Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Assassin`s Creed 3 także na PS Vita

13 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Assassin's Creed 3 prawdopodobnie powstaje na PlayStation Vita - taką informację możemy znaleźć na włoskim forum w wątku, w którym znajdziemy również inne szczegóły na temat gier, jakie planowane są przez Nintendo i Ubisoft na Wii U.

Przeczytaj cały tekst "Plotka: Assassin's Creed 3 także na PS Vita" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wydać coś takiego jak dwie części AC na DSa, czyli gry uzupełniające fabułę tych z dużych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na Vicie powinny się pojawiać wszystkie gry z PS3 (bo ciężko oczekiwać, żeby jakakolwiek gra z XBoxa tam trafiła), skoro to taka mocna maszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę zbytnio sensu gry na małym ekranie w grę, którą mogę równie dobrze na kompa kupić. Moim zdaniem handheldy są dobre do gier "na kilka minut", żeby pograć sobie na przystanku, w autobusie, w poczekalni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają mnie czymś zachęcić do zakupy Vity, to na pewno nie grami multiplatformowymi z większego ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już znamy powód przesunięcia premiery gry na PC (nie wierzę, że nie przesuną) "Musieliśmy dopracować wersję na PS Vita, aby zadebiutowała razem z wersjami na duże konsole".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 19:35, Finger00 napisał:

Ja tam nie widzę zbytnio sensu gry na małym ekranie w grę, którą mogę równie dobrze na
kompa kupić. Moim zdaniem handheldy są dobre do gier "na kilka minut", żeby pograć sobie
na przystanku, w autobusie, w poczekalni itp.


A wiesz dlaczego ja się skusiłem na Vitę? Właśnie dlatego, że miała być opcja gry na Vicie w gry odpalane na PS3 (tzw. remote play). Oczywiście później Sony odwróciło kota ogonem i jak to wyszło każdy wie (posiadacze pirackich wersji PS3 mogą sobie grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele gier zostało "zapowiedzianych" na Vitę jeszcze przed jej premierą i od tego czasu nic o nich nie słychać. Ja bym się nie nastawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować