Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad Assassin`s Creed III ukończone

16 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Co prawda Ubisoft jeszcze nie rozesłał oficjalnych informacji, że Assassin’s Creed III zyskało status „złoty”, ale dyrektor kreatywny, Alex Hutchinson, ogłosił już na swoim Facebooku, że prace nad grą zostały zakończone.

Przeczytaj cały tekst "Prace nad Assassin's Creed III ukończone" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 15:32, Blaize napisał:

Znając Ubisoft przypomną sobie za jakiś czas, że zapomnieli o połowie gry do wersji PC...

Huh? PC zawsze dostawał więcej niż reszta platform, bo miało darmowe DLC. Fakt, przy Revelations już tak nie było, ale dlatego, że premiera nie była opóźniona o pół roku, ale o bodajże tydzień czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 16:08, Sanders-sama napisał:

No to teraz mogą zapowiadać DLC xD


W dzisiejszych czasach gold status oznacza że już pierwsze 2-3 DLC są zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście PC opóźnione o miesiąc, ale ekskluzywne DLC trafi na PS3. Dobrze, że przynajmniej robią sterowanie na klawiaturę.
> > Znając Ubisoft przypomną sobie za jakiś czas, że zapomnieli o połowie gry do wersji
> PC...
> Huh? PC zawsze dostawał więcej niż reszta platform, bo miało darmowe DLC. Fakt, przy
> Revelations już tak nie było, ale dlatego, że premiera nie była opóźniona o pół roku,
> ale o bodajże tydzień czy dwa.
Ta. I dostaliśmy nawet zamknięte wejścia do sekwencji, które pojawiły się w sprzedaży pół roku, czy więcej po wydaniu gry. A co do darmowych ULC (będę się jednak upierał, że na płytach nie ma DLC, bo to bez sensu) to właściwie za miesiąc opóźnienia mogliby dać jeszcze kilka innych ULC. Nie wiem dlaczego Ubi zawsze rozdaje je tak, że jedynym sposobem na wszystkie jest półlegalny unlocker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że gra wychodzi na PC później to jestem zmuszony kupić ją na PS3. W przypadku innej bym poczekał ale AC3 nie będzie czekał. Fakt uzyskania przez tą produkcję "złotego" statusu cieszy, tym bardziej, że jest to mocno wyczekiwana gra. Jeszcze tylko nieco ponad miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC III na pewno wyląduje w moim PS3. Moim zdaniem gra się o niebo lepiej z padem w ręce. Mam tylko nadzieję, że tym razem obejdzie się bez większych ścin na konsoli, która zdecydowanie ustępuje technologicznie PC-tom... tak wiem: "nie przypominaj mi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować