Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: The Walking Dead: Starved for Help - recenzja

8 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

Telltale Games kazało sobie czekać na drugi epizod The Walking Dead dłużej niż początkowo zakładano, ale cierpliwość została nagrodzona. Starved for Help to jeszcze mocniejsze dialogi oraz ciężkie decyzje do podjęcia, których będziemy żałować. Nie żałujcie więc sobie czasu na zagranie w ten epizod.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: The Walking Dead: Starved for Help - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek prawie od początku był przewidywalny, mimo to grało się fajnie. Napięcie faktycznie (mimo przewidywalności) było. Swoją dorgą na razie zapowiada się na kolejną grę z pozornymi wyborami typu ME. Cieszy mnie chociaż, że diabeł tkwi w szczegółach i jednak postacie coś pamiętają i ich podejście jest, nazwijmy to, w miarę "dynamiczne". Mam nadzieję, że osiągnięcie innych zakończeń będzie wymagało przejścia całego sezonu od nowa (albo tak jak w VN od pewnych, w tym przypadku, episodów (jeżeli zaznaczyło się dobre flagi w poprzednim)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny epizod. Choć zgadzam się z SirYarpenem, że obrót spraw w tym odcinku dość szybko można było przewidzieć, to jednak moment kulminacyjny, a także to co nastąpiło później wywołało u mnie opad szczeny. Telltale wynagrodziło graczom długi czas oczekiwania najlepiej jak było można, wydając świetny produkt. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować