Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lucasfilm rejestruje znaki towarowe dla Star Wars: First Assault

10 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2012 o 18:09, Hulk131 napisał:

Nie spodziewam się niczego ciekawego. Zapowiedź Star Wars 1313 była dla mnie wielkim
rozczarowaniem, więc jestem sceptyczny :/

Niby czemu 1313 jest rozczarowaniem? Bo nie ma mocy i mieczy świetlnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 19:43, Henrar napisał:

> Nie spodziewam się niczego ciekawego. Zapowiedź Star Wars 1313 była dla mnie wielkim

> rozczarowaniem, więc jestem sceptyczny :/
Niby czemu 1313 jest rozczarowaniem? Bo nie ma mocy i mieczy świetlnych?

Nie, ponieważ jest klonem słabego Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Nie, ponieważ jest klonem słabego Uncharted

Mocno subiektywnie. Powiem jedno, bo zaraz zaczniecie mówić, że mainstream jest zły. Skoro gra się sprzedaje i ma świetne recenzje, w dodatku 90% graczy mocno chwiali tą filmowość, to znaczy, że chyba nie można nazwać jej słabą. A to, że inni twórcy podchwycili pomysły i robią liniowe, oskryptowane papki, które w przeciwieństwie do Uncharted nie mają jako takiej fabuły to już inna sprawa...

A co do 1313, jak narazie jest krótki gameplay i jaranie się, że cutscenki są na silniku gry. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale produkty spod znaku LUCA$ w ostatnim czasie delikatnie mówiąc do najlepszych nie należą. Może coś się zmieni, ale jestem sceptyczny. No i jak zwykle jakiejkolwiek premierze od Lucasu towarzyszy mnóstwo crapu w rodzaju długopisów, czy beznadziejnych gier na telefony.

Znając życie to będzie coś dla dzieci, żeby wyciągnąć jak najwięcej kaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 20:58, Hulk131 napisał:

Nie, ponieważ jest klonem słabego Uncharted.

Całe szczęście, ze nie grałem w Unczarted. Nie będę więc rozczarowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 20:58, Hulk131 napisał:

> > Nie spodziewam się niczego ciekawego. Zapowiedź Star Wars 1313 była dla mnie
wielkim
>
> > rozczarowaniem, więc jestem sceptyczny :/
> Niby czemu 1313 jest rozczarowaniem? Bo nie ma mocy i mieczy świetlnych?
Nie, ponieważ jest klonem słabego Uncharted.


Jak dla mnie to, że będzie klonem "słabego" Uncharted jest jak najbardziej pozytywną cechą (of kors o ile będzie udanym klonem), gdyż jak czerpać to od najlepszych ;)

Nie zmienia to jednak faktu, że nadal czekam na Republic Commando 2 lub sequel Jedi Academy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 22:06, Gentiss napisał:

>> Nie, ponieważ jest klonem słabego Uncharted

Mocno subiektywnie. Powiem jedno, bo zaraz zaczniecie mówić, że mainstream jest zły.
Skoro gra się sprzedaje i ma świetne recenzje, w dodatku 90% graczy mocno chwiali tą
filmowość, to znaczy, że chyba nie można nazwać jej słabą. A to, że inni twórcy podchwycili
pomysły i robią liniowe, oskryptowane papki, które w przeciwieństwie do Uncharted nie
mają jako takiej fabuły to już inna sprawa...

Wszystkie recenzje są subiektywne już z definicji. Grę można IMO nazwać słabą, jeśli ci się ona nie podoba. Co mnie obchodzi co myśli 90% ludzkości. Mnie ta cała "filmowość" wcale nie rusza, wręcz mnie denerwuje to, że wiem, że jak będę przechodził przez most, ten z pewnością się urwie i tuż po końcu mojej wspinaczki na górę urwie się do końca i spadnie w przepaść (choćby wspinaczka trwała 4 godziny) :/ Ciekawe, czy w SW1313 też ten odłamek statku spada tak w nieskończoność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealna filmowość to było Heart of Darkness. Tam, jak się nie pośpieszyłeś, to taki most się urywał tudzież jakaś czacha na ciebie spadała. I nie ma co ukrywać, takie gry budzą emocje, a nie oskryptowane filmiki naładowane durnymi QTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować