Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada powieść Assassin`s Creed: Forsaken

10 postów w tym temacie

Adam Berlik

Assassin's Creed: Forsaken to kolejna książka autorstwa Olivera Bowdena, bazująca na tytułowej serii Ubisoftu. Bohaterem powieści będzie oczywiście Connor, protagonista Assassin's Creed III, zaś akcja toczyć się ma podczas amerykańskiej rewolucji.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft zapowiada powieść Assassin's Creed: Forsaken" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 10:56, Sanders-sama napisał:

Kolejna książka która opowiada o tym co gra... Po co czytać skoro można zagrać? ;-)


W tym samym celu, w którym ogląda się filmy na podstawie książek/komiksów. Inne medium to inna perspektywa, z jakiej doświadcza się danej historii. Różnice między oryginałem, a adaptacją mogą wnieść coś nowego do uniwersum (Renesans na podstawie AC2 zawierał kilka smaczków, których nie było w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 11:40, Kresegoth napisał:

> Kolejna książka która opowiada o tym co gra... Po co czytać skoro można zagrać?
;-)

W tym samym celu, w którym ogląda się filmy na podstawie książek/komiksów. Inne medium
to inna perspektywa, z jakiej doświadcza się danej historii. Różnice między oryginałem,
a adaptacją mogą wnieść coś nowego do uniwersum (Renesans na podstawie AC2 zawierał kilka
smaczków, których nie było w grze).


Takich jak wspomnienia Cristiny które były w Brotherhood?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 11:43, Sanders-sama napisał:

> > Kolejna książka która opowiada o tym co gra... Po co czytać skoro można zagrać?

> ;-)
>
> W tym samym celu, w którym ogląda się filmy na podstawie książek/komiksów. Inne
medium
> to inna perspektywa, z jakiej doświadcza się danej historii. Różnice między oryginałem,

> a adaptacją mogą wnieść coś nowego do uniwersum (Renesans na podstawie AC2 zawierał
kilka
> smaczków, których nie było w grze).

Takich jak wspomnienia Cristiny które były w Brotherhood?


Miałem na myśli raczej dodatkowe sceny z Ezio i Rosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 12:00, Mercuror napisał:

Takich jak cały spory etap w "Bractwie" umieszczony między aresztowaniem Cezara a bitwą,
w której zginął.


No patrz, ja jestem właśnie w trakcie lektury i tak się zastanawiałem, czy coś z tym zrobili w książce, bo w grze to cholernie wielka dziura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę przeczytać Tajemną Krucjatę. Ponad połowa książki to wydarzenia z życia Altaira, których nie było w grze. Świetna historia :)

Forsaken oczywiście kupię, nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 14:15, Kresegoth napisał:

Orientuje się ktoś z Was, czy w Polsce wydano, albo jest zamiar wydania książkowego Revelations?

Nie jeszcze nie ma w Polsce :) trzeba się uzbroić w cierpliwość ,ale z tego co czytałem pracują nad tym aby wydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować