Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: Assassin’s Creed III z masą DLC i Season Pass

17 postów w tym temacie

Do tych co gram dużo to kupuje DLC, ale po pewnym czasie, bo same gry glównie biorę używane teraz. Żeby nie było że dorzucam do puli tych co od razu kupili DLC i promują ich powstanie.Season pass z jedenj strony dobre, ale z durgiej nigdy nie wiadomo czy będzie się chciało grać w dany tytuł jeszcze przez rok czy pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 11:35, Revan91 napisał:

Do tych co gram dużo to kupuje DLC, ale po pewnym czasie, bo same gry glównie biorę używane
teraz. Żeby nie było że dorzucam do puli tych co od razu kupili DLC i promują ich powstanie.Season
pass z jedenj strony dobre, ale z durgiej nigdy nie wiadomo czy będzie się chciało grać
w dany tytuł jeszcze przez rok czy pół.


Racja nie ma gwarancji na to że będzie się chciało grać ale taki Season pass nie jest złym pomysłem, kupujesz raz i nie musisz się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co? Pakiecik kolorów do ubrań? Darmowe pieniądze do gry? Dodatkowe bronie/elementy stroju do multi? Misje poboczne? WIEM! Wytnijmy koniec gry i wrzućmy go jako DLC. Panowie, jeszcze jakieś pomysły? Tak, jesteście genialni, potniemy główny wątek na DLC, pierwszą misję zrobimy F2P i będziemy ciągnąć nieskończoną kasę! Czekajcie? Gdzie idziecie? KUPUJCIE NASZ PRODUKT NIE ZOSTAWIAJCIE NAS NA LODZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC I: brak DLC
AC II: chamsko wycięte dwa spore fragmenty gry
AC BH: pierwszy ekskluzywny DLC dla PS3
AC Rev: wycięty fragment gry (Lost Archive), drogi pakiet map do multi (bodajże 4 czy 5 map za 10 euro), pakiet postaci, też stosunkowo drogi (3 modele za 5 euro bodajże)
AC III: ???

Tempo pazerności Ubi na kasę wzrasta w zastraszającym tempie i sam nie wiem, czego spodziewać w AC III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 11:45, Mercuror napisał:

To co? Pakiecik kolorów do ubrań? Darmowe pieniądze do gry? Dodatkowe bronie/elementy
stroju do multi? Misje poboczne? WIEM! Wytnijmy koniec gry i wrzućmy go jako DLC. Panowie,
jeszcze jakieś pomysły? Tak, jesteście genialni, potniemy główny wątek na DLC, pierwszą
misję zrobimy F2P i będziemy ciągnąć nieskończoną kasę! Czekajcie? Gdzie idziecie? KUPUJCIE
NASZ PRODUKT NIE ZOSTAWIAJCIE NAS NA LODZIE!


Krytykujesz AC ? O.O

A co do samego newsa - cóż... chyba lepiej będzie poczekać na wersję GotY ew. liczyć że znowu na pieca wrzucą DLC za darmo na płycie (vide ACII )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft raczej drastycznie nie wycina elementów z gry, przynajmniej ich DLC coś wnoszą i nie są robione na silę. Oczywiście nie bronię Ubisoftu, bo nie lubię takowych dodatków, ale jak jest okazja by kupić wszystkie za jednym zamachem to czemu nie skorzystać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mają one przedłużyć żywotność Game of the Year, którym Assassin’s Creed III „bez wątpienia” się stanie." Hahaha. Żeby się czasem na tym nie przejechali. Jeszcze AC III okaże się słabą grą no i grą roku nie zostanie. Za duży ten entuzjazm panów z Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne DLC jakie jestem w stanie tutaj kupić to dodatkowe misje i mapy do trybu multiplayer. Skórki dla postaci i inne gadżety mnie nie interesują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria AC pomimo tego, że jest według mnie bardzo dobra to po ukończeniu każdej części kompletnie nie ciągnęło mnie aby wracać ponownie do gry. W takim wypadku olewam te DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Season Pass nie za bardzo mi się widzi, bo pewnie będzie zawierał dlc nie tylko do singla, ale i do multi, którego tradycyjnie nie tykam nawet kijem w żadnej grze.

Ale jakieś fajne dlc z misjami do kampanii na pewno kupię. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 11:43, Isildur napisał:

Racja nie ma gwarancji na to że będzie się chciało grać ale taki Season pass nie jest
złym pomysłem, kupujesz raz i nie musisz się martwić :)


Do singlowych tytułów jestem za, jeśli jest ściśle okeślony kalendarz że rzeczywiście te dodatki się pojawią, a nie że wydamy powiedzmy 4000 msp na pass, a dodatki wyjdą za 3600 msp łącznie, co do multi to sam nie wiem, ciężko jest znaleźć grę w którą będzie się grało cały rok w takiej ilości żeby wydanie 2x tyle pieniędzy się opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 11:54, Evertsen_Dante napisał:

Krytykujesz AC ? O.O

Ubisoft. Gdybyś nie silił się na złośliwy komentarz byś to zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 12:33, Mercuror napisał:

> Krytykujesz AC ? O.O
Ubisoft. Gdybyś nie silił się na złośliwy komentarz byś to zauważył.


Uwierz mi, że to nie był żaden wysiłek ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować