Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Amazing Spider-Man - przegląd ocen

13 postów w tym temacie

Gra jest naprawdę dobra. Mimo iż jest całkiem łatwa, sama przyjemność z poruszania sie po świecie gry jest bardzo duża. System walki moze nie to co w batmanie(trochę mniej akrobacji i nie taki płynny) jest całkiem dobry. Jak dla mnie dotychczas najlepsza gra o Spider manie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc "w takim razie dam Spider-Manowi szanse" masz na myśli że ściągniesz z neta? mimo iż sam kupuję a nie pobieram gry to szczerze wątpię żeby kilka ocen osób które możliwe że nawet nie przeszły gry (w większości tych ocen nie ma nawet wzmianki o tym co tak naprawdę im się w grze podoba) przekonały kogoś do wydania ponad 100zł na grę, no offense of course :P z kupnem gry radzę poczekać na jakąś porządną recenzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 01:59, Tezert napisał:

Mówiąc "w takim razie dam Spider-Manowi szanse" masz na myśli że ściągniesz z neta?


Gra na PC ukaże się dopiero w sierpniu, więc o " ściąganiu z neta " nie ma nawet mowy, musiałby kupić grę na konsole, no chyba że tak jak i ja poczeka do tego sierpnia na wersję PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tezert

Dnia 03.07.2012 o 01:59, Tezert napisał:

Mówiąc "w takim razie dam Spider-Manowi szanse" masz na myśli że ściągniesz z neta? mimo
iż sam kupuję a nie pobieram gry to szczerze wątpię żeby kilka ocen osób które możliwe
że nawet nie przeszły gry (w większości tych ocen nie ma nawet wzmianki o tym co tak
naprawdę im się w grze podoba) przekonały kogoś do wydania ponad 100zł na grę, no offense
of course :P z kupnem gry radzę poczekać na jakąś porządną recenzję


@Janek_Izbelski

Dnia 03.07.2012 o 01:59, Tezert napisał:

Nikt Ci tutaj się nie przyzna do piractwa, bo to grozi permanentnym banem, hehehehe.


Przepraszam ale na jakiej podstawie mówicie do kogoś że "ściągnie sobie ją z neta ?". Sugestia - zajmijcie się swoim nędznym życiem. Niektórzy mają odrobinę szacunku do innych, nie oskarżają ich bezpodstawnie i co najdziwniejsze dla Was - kupują swoje gry.

Więc powstrzymajcie się od takich żałosnych komentarzy. Bo wyglądają jak by jakiś pirat szukał usprawiedliwienia u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja ściągnę ją z neta.

Po tym jak kupię oryginalny cd-key, w tańszej cenie, jakiejś promocji, po tym jak wydanie pudełkowe spadnie do 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 08:10, dariuszp napisał:

@Janek_Izbelski

> Nikt Ci tutaj się nie przyzna do piractwa, bo to grozi permanentnym banem, hehehehe.


Przepraszam ale na jakiej podstawie mówicie do kogoś że "ściągnie sobie ją z neta ?".
Sugestia - zajmijcie się swoim nędznym życiem. Niektórzy mają odrobinę szacunku do innych,
nie oskarżają ich bezpodstawnie i co najdziwniejsze dla Was - kupują swoje gry.

Więc powstrzymajcie się od takich żałosnych komentarzy. Bo wyglądają jak by jakiś pirat
szukał usprawiedliwienia u innych.

Ale ja nikogo nie oskarżam, nie oceniam. Tylko ostrzegam (chciałem, by przybrało to dowcipny charakter), że chwalenie się piractwem i nielegalnym ściaganiem gier grozi banem. Bywają jeszcze tacy "nierozgarnięci"na tym forum. Takie ostrzeżenie sie im przyda. Zresztą to Tezert rozpoczął dyskusję o piractwie, nie ja. I nie nazywaj mojego życia żałosnym, nie życze sobie tego, ok?? Nie znasz mnie i nie masz prawa oceniać! EOT. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować