Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie drugi sezon The Walking Dead od Telltale Games; twórcy wspominają o FPS-ie Activision

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Fani The Walking Dead w ciągu ostatnich dni z pewnością nie mogą narzekać na brak nowych informacji o grach powstających w oparciu o tę znaną markę. Telltale Games potwierdziło właśnie drugi sezon przygodówki.

Przeczytaj cały tekst "Będzie drugi sezon The Walking Dead od Telltale Games; twórcy wspominają o FPS-ie Activision " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, pytanko do zorientowanych w temacie: czy Telltale planują wydanie jakiegoś demka czy coś w tym rodzaju? Pamiętam, że w przypadku Tales of Monkey Island przez jakiś czas chyba cały I epizod (The Launch of the Screaming Narwhal) był dostępny za darmo.

Nie ukrywam, że chętnie bym pobawił się TWD, ale kupowanie w ślepo trochę do mnie nie przemawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji na PS3 jest możliwość ściągnięcia triala, nie wiem jak z innymi wersjami. Ja osobiście mogę TWD bez zastanowienia polecić i pewnie nie jestem w tym sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 09:41, Ring5 napisał:

Pamiętam, że w przypadku Tales of Monkey Island przez jakiś czas
chyba cały I epizod (The Launch of the Screaming Narwhal) był dostępny za darmo.


to samo było (chyba ciągle jest) z Sam and Max, Back to the Future i Wallace and Gromit czyli demka/darmowe epki - tutaj będzie tak samo, ale raczej dopiero po wydaniu całości (jeszcze 3 epki czyli jakieś 5-6 miesięcy przez weryfikacje konsolową)

to rasowa przygodówka (czyli gameplay jest dla każdego taki sam i nie ma czegoś takiego jak skill) - youtube powie Ci czy warto ;) Wg mnie warto i uśliniłem się strasznie na zapowiedz drugiego sezonu - tylko to wypuszczanie odcinków multiplatformowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu demo udostępnili jedynie na konsolach. Mało tego. Na PC nie ma możliwości kupna pojedynczych epizodów. Trzeba zapłacić z góry za cały sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko wybrali nowego bohatera. Nie żebym miał coś do Lee i reszty. Wręcz przeciwnie, bardzo ich lubię, ale nie cierpię gdy ucina mi się historię w połowie i każe czekać blisko rok aby poznać dalsze losy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 09:54, EmperorKaligula napisał:

tutaj będzie tak samo, ale raczej dopiero po wydaniu całości


Hmm... jestem prawie pewien, że I epizod Tales of the Monkey Island był darmowy w okolicach premiery, jako "trial" całej serii. Dopiero po wydaniu II epizodu chyba zaczęli pobierać za niego opłaty. Wydaje mi się też, że darmowa wersja przestała działać po jakimś czasie, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to pierwsza od lat przygodowa produkcja, która naprawdę mnie wciągnęła. Nie mam nic przeciwko aby powstawały kolejne części o ile będą tak dobre jak obecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(..)

Dnia 08.07.2012 o 09:54, EmperorKaligula napisał:

to rasowa przygodówka (czyli gameplay jest dla każdego taki sam i nie ma czegoś takiego
jak skill) - youtube powie Ci czy warto ;) Wg mnie warto i uśliniłem się strasznie na
zapowiedz drugiego sezonu - tylko to wypuszczanie odcinków multiplatformowe :/


No, właśnie nie jest dla każdego sam, bo można podejmować różne wybory itp. Ale oczywiście pod względem zręczności ta gra raczej nie jest jakaś trudna mimo obecności takich elementów (z tego co widziałem, bo jeszcze nie grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 15:57, Kamil950 napisał:

No, właśnie nie jest dla każdego sam, bo można podejmować różne wybory itp.


GAMEPLAY/sposób rozgrywki/obsługa gry w przygodówkach nie wymaga skilla/małpiej zręczności i rownie dobrze możemy poczuć grę na youtubie co grając samemu

l2r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 18:18, EmperorKaligula napisał:

GAMEPLAY/sposób rozgrywki/obsługa gry w przygodówkach nie wymaga skilla/małpiej zręczności
i rownie dobrze możemy poczuć grę na youtubie co grając samemu


Aha. To sobie graj na Youtubie, ale nie wciskaj ludziom ciemnoty, że wrażenia będą takie same, bo to akurat jest niedorzeczne.

Dnia 08.07.2012 o 18:18, EmperorKaligula napisał:

Nie wiedzieć czemu demo udostępnili jedynie na konsolach.


Bo taka jest polityka odnośnie gier z XBLA oraz tych mniejszych z PSN. Każda gra z XBLA ma triala i pecetowe widzimisię nie ma tu nic do rzeczy. MS i Sony po porostu tak robi od lat i każda taka gra ma triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 11:47, EmperorKaligula napisał:

l2r

I co? WB47 - lepiej? (wiem co oznacza ten skrót - z tym, że taka odpowiedź ma w sobie tyle, co tekst o graniu na tubie)

Pamiętaj o jednej rzeczy - dla ciebie odczucia mogą być identyczne. Jednakże nie jesteś wszystkimi, więc takie teksty o graniu na Tubie to ROTFLMAO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 12:19, Dzibrill napisał:

I co? WB47 - lepiej? (wiem co oznacza ten skrót - z tym, że taka odpowiedź ma w sobie
tyle, co tekst o graniu na tubie)

Pamiętaj o jednej rzeczy - dla ciebie odczucia mogą być identyczne. Jednakże nie
jesteś wszystkimi, więc takie teksty o graniu na Tubie to ROTFLMAO.


ziew, nudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 12:44, Dzibrill napisał:

Ziew, skończyły ci się teksty. Ba, argumenty też, bo nie jesteś pępkiem świata.


Inni zrozumieli co mam na myśli, Ty nie. Zespołu wyrównawczego nie przewiduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować