Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzeci epizod The Walking Dead wywoła płacz, wymioty lub... chęć popełnienia samobójstwa

5 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przeczytaj cały tekst "Trzeci epizod The Walking Dead wywoła płacz, wymioty lub... chęć popełnienia samobójstwa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że przygodówek Telltale Games nie wydaje już CDP. Z chęcią bym zakupił wszystkie sezony The Walking Day,Tales of Monkey Island oraz drugi i trzeci sezon Sama i Maxa. Jak dodatkowo wszystkie w polskiej wersji - kupuje w dniu premiery. Uwielbiam tą kreskę TG oraz ich humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epizody miały ukazywać się co miesiąc. Z drugiej strony i tak warto czekać bo zarówno pierwszy jak i drugi epizod są absolutnie genialne. Czekam na trzeci i chcę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nie mogę się doczekać. Drugi był lepszy od pierwszego (co nie dziwi, bo już znamy postacie i jesteśmy po wprowadzeniu), mam nadzieję, że trzeci znów będzie lepszy ;P Takie coś można właściwie ciągnąć bardzo długo, bo to taka sama forma jak komiks. Można dobudowywać bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować