Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft ma nadzieję na stworzenie 10 części Assassin`s Creed

52 postów w tym temacie

Tragedia... ta marka stoczy się na samo dono. Nowy CoD się szykuje. Proponuję jeszcza zrobić tak jak final fantasy, np Assassins Creed III 2 na wzór XIII 2. To się już nigdy nie doczekam AC w teraźniejszości/przyszłości i rozwiązania fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... o ile przez Revelations przebrnąłem, żeby znać fabułę, licząc że w AC3 w końcu! dostaniemy jakieś wyjaśnienia, o tyle w tym momencie serię AC mogę z czystym sumieniem olać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć początkowo Assassin''s Creed miał być trylogią,

A to coś się w tej kwestii zmieniło? Mieliśmy AC, ACII a teraz wychodzi ACIII. Trylogia jak się patrzy. Mamy tutaj zamkniętą główną trylogię, w ACIII poznamy wszystkie odpowiedzi i wątek Desmonda zostanie zamknięty. A to, że powstaną inne części to nic odkrywczego. Trudno zarżnąć takie uniwersum, podobnie jak Mass Effect. Główna trylogia jest zakończona ale kolejne gry w tym uniwersum są prawie pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miała być trylogia. Zniosłem ULC (zresztą są unlockery), opóźnienia na PC i kilka podczęści jak Brotherhood. Ale praktycznie kompletne olanie PC i zrobienie z trylogii dekalogu to ciutkę dużo. Poza tym ich kolekcjonerki to głównie ULC + jeden przedmiot + ew. encyklopedia (ale jak co, to 2 wydanie kupcie sami i całe). Jak panowie z Ubi chcą doić kasę to proszę bardzo, ale ja chyba nie przypominam krowy, żeby mnie doić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 00:08, Lfdracon napisał:

Taaa... o ile przez Revelations przebrnąłem, żeby znać fabułę, licząc że w AC3 w końcu!
dostaniemy jakieś wyjaśnienia, o tyle w tym momencie serię AC mogę z czystym sumieniem
olać :)


Z tego co zapowiadali to trójka ma zakończyć wątek Desmonda, więc kolejne części nie będą ciągnąć tej samej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co widać że mają mnóstwo pomysłów na fabułę, postaci, lokacje, wydarzenia oraz ciągle mamy coś nowego w gameplayu. Jeśli utrzymają ten stan, to jak dla mnie mogą robić i 50 części. Byle nie zrobili z tego dennego tasiemca jak CoD gdzie każda część to właściwie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie, że będzie za dużo części tylko dlatego, że będzie ich dużo jest bez sensu. Przecież żadna główna gra z serii nie zawiodła, wszystkie są świetne i zawsze dodają coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 02:09, vegost napisał:

Wieszcze koniec tej serii jak Batllefield i Call of Duty. Co rok mamy nowego AC bosko
:) Same kotleciki z polewką.


Pełnoprawna odsłona serii pojawi się dopiero w tym roku, czyli ok. trzy lata po dwójce, więc nie przesadzaj
dodatki do dwójki też wprowadzały pewne innowacje do serii, więc nie można ich nazywać odgrzewanymi kotletami, jedyne co ulega pogorszeniu z gry na grę, to oprawa graficzna ( jedynki jeszcze pod tym wzgledem ani nie przebili, ani jej nie dorównali ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 07:56, CDRV napisał:

Doic z klientow dokad zyja a potem doic po smierci...

Nie można tego nazwać dojeniem, jeśli ludzie kupują coś z własnej nieprzymuszonej woli. Ja i miliony innych ludzi z przyjemnością zapłacą za kolejne części, jeśli tylko będą się rozwijać tak jak do tej pory. W przypadku Ubisoftu o brak innowacji też się nie boję.
Nie masz ochoty na tasiemce - wolna wola - czekaj, dajmy na to, na Watch Dogs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 08:14, vervurax napisał:

> Doic z klientow dokad zyja a potem doic po smierci...
Nie można tego nazwać dojeniem, jeśli ludzie kupują coś z własnej nieprzymuszonej woli.
Ja i miliony innych ludzi z przyjemnością zapłacą za kolejne części, jeśli tylko będą
się rozwijać tak jak do tej pory. W przypadku Ubisoftu o brak innowacji też się nie boję.
Nie masz ochoty na tasiemce - wolna wola - czekaj, dajmy na to, na Watch Dogs.


Wlasnie dlatego nazwalem to DOJENIEM (Krowy sa glupie i daja sie doic)

Na Watch Dogs nie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie sequeli nie dlatego, ze jest to ciagle to samo, ale dlatego ze jesli historia jest bezposrednia kontynuacja poprzedniej czesci to ciezko to ogarnac. Gry sa takim medium, ze i tak trudno skupic sie na fabule, bo jest ona przerywana dlugimi sekwencjami gameplayu (w koncu to gry). Jesli rozwlecze sie to dodatkowo na kilkanascie czesci wydawanych w czasie kilkunastu lat, to jest to dla mnie zupelnie nie do ogarniecia, a przeciez nie bede wracal do poprzednich odslon, bo to nie film i zeby sobie odswierzyc, to na kazda czesc trzeba poswiecic po kilkanascie godzi. Zagralem w jedynke, dwojke i dziekuje. Nie mam na to czasu.
Final Fantasy to inna sprawa bo tam kazda czesc to inna historia. Podobnie w Falloutach, czy Elder Scrolls. Takie cos jestem w stanie zaakceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieli skończyć na trójce... będą doić ile wlezie, bo marki się nie porzuca od tak... czyli AC podzieli los CoDa. I tak czekam na Watch Dogs więc na AC nie będę patrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować