Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Assassin`s Creed III: Liberation na PS Vita - znamy pierwsze szczegóły

21 postów w tym temacie

Szczerze, mam serdecznie dosyć Desmonda. Postać Connora jakoś nie wydaje się szczególnie ciekawa. Co innego kreolska assasynka, Aveline i akcja osadzona w Nowym Orleanie. Czy tylko ja mam natychmiastowe skojarzenia z Wywiadem z wampirem?

Jeśli o mnie chodzi to Assassin''s Creed III mógłby być na PS Vite - ja wolałbym sobie pograć (zakładając, że zawarte w tym artykule informacje są zgodne z prawdą) na xboxie w Liberation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 09:52, Henrar napisał:

> na PS vita tylko ?!! UBI grabisz sobie !!!
I dobrze. Vita potrzebuje gier.

Może i potrzebuje ale prawdziwi fani serii im tego nie wybaczą. Nie uśmiecha mi się potem szukać na yt czy gdzieś i oglądanie tej całej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 02:40, jammy666 napisał:

na PS vita tylko ?!! UBI grabisz sobie !!!



Na PSP też jest jeden AC i nikt z tym problemu nie ma. Jak dla mnie bardzo dobrze, że taki gigant jak Ubisoft wspiera nowe technologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 11:00, Noma napisał:

Może i potrzebuje ale prawdziwi fani serii im tego nie wybaczą. Nie uśmiecha mi się potem
szukać na yt czy gdzieś i oglądanie tej całej gry.

Na DS też wyszły dwie części AC, których fabuła uzupełniała te z dużych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 02:40, jammy666 napisał:

na PS vita tylko ?!! UBI grabisz sobie !!!



powiem więcej: fabularne ac jest jeszcze w komiksach [książki są na podstawie gier] grach oprócz psp też na dsa wyszły chyba 2..

jedyne w czym mnie wkurzyło to, że kolejne 2 stówy w plecy :)

btw czekałem aż dacie newsa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 11:34, kaczek93 napisał:

Nie mam PSV ale trzymam kciuki żeby nie wyszedł taki gniot jak Bloodlines na PSP.


fabularnie bloodlines był w porządku, sterowanie jedynie kulało przez możliwości konsoli [brak prawego analoga], graficznie był nawet nawet,

ale mam nadzieje że nie będzie się różnic w porównaniu do ps3 prawie niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 11:51, 1t4chi napisał:

fabularnie bloodlines był w porządku, sterowanie jedynie kulało przez możliwości konsoli
[brak prawego analoga], graficznie był nawet nawet,

Tylko mi się to nie udało czy tam rzeczywiście nie dało się zassassynować kogoś zwisając z gzymsu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 12:03, kaczek93 napisał:

Tylko mi się to nie udało czy tam rzeczywiście nie dało się zassassynować kogoś zwisając
z gzymsu?


Dało się,i to była pierwsza gra z serii AC która to wprowadziła (potem był właśnie AC 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie gier stricte na daną platformę, zawierających ważne fabularne wydarzenia to według mnie bzdura. Ani mnie to nie zachęci do kupna całej konsoli, ani też nie przysporzy sympatii do producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 13:22, Sanders-sama napisał:

> Nie mam PSV ale trzymam kciuki żeby nie wyszedł taki gniot jak Bloodlines na PSP.


O jakie Bloodlines ci chodzi?

To z PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się. Nie chodziło mi o te zabójstwa (przypomniałem sobie że jednak były) tylko o to że chyba nie dało się assassynować z powietrza. Czyli np. z budynku nie dało się skoczyć na cel, który był na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają czas na vitę, ale premiera AC III na PC opóźniona ponoć, do tego jak dotąd nie słyszałem, żeby znaleźli czasu na dorobienie wsparcia na klawiaturę. Chyba czas skontrować akcję "Ubi olewa PC" akcją "PC olewa Ubi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować