego. Coś a''la jak w Revelations :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować