Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doom 3 BFG Edition - wymagania sprzętowe i trailer premierowy

61 postów w tym temacie

Nie prawie, tylko identyczna. Jedynie dodali możliwość ustawienia rozdzielczości panoramicznej w menu gry oraz trochę je zmienili oraz dodali te parę mapek. Wszystko i za to chcą 30 €
HEHEHE śmiać się i płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne że dawniej działała na XP jak nawet Win7 jeszcze nie było a teraz nagle na XP nie działa.... co to wsparcie dla DX11 dali ? A pewnie będzie wyglądać tak samo jak zwykły DOOM 3 z modami darmowymi a cena jak za nową grę.... nie dziękuje. Nie wspominam już nawet o wymaganiach.... i skoro Bethesd za tym stoi to pewnie jeszcze będzie pełno bugów :P Żeby przynajmniej w zestawie np na Xboxa dawali kod na DOOMa z xbox live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Cenega nie wydaje wersji PC? Rozmawiałem wczoraj z przedstawicielem Cenegi/Muve i potwierdzał premierę wersji konsolowych, o PC nic nie wiedział. :( Na Steam gry też nie można zamówić, jedynie na GreenManGaming za 29,99 $ + voucher na 20%, co daje zakup DOOM''a 3 po liftingu za 76,8 zł. Trochę drogo jak na remake...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 19:00, DeMichel napisał:

Dziękuję za brak możliwości kupna gry na Steamie. Thank you Cenega.

Możesz kupić na GreenManGaming - razem z voucherem na 20% zniżki zapłacisz ok. 76,8 zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 18:47, Crew_900 napisał:

Nie prawie, tylko identyczna. Jedynie dodali możliwość ustawienia rozdzielczości panoramicznej
w menu gry oraz trochę je zmienili oraz dodali te parę mapek. Wszystko i za to chcą 30

Support dla 3D, HMD wszelakich, zmiana systemu zapisu gry, dźwięk 5.1, zmienione oświetlenie i ulepszony rendering. Tak, dodali tylko możliwość ustawienia rozdzielczości panoramicznych.

Dnia 16.10.2012 o 18:47, Crew_900 napisał:

Ano zapomniałem dodać, jest to port z konsoli, max 30 fps na komputerach i kontrolki z pada od xbox`a 360

Tak, port z konsoli, który z kolei jest portem z PC. Yhy - całość bazuje na PCtowym oryginale, nie na wersji konsolowej. Gdyby tak było, to większości oczy by wypaliło.

Co do FPS - jakieś źródło? Bo ja mam to: http://www.thebitbag.com/2012/08/03/doom-3-bfg-60fps-pc-30fps-consoles/
Ba, z tego, co widzę na Neogafie, to na konsoli ta gra leci w 60FPSach. Port z konsoli lecący w mniejszej ilości klatek niż konsolowy oryginał? Nie rozśmieszaj mnie.
Co do pada - nie wiem, czy wiesz, ale pad od X360 jest uznawany za standardowy pad dla PC i większość gier wykorzystuje właśnie ten, bo MS go wspiera. Dlatego są te oznaczenia.

I do całej reszty narzekających o DX - DX11 to nie tylko ulepszona grafika. Nauczcie się tego w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem odgrzewać kotlecika ale to już przesada... Gdyby to jeszcze była przeróbka na silnik który jest w Rage to by było uczciwe ale za wydanie ponownie tego samego +kilka fanowskich łatek za tą cenę jest śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę oglądać dzisiejsze nagrania użytkowników i ich opinie niż czytać jakieś przesadzone informacjei co oni zmienili i jak się napocili przy tym, że wycenili to na 30 €
Łał 3D, rzeczywiście to jest potrzbne grze z 2004 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 19:17, Crew_900 napisał:

Wolę oglądać dzisiejsze nagrania użytkowników i ich opinie niż czytać jakieś przesadzone
informacjei

Bo przecież użytkownicy są tacy obiektywni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 19:17, Crew_900 napisał:

Wolę oglądać dzisiejsze nagrania użytkowników i ich opinie niż czytać jakieś przesadzone
informacjei


To pojechałeś po bandzie. W takim razie to bym w 99% gier nie grał (i w 98% bardzo bym tego żałował), gdyby słuchał graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz racje, co tam nie będę oglądał nagrań, nie będę czytał komentarzy, po prostu przeczytam se jakże obiektywy artykuł od twórców jak oni zmienili grę i kupię na ślepo bo to co widzę na nagraniach to nieprawda.Wyrzucę w błoto 30 € by się przekonać, że to w co gram to ta sama gra która mam na steamie z 2004 roku.

No to widać jak wy kupujecie gry. Żadnych wcześniejszych zwiadów komentarzy od innych.. Cheers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla prawdziwych (PRAWDZIWYCH) fanów to edycja jest bardzo miodna. Każdy narzeka ! DAMN co za kraj. Nie zmuszają was do zakupu - i tak nie kupicie to po kiego wała jęczycie i narzekacie ?
Dla fanów gradka na pc bo w tej edycji jest wersja Doom II z dodatkowym epizodem, który ukazał się tylko na X360 !!! no i bonusowe levele do Doom 3 :)
Niestety nie zawiera Plutonii i TNT.

PS - jak na konsolę PS3 wydadzą Wam np HD Collection z PS2 czyli też ponad dziesięcioletnie tytuły i też wołają za to 30 EURO to jest wtedy ok spoko ? Weźcie mnie nie rozśmieszajcie bo jesteście żałośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, czytam obie wersje + jeszcze opinie dziennikarzy.

Bo Ty jak widać słuchasz tylko graczy. Doskonałe podejście, gracze są przecież nieomylni i wcale nie ma wśród nich fanbojów bądź haterów, prawda?
I nie, Doom 3 z 2004 roku a ten remake pod względem kodu to dwie zupełnie różne gry.
Ale ja to piszę do osób, których przygoda z programowaniem skończyła się na Hello World, jeżeli nie wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dziennikarze napiszą opinię, że palenie leczy raka to zaczniesz palić ?

Ano słucham graczy i dobrze na tym wychodzę, mało było przypadków gdzie gra była wychwalana przez twórców i wysoko oceniana a gdy gracze dostali ją w swoje ręce załamanie i WTF is that sh*t ?

Wolisz opinie jakichś starych koni którzy zobaczą wycięte fragmenty z gry i się jarają niż opinie graczy (nabywców produktu) to już twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować