Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2012: Wiemy, na ile wystarczy Assassin`s Creed III

20 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2012 o 13:10, Wuj3kSamoZuo napisał:

Wiemy, bo tak powiedzieli panowie z Ubisoftu? No to gg, będzie dobrze jak z 10h pęknie.


Czy ja wiem? Ja w Revelations mam 40h+ 100% gry. Myślę, że pyknie na te 20-25h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 13:10, Wuj3kSamoZuo napisał:

Wiemy, bo tak powiedzieli panowie z Ubisoftu? No to gg, będzie dobrze jak z 10h pęknie.

Jakoś poprzednie części starczały nawet na ponad 30 godzin(razem z misjami dodatkowymi), więc dlaczego niby z AC III tak ma nie być. Zresztą w wywiadzie mówili, że ta część ma być o 20% dłuższa od AC II, które było najdłuższą częścią serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 13:22, PanMiecio napisał:

> Wiemy, bo tak powiedzieli panowie z Ubisoftu? No to gg, będzie dobrze jak z 10h
pęknie.
Jakoś poprzednie części starczały nawet na ponad 30 godzin(razem z misjami dodatkowymi),
więc dlaczego niby z AC III tak ma nie być. Zresztą w wywiadzie mówili, że ta część ma
być o 20% dłuższa od AC II, które było najdłuższą częścią serii.

Może i było AC2 było najdłuższe, ale bez przesady, nie AŻ tak bardzo dłuższe od ACB i ACR. Sam zawsze robię w grze wszystko (pomijając renowację wszystkich zabytków i kupno książek z Kapadocji w ACR. ZA DROGIE TO! :P). Do tego gry z serii mierzą czas przejścia. Moje wyniki to:
AC2 - 19h (z DLC)
ACB - 21h (z DLC)
ACR - 17h (bez DLC - gra nie mierzy tam czasu, bo to osobna kampania z głównego menu.)
Może i AC2 miał sporo lokacji ale aż tak dużo do roboty w każdej z nich nie było. Zwłaszcza Apeniny - one nawet nie zasługują na bycie na mapie. ACB miał 4 takie "Apeniny" (machiny Leo) i jakoś się nimi aż tak nie chwalił na mapie. A do tego AC2 nie miał początkowo misji fabularnych w Forli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 13:31, ShaunHastings napisał:

Moje wyniki to:


Akurat czasy klepane przez jedną osoba są mało wiarygodne i niewiele warte, już lepiej spojrzeć na średnią z kilkudziesięciu wartości w gramowym serwisie:
http://czasgry.gram.pl/Gra/assassins-creed-ii-pc
http://czasgry.gram.pl/Gra/assassins-creed-brotherhood-pc
http://czasgry.gram.pl/Gra/assassins-creed-revelations-pc

29h vs 28h vs 21h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem mam mieszane odczucia. Jak narazie najdłuższa z serii jest dwójka i skoro robią trzecią część już 3 rok to mam nadzieję, że na te 20h+ starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest się czym chwalić. 20-25h? Starsze tytuły pochłaniały setki godzin, więc dla mnie jest szokiem, że doszło do tego, by taki czas rozgrywki był powodem do zadowolenia.

Krótkie podsumowanie: I dont want to live on this planet anymore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 14:44, Driftwood napisał:

Starsze tytuły pochłaniały setki godzin,

Po co się rozdrabniać, może od razu tysiące? To dopiero brzmi.

Wymień mi tytuł choć jednej gry action-adventure, którą przy adekwatnym doborze poziomu trudności do umiejętności gracza przechodziło się kilkaset godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że na Marsie jest ładnie o tej porze roku. Ewentualnie księżyc, choć atmosfery i klimatu tam brak. I cicho jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jednak trochę mało ;/ Ogromny świat i liczne możliwości, które daje taki sandboxowy styl rozgrywki moim zdaniem nie są do końca wykorzystane. Sytuacje troche ratuje multi ale to nie jest tryb w którym ktoś spędza przesadnie dużo czasu jak np. w CoD czy BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 14:44, Driftwood napisał:

Starsze tytuły pochłaniały setki godzin,


Masz rację. Pierwszy Tomb Raider to był gra na 300h, Prince of Persia zajął mi 442h, pierwszego Call of Duty nie przeszedlem do dziś :/ 240 h na liczniku i ciągle nie przeszedłem więcej niż 10% gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 14:49, Kadaj napisał:

>


"Adekwatny dobór poziomu trudności do umiejętności gracza"

Na tym cytacie może już skończe dyskusję, choć pewnie nie zrozumiesz, dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 14:20, SerwusX napisał:

Czyli 4-5 wieczorów. :> Nie spodziewałem się więcej, czas odpowiedni do takiej gry.


Dla Ciebie wieczór to tak 7-8 godzin gry, tak? :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Revelations 27 godzin, a za mną niewiele ponad połowa gry :D przy czym praktycznie każdą misję kończę za pierwszym razem. Może te Wasze czasy poniżej 20 godzin to wynik tego, że nie chce Wam się trochę połazić po mieście, a pomiędzy kolejnymi misjami przemieszczacie się tylko przy pomocy kanałów. Jak się postanowi trochę pobawić ze strażnikami na dachach, będzie się zarządzać swoją gildią asasynów i kupować większość przedmiotów w sklepach oraz odnawiać budynki, to można jeszcze z tej gry wyciągnąć kilka dodatkowych godzin.
Takie szybkie przechodzenie tej gry, to trochę tak, jakby w Skyrimie zrobiło się tylko wątek główny i narzekało, że gra taka krótka, bo na kilkanaście godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle beka w tego typu tematach, jakieś mity o grach które trwały po 1000 godzin, ale spoko, wmawiajcie sobie dalej, że faktycznie tak było. Jedynie RPG-i zajmowały dużo, ale inne gatunki? Inne gatunki są tak samo długie jak 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 15:09, pawbuk napisał:

Dla Ciebie wieczór to tak 7-8 godzin gry, tak? :D

Gdy późną jesienią robi się ciemnawo już koło 16, czemu nie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować