Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2012: świeże screeny prosto z Assassin`s Creed III

9 postów w tym temacie

Co mi po zretuszowanych obrazkach pokazujących nudne bitwy morskie. Mogli pokazać jakiś sensowny gameplay na konferencji zamiast gierek F2P, ale ten pewnie zostanie pokazany na zamkniętym pokazie, na którym również ujawnią kilka nowinek. Potem przeczytamy relacje z pokazu, by potem obejrzeć gameplay, który niby wyciekł, a tak naprawdę będzie za tym stał Ubisoft, który będzie próbował go potem usuwać, by później zostawić go w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft i EA nie pokazali nic ciekawego na swoich konferencjach, ale co się dziwić, przecież tym firmom zależy tylko na naszej kasie, a jakość gier mają gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 16:49, PanMiecio napisał:

Co mi po zretuszowanych obrazkach pokazujących nudne bitwy morskie. Mogli pokazać jakiś
sensowny gameplay na konferencji zamiast gierek F2P, ale ten pewnie zostanie pokazany
na zamkniętym pokazie, na którym również ujawnią kilka nowinek. Potem przeczytamy relacje
z pokazu, by potem obejrzeć gameplay, który niby wyciekł, a tak naprawdę będzie za tym
stał Ubisoft, który będzie próbował go potem usuwać, by później zostawić go w internecie.



Każdy ma inne zdanie, mnie bardzo spodobały się bitwy morskie i po drugie nikt Ci nie zmusza do kupna gier od Ubi i EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rodianin-Kolejny obrońca Ubisoftu i EA? Nie powiedziałem , że nie kupuję gier Ubi, ale nie podoba mi się co oni robią. Wykorzystują swoich pracowników do tworzenia gier i mało im płacą, nie pozwalając zwolnić się z pracy. Tylko niektórym się to udało jak, np. dyretorowi kreatywnemu AC i AC II. Szkoda mi tych ludzi, którzy czują się jak niewolnicy w tej firmie. To są potwierdzone informacje. Niektóre gry Ubi są świetne, ale jak myślę o tych ciężko pracujących ludziach, to zaczynam nienawidzić Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 17:28, PanMiecio napisał:

@Rodianin-Kolejny obrońca Ubisoftu i EA? Nie powiedziałem , że nie kupuję gier Ubi, ale
nie podoba mi się co oni robią. Wykorzystują swoich pracowników do tworzenia gier i mało
im płacą, nie pozwalając zwolnić się z pracy. Tylko niektórym się to udało jak, np. dyretorowi
kreatywnemu AC i AC II. Szkoda mi tych ludzi, którzy czują się jak niewolnicy w tej firmie.
To są potwierdzone informacje. Niektóre gry Ubi są świetne, ale jak myślę o tych ciężko
pracujących ludziach, to zaczynam nienawidzić Ubisoft.


O tym czy wykorzystują ludzi czy nie trudno mi coś powiedzieć bo nic o tym nie wiem. Ale na pewno nie jest tak że nie mogą się zwolnić bo to jest niezgodne z prawem, no chyba że było to zapisane w umowie a prcownicy przystali na ich warunki, to już jest zupełnie inna sprawa. Wracając do firm które lecą na naszą kasę, dla mnie liderem w tej dziedzinie jest EA, wystarczy spojrzeć na "dodatki" do Simsów a na drugim Activision. Ubi jest jeszcze w tyle i liczę na to że nie dołączy do wspaniałej dwójki, chociaż Revelations trochę rozczarowało. Jednak nad AC III pracują już kilka lat i wierzę że nie sprzedadzą nam odgrzewanego kotleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BO w tej branży jest tak ciężko, że po odejściu z Ubisoftu (tak! Mogąto zrobić, niesamowite, c''nie?) nie znajdą pracy w innym studiu/nie założą własnego studia...

Nigga, plz - skąd wiesz, co ci ludzie chcą, co lubią, czy ich praca się im podoba? No właśnie, nic o tym nie wiesz.

Also, pokaż mi dowody na wykorzysytwanie pracowników przez Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować