Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Galeria Assassin`s Creed III: Connor w akcji i walka w multiplayerze

11 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2012 o 15:35, Skomik napisał:

@sanders, dokładnie tak samo pomyślałem. Zupełnie nie wiem dlaczego zmieniono im gęby
:O


Connor też nie będzie już wygladał jak Desmond. Wcześniej wygląd Altaira i Ezia był tłumaczony tym że Animus dostraja wygląd przodka do wyglądu Subjectu który ogrywa wspomnienia, po czym Ezio w Revelations wygląda inaczej co chyba można wytłumaczyć tym że Animus miał wyłączoną część zbdnych bajerów a teraz w AC3 mimo tego wygląd będzie inny. Kompletnie to olali... Wolę nawet nie myśleć jak

Spoiler

Lucy by wyglądała gdyby jeszcze żyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sanders-sama- Radzę lepiej przeglądać newsy. W trójcie będzie Animus 3.0, więc jest to ulepszona wersja i może właśnie dlatego Connor nie ma takiej samej twarzy jak Desmond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na screenach z multiplayera warto zwrócić uwagę na budynki, nie do końca pokryte teksturami albo wręcz nie dokończone."

W AC jest o tyle fajnie, że praktycznie wszystko można wytłumaczyć działaniem Animusa. Twarze Altaira i Ezia, niedokończone budynki, :)

Natomiast co do twarzy Desmonda, dobrze że wygląda tak jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 16:08, Mercuror napisał:

Hahaha, pamiętam jaki bunt był jak zmienili twarze w Revelations. A teraz? "W Revelations
było spoko, teraz do bani" :D


Z gramowiczów to chyba ja jeden biłem z tym na alarm po obejrzeniu gameplayu z E3.

@PanMiecio

Oczywiście, co grę była jakaś aktualizacja.
Co dla mnie nie zmienia faktu że lepiej było jak wyglądali jak Desmond :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować