Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: Creative Assembly pracuje nad Rome 2: Total War

47 postów w tym temacie

Adam Berlik

Jeśli informacja zawarta w nowym numerze magazynu PC PowerPlay jest prawdziwa, to od oficjalnej zapowiedzi Rome 2: Total War, czyli kontynuacji wyśmienitej gry strategicznej z 2004 roku, dzieli nas nieco ponad tydzień.

Przeczytaj cały tekst "Nieoficjalnie: Creative Assembly pracuje nad Rome 2: Total War" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to można było się tego spodziewać po Medivalu i Shogunie 2 (Empire nie liczę). Nie obraziłbym się jakby to była prawda, choć już swoje przy Shogunie dostałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż wolałbym Total War: Renesans.. choć gdyby szefostwo CA zrealizowało moje ciche marzenie czyli wykupiło prawa do Warhammer Fantasy i stworzyło TW: Warhammer też bym się nie obraził ;). Z drugiej strony przy Rome spędziłem długie tygodnie więc na II czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, na początku przeczytałem, że to od premiery dzieli nas tylko tydzień i zanim dotarło do mnie jak to bez sensu, przez jakiś ułamek sekundy byłem prawie ucieszony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Kerethzimierz wierzyłem, że kolejną będzie Medieval 3, no ale pewnie zanim zrobią trzecią część jednej z ich gier, wypada zrobić kontynuację tej, która jeszcze nie widziała sequela. Może kolejnym tytułem będą wojny w średniowieczu? Z tą mechaniką, łaał, to będzie moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jeśli powtórzą błędy z Shoguna 2 (sojusznicy atakujący wasali, bitwy 1vs1 i cała masa innych) to ja już wolę jedynkę. Mam nadzieję, że autorzy najlepszego moda czyli Europa Barbarorum będą kontynuowali prace nad wersją drugą przeznaczoną dla Medievala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 22:42, Vojtas napisał:

Eeee. :/

I co potem? Empire 2? Ileż razy można wałkować to samo? Są jeszcze inne okresy do wzięcia.


a taki przykład jeśli można wiedzieć? Renesans i Wojna Secesyjna padły w tym temacie, jest coś jeszcze ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 22:42, Vojtas napisał:

Eeee. :/

I co potem? Empire 2? Ileż razy można wałkować to samo? Są jeszcze inne okresy do wzięcia.


Potem zapewne coś na nowym silniku (o ile to jeszcze robią na tym z Empire). A jeżeli nie to może po Rome 2 będzie kolejna epoka, kiedy już nowe ficzery engine''u zostaną sprawdzone w warunkach bojowych. Na razie o grze nic nie wiadomo, trzeba czekać do Rezzed..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 22:51, Kerethzimierz napisał:

a taki przykład jeśli można wiedzieć?


Oprócz powyższych chętnie zagrałbym w Ameryce prekolumbijskiej. Kolonizacja nowego świata, konflikty drugiej połowy XIX wieku i przełomu XIX/XX. Jest jeszcze trochę możliwości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 23:19, Vojtas napisał:

> a taki przykład jeśli można wiedzieć?

Oprócz powyższych chętnie zagrałbym w Ameryce prekolumbijskiej.
Kolonizacja nowego świata,


I to i to wystąpiło w dodatku do Medieval 2. Jednak to było mało przedstawione, więc można by to jakoś fajnie rozwinąć.

Dnia 25.06.2012 o 23:19, Vojtas napisał:

konflikty drugiej połowy XIX wieku i przełomu XIX/XX.


Dodatek do Shoguna 2 osadzony w wojnie domowej boshin, to był trafny pomysł, więc też się da.

Dnia 25.06.2012 o 23:19, Vojtas napisał:

Jest jeszcze trochę możliwości.
:P


Ja osobiście myślałem o podzielonych Chinach przed cesarzem Qin-Shi Huangdi, ale już mamy na tą chwilę Shoguna w tych klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować