Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: The Walking Dead: A New Day - recenzja

17 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

The Walking Dead to jedna z najciekawszych pozycji komiksowych ostatnich lat, a także jeden z najlepszych seriali prezentowanych obecnie w amerykańskiej telewizji. Na kanwie popularności tego tytułu studio Telltale Games postanowiło zaadaptować komiksowe historie w formie epizodycznej gry przygodowej. Czy z równie dobrym rezultatem? Przekonajcie się w naszej recenzji.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: The Walking Dead: A New Day - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajna gra, tylko szkoda że odcinki wychodzą co miesiąc a co gorsza jeden odcinek wystarczy na 2 max 3 godziny gry;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do tej gry, bo o ile komiksu nie znam, to sam serial był jednym z lepszych jakie widziałem. Tylko czekałem na jakąś recenzję, która by stwierdziła, czy warto wydać kasę na to cudo. Must have to to nie jest(szczególnie jeśli to bardziej film niż gra) ale pewnie w wakację się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie oceniam tą produkcję. I fakt, że minusem dla mnie jest właśnie długość rozgrywki. Oczywiście, że zależy to od umiejętności gracza... ale jednak dwie, max trzy godzinki na jeden odcinek to krótko. Przy Sam&Maxie spędzałem o wiele więcej czasu stojąc w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komiksy są mi kompletnie obce, a serial mimo początkowego entuzjazmu, zaczął mnie nudzić już pod koniec pierwszego sezonu. Do gry nie byłem więc w ogóle przekonany i podejrzewałem, że po prostu gdzieś mi przeleci koło nosa i nigdy więcej o niej nie usłyszę. Ale któregoś deszczowego popołudnia ściągnąłem sobie wersję próbną na X360, zagrałem i natychmiast kupiłem cały odcinek. Mejste powiedział już w sumie wszystko, czym sam mógłbym się podzielić - gra na trudniejszym poziomie trudności zajęła mi około 2.5 godziny i rozpaliła oczekiwanie na kolejne odcinki. Nie grałem w Heavy Rain więc taki interaktywny film to dla mnie coś nowego, ostatnio widziane chyba w Fahrenheice. Świetnie się w to gra, fanom "The Walking Dead" polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie przepadam za przygodowymi grami, ale ta tutaj to co innego. Wiem, że jest uproszczona i nie ma w niej zagadek niczym w innych gigantach przygodowych, ale klimat i moje uwielbienie serialu sprawiły, że ta gra wciągnęła mnie jak sedes. To co najbardziej w niej lubię to pamiętne postacie i ich charaktery. Dylematy, które mają postacie i samo myślenie po której stronie się ustawić/komu pomóc naprawdę wciąga. Szkoda, że kolejne epizody wychodzą raz na miesiąc, wolałbym raz na tydzień. Czekam na kolejny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infomracje o tej grze kompletnie mnie ominęły. Jednak czytając tę recenzję a także informację w prasie okazuje się, że może to być bardzo fajny kąsek.
Tylko nie wiem czy wartko kupować pojedyncze odcinki czy lepirj poczekać aż pojawi się całość. Możliwe, że wtedy wyjdzie trochę taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem absolutnie zachwycony po pierwszym odcinku. Nie spodziewałem się czegoś, aż tak dobrego. Świetna i przy tym niedroga gra. Będę miał co robić do czasu premiery trzeciego sezonu serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 09:28, Phobos_s napisał:

Infomracje o tej grze kompletnie mnie ominęły. Jednak czytając tę recenzję a także informację
w prasie okazuje się, że może to być bardzo fajny kąsek.
Tylko nie wiem czy wartko kupować pojedyncze odcinki czy lepirj poczekać aż pojawi się
całość. Możliwe, że wtedy wyjdzie trochę taniej :)


Według mnie lepiej od razu zaopatrzyć się w cały sezon. Wychodzi po prostu taniej, jeden epizod dostajemy wtedy niejako "gratis" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 11:11, Mejste napisał:

Według mnie lepiej od razu zaopatrzyć się w cały sezon. Wychodzi po prostu taniej, jeden
epizod dostajemy wtedy niejako "gratis" :)


Dokładnie :) W takim razie poczekam jeszcze, a jak ukaże się już cała seria to na pewno zakupię :)
Może będą jeszcze wtedy jakieś dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 12:15, Phobos_s napisał:

Dokładnie :) W takim razie poczekam jeszcze, a jak ukaże się już cała seria to na pewno
zakupię :)

Nie musisz czekać, bo już teraz możesz kupić cały sezon w niższej cenie. Tyle tylko, że musisz czekać na kolejne epizody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 16:15, raion napisał:

Czy orientuje się ktoś kiedy wjdzie 2 odcinek?

Wczoraj miał wyjść. Nie ma jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować