Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Telltale Games przeprasza za opóźnienie drugiego epizodu The Walking Dead i ujawnia wstępny termin wydania kolejnego odcinka

7 postów w tym temacie

Adam Berlik

Pierwszy epizod The Walking Dead sprzedał się wyjątkowo dobrze, więc nic dziwnego, że gracze z niecierpliwością czekali na kolejny. Jak się okazało, cierpliwość ta musiała zostać wystawiona na próbę, za co przeprosiło Telltale Games.

Przeczytaj cały tekst "Telltale Games przeprasza za opóźnienie drugiego epizodu The Walking Dead i ujawnia wstępny termin wydania kolejnego odcinka" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 09:13, Lerten napisał:

Sierpień? A co się stało z miesiecznym cyklem wydawniczym?


Pewnie ktoś zauważył że w miesiąc nie da się wyrobić jakości bez przygotowanych wcześniej materiałów, a głupio wypuszczać wybrakowany epizod.

NA CIEBIE PATRZĘ SAM & MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość drugiego epizodu sprawiła, że wybaczyłem Telltale wszystkie perypetie z nim związane. Czekam na epizod trzeci. Dzięki Bogu, to nie Valve...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po drugim epizodzie jestem tak podjarany, że już teraz nie mogę się doczekać kolejnego epizodu. Jeśli będzie tak dobry lub nawet lepszy niż ostatnie to wybaczam nawet dłuższe czekanie na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej przeprosili.
Ale zgadzam się z przedmówcami, jeśli jakość będzie taka sama jak wcześniej, to ja mogę czekać nawet kwartał. Dawno się tak dobrze nie bawiłem przy przygodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować