Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: długo oczekiwany fragment rozgrywki i trailer z Assassin`s Creed III

18 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Szczęśliwi wybrańcy mogli oglądać fragmenty z rozgrywki Assassin's Creed III już podczas tegorocznych targów PAX. Pozostali musieli zadowolić się kilkoma screenami i czekać na konferencję Ubisoftu na E3. Nareszcie jest - Connor w akcji między osławionymi tysiącami żołnierzy na ekranie.

Przeczytaj cały tekst "E3 2012: długo oczekiwany fragment rozgrywki i trailer z Assassin's Creed III " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed obejrzeniem gameplay''a byłem sceptyczny. Teraz zaś jestem oniemiały z wrażenia. Brawo Ubisoft! AC3 i Watch Dogs mogą wykosić w tym roku konkurencję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa. a ja ponarzekam z kolei. Serio, trzy-cztery tuziny strzelców a nasz Asasyn w swoim jakże głupim i samobójczym ataku tak po prostu nic nie dostaje? Następnie - zasłona ciałem?
Walka między brytyjczykami - srsly, kur*a, ludzie czym tu się zachwycać? Jeden samobójca robi rzeźnię z wyszkolonych czerwonych koszul, a Ci z kolei nie wiedzą jak się zachować. Strzelać nagle nie potrafią? Dookoła jest ich pełno, żaden nie potrafił przeładować dostatecznie szybko, wymierzyć i strzelić. Rzucić się kupą na jednego kretyna?
Trailer mi się kompletnie nie podoba. Szczyt żenady, patosu i przesadnej akcji. Wspomnę tutaj trailer z Altairem - zabójstwo szybkie, jeszcze szybsza ucieczka, wtopienie się w tłum.
A teraz? A po cholerę się chować, lepiej wparować w setkę wrogów i rozpierdzielać wszystko niczym Chuck Norris.
Congrats, Ubi, your level of stupidity is even higher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem coś o tym jak bardzo jesteśmy w stanie poświęcić realizm dla grywalności i moim zdaniem... AC jest serią, w której realizm aż tak nie wybija się na pierwszy plan, za to nacisk kładzie się na mechanizm zabawy. Mogę zaakceptować to, że jestem przodkiem Chucka Norrisa i zabijam całe armie, jeśli tylko będzie to podane w ciekawej oprawie. No i bądźmy szczerzy... w pierwszym AC tylko intro było szybkim zabójstwem i ucieczką, reszta to walka z całą armią (nawet w pewnym momencie tak było). Więc moim zdaniem Ubisoft wcale nie zmienił podejścia do Assassin''s Creed... bardziej wreszcie przestał ukrywać czym ta seria zawsze była - rzeźnią "wojowników" o zręczności i intelekcie pantofelka, którzy, jak bydło, stoją w kolejce do Zabójczej Kontry Śmierci... no dobra, czasem uciekają ^^
Wiec nie... Ubisoft nie wszedł na nowe poziomy głupoty, raczej przestał się z nimi kryć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie miałem takiego opadu szczęki po obejrzeniu dwóch materiałów. Trailer jest godny filmików Bagińskiego stworzonych pod Wiedźmina, a gameplay prezentujący rozgrywkę nie tylko skłania do zamówienia pre-ordera czy też rodzi pytanie - na jaką platformę - ale również chyli czoła w stronę programistów gry za stworzenie niezrównanego systemu poruszania się, walki czy też, co najlepsze, obydwu naraz! Teraz tylko liczyć, że fabuła będzie trzymać równie wysoki poziom. Ciekawe jak to wyglądało ze strony dziennikarzy, którzy mieli okazję pojechać do LA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę herezji?
Dla mnie to wygląda bardziej jak rambo :] Po drodze napotykamy na tylu przeciwników, że nie będzie się dało eliminować ich po cichu. Będzie sieczka :p Poza tym prezentuje się fajnie. Może chociaż dadzą parę misji "nie daj się wykryć". Premiera w moje urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 10:16, Leos8 napisał:

Walka między brytyjczykami - srsly, kur*a, ludzie czym tu się zachwycać? Jeden samobójca
robi rzeźnię z wyszkolonych czerwonych koszul, a Ci z kolei nie wiedzą jak się zachować.
Strzelać nagle nie potrafią? Dookoła jest ich pełno, żaden nie potrafił przeładować dostatecznie
szybko, wymierzyć i strzelić. Rzucić się kupą na jednego kretyna?


Ha, z ust mi to wyjąłeś. Nic dodać, nic ująć. A zdzielić idiotę kilkoma kolbami na raz! Naprawdę z miłą chęcią obejrzałbym filmik, jak Czerwone Kurtki dobierają mu się do dupy. Irytował mnie wiecznie wygrywający Struś Pędziwiatr, ale ten kolo zdecydowanie przegiął pałę goryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, Rambo, ale bądźmy szczerzy - różnicę ogromną widać już między pierwszą zapowiedzią pierwszej części AC a jej finalnym wyglądem. Po prostu gdyby ta gra była taka jak ją sobie niektórzy wyobrażali, czyli o skrytobójcy, to byłaby... nudna. Najpierw godzina monotonnego śledzenia celu, potem 10 sekund radochy z efektownego zamachu, a na koniec 10 minut ucieczki, bez jakichkolwiek urozmaiceń. Serio tego byście chcieli?

Ja tam się ciesze, że AC jest tak realistyczne w swojej nierealistyczności i mamy rzadki okaz udanego slashera w klimatach innych niż azjatyckie nawalanki z postaciami zabijającymi 1000 przeciwników podczas jednego fragmentu gry, wykonującymi potrójne skoki i pozostawiającymi kolorowe wzorki po swoich atakach. W Assassin''s Creedach mamy nie 1000, a 10 przeciwników, a każda ich śmierć jest sensowna i nikt nie ginie, bo mu pasek HP spadł do zera, tylko dlatego, że w jego głowę został wbity miecz chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować