Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TVP: gra to nie jest prawdziwe życie, o czym zazwyczaj się nie pamięta

83 postów w tym temacie

Nie dość, że nie mają nic ciekawego na swoich kanałach (w mojej opinii), to jeszcze na każdym kroku podupadają w oczach dość młodych widzów. Jedno jest pewne - internet podbije telewizję (już zaczyna), a TVP pierwsze odpadnie ;)

Gry nas jednoczą i osoby, które nigdy nie miały z nimi kontaktu nie mają prawa się wypowiadać w jakiejkolwiek growej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zaczął się sezon ogórkowy? Trzeba czymś przecież zapchać antenę. Zobaczycie, za parę dni top tematem będzie Euro, a potem wrócimy do czegoś innego np. do ofiar brzozy czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że już od kilkunastu lat nie oglądam telewizji. Czuję, że moje nerwy są dzięki temu o wiele zdrowsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni do tego reportażu dorzucić reklamę PS Vita "Świat jest w grze", dopiero by jaja były. W sumie jak dla mnie właściwa nazwa tej reklamy powinna brzmieć "Zostań nołlajfem tak jak my"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejszy był koniec tego listu: "TVP SA Oficjalny Nadawca UEFA EURO 2012 Poland-Ukraine". Powiem szczerze walnąłem ze śmiechu i myślałem że nie wstanę jak to zobaczyłem. Szkoda że jeszcze nie napisali "wyłączność na rozgraniczanie dobra od zła". Fakt, gra nie jest prawdziwym życiem. Ale jednak osoby, które grają razem już w tym prawdziwym życiu są. Sport łączy ludzi to dlatego gry nie mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze nie dość, że poza grami świata nie widzą, to jeszcze nie korzystają z dobrodziejstw jakie oferuje im jaśnie oświecona TVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem mają ci, co tego głupoty zwane telewizją oglądają.
Ja już od trzech lat nie oglądam ten bandy niekompetentnych darmozjadów z telewizji i jest mi bardzo dobrze z tym i z każdym razem jak widzę TV u znajomych/rodziny to tylko się upewniam w swojej decyzji.

Zagraniczne vivy i mtv nie lepsze. Sam lans murzynów i prostytucji plus horoskopy na sms z losowaniem ile bedziesz miał dzieci czy lat życia. Tragedia, bieda i nędza.
Współczuję każdemy, kto traci czas, wzrok i zdrowie psychiczne oglądając telewizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TVP robi co może, żeby przeżyć. Nikt nie płaci na ten syf i muszą uciekać się do zastraszania oglądających, żeby bezprawnie wycisnąć kasę od odbiorców. A ten materiał tylko pokazuje poziom państwowej telewizji i to jeszcze upolitycznionej. Serio ? Ktoś jeszcze ich ogląda ? Niech bankrutuje, na prawdę mam to gdzieś. Skro uważają nas graczy jako uzależnionych od gier czyli wszelakiego zła na tym świecie to chyba nic nie trzeba więcej dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co skargi ? TVP to jakieś siedlisko ludzi na publicznym garnku którzy w normalnym biznesie nie dali by sobie rady. Mają swoje pozamykane horyzonty sterowane aktualnie rządzącą partią i na tym się sprawa kończy. Ktoś jeszcze pamięta jakie cuda stare pryki na świecie pisały przy takich premierach jak Wolfenstein 3D, Doom, Carmageddon, Diablo itp ?

Mówi się że statystyczny gracz ma 33 lata. Więc jak by na to nie patrzeć, nie mają już kogo przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TVP jeszcze na tym straci. Nie zapominajmy, że za jakiś czas pokolenia się wymienią. Jak my, młodzi jesteśmy graczami tak i będziemy, a jeśli nam się znudzi to będziemy wiedzieć, że takie podejście jakie do gier ma telewizja jest niedorzeczne. TVP straci odbiorców. W tej chwili to niemożliwe, bo jest wiele ludzi, którzy mają "wyprany mózg" przez telewizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" bo jest wiele ludzi, którzy mają "wyprany mózg" przez telewizję."

Nie przez telewizję, ale przez radio i to jeszcze przywiązane do jednej partii politycznej, która co miesiąc pokazuje swoją głupotę przy pałacu prezydenckim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TVP, TVP...TVP Kraków? Coś mi się o uszy obiło...
Nie no, jeśli w mediach publicznych takie rzeczy lecą to mi to wisi, nie oglądam nie płacę, nie stresuję się. Co innego jakby w CD-Action albo (bosze uchowaj) na gram.pl ... ;)

PS Rozumiem, że TVP walczy o życie, ale dlaczego konkuruje o rynek akurat z Super Express''em i panem Natankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować