Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Assassin`s Creed III przy akompaniamencie Amazing Grace

12 postów w tym temacie

Ale to amerykańskie :P Mam nadzieję że cały ACIII taki nie będzie... he przynajmniej tym razem wybrali okres historii o którym częśc mieszkańców USA może coś wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie dlatego nie lubię nowego AC. Znów mamy amerykańską papkę w grach.. Ile to jeszcze będzie ? Są o wiele ciekawsze czasy gdzie mogła by się wydarzyć akcja nowego AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 17:03, cHICEK napisał:

Ale to amerykańskie :P Mam nadzieję że cały ACIII taki nie będzie... he przynajmniej
tym razem wybrali okres historii o którym częśc mieszkańców USA może coś wie :D


Żebyś się nie zdziwił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 17:14, vegost napisał:

Własnie dlatego nie lubię nowego AC. Znów mamy amerykańską papkę w grach.. Ile to jeszcze
będzie ? Są o wiele ciekawsze czasy gdzie mogła by się wydarzyć akcja nowego AC.


Np.? Znajdź mi coś pomiędzy renesansem (Ezio) a 2012 rokiem (Desmond) co by się dało fajnie połączyć. II WŚ chyba w grach była wykorzystywana częściej niż Rewolucja. Pewnie jest I WŚ za którą sam trzymałem kciuki, ale ten okres też jest bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 17:29, Evertsen_Dante napisał:

Np.? Znajdź mi coś pomiędzy renesansem (Ezio) a 2012 rokiem (Desmond) co by się dało
fajnie połączyć. II WŚ chyba w grach była wykorzystywana częściej niż Rewolucja. Pewnie
jest I WŚ za którą sam trzymałem kciuki, ale ten okres też jest bomba :)


Najchętniej widziałbym akcje w feudalnej Japonii. Egiptomania też była by na miejscu. Można by było nieźle wykorzystać oba te miejsca. USA ? Jasne czemu nie, skoro cały czas na nich się natykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójka na trailerach wygląda paskudnie. Wszędzie widzę tą samą gębę a tekstury są strasznie marne. Revelations było o wiele ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

USA nie istniało w tamtych czasach, vegost, więc skończ bajdurzyć, bo co temat o AC3 trzeba Ci to tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 17:38, vegost napisał:

Najchętniej widziałbym akcje w feudalnej Japonii. Egiptomania też była by na miejscu.
Można by było nieźle wykorzystać oba te miejsca. USA ? Jasne czemu nie, skoro cały czas
na nich się natykamy.

Egipt? To tam, gdzie były parterowe, gliniane domki i ogromne pustynie? Super miejsce na grę o Asasynie, który wspina się, gdzie tylko może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować