Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza recenzja Assassin`s Creed III już jest! "To absolutne arcydzieło"

89 postów w tym temacie

Zaraz się zlecą hejterzy twierdzący, że ocena jest kupiona :] Może i jest, ale skoro już dwójka na tą dychę zasługiwała to czemu trójka ma być gorsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 08:42, leszeq napisał:

Zaraz się zlecą hejterzy twierdzący, że ocena jest kupiona :] Może i jest, ale skoro
już dwójka na tą dychę zasługiwała to czemu trójka ma być gorsza ?


Oj tu się zgodzę - dla mnie ACII to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza gra w jaką grałem :D przyznać trzeba, że następne części były już słabsze, jednak mam nadzieję, że "trójka" wróci w glorii i chwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 09:02, Dante-Sparda napisał:

Z tekstu wynikałoby tak jak mówisz, ale ja nie pamiętam żeby do tej pory pojawiły się
jakieś bitwy morskie w Assasins Creed. Czy ominęło mnie jakieś DLC?


Nie, kolega powyżej po prostu jest złośliwie sarkastyczny, podobnie jak ja ;)

Z pewnością w historii AC to są NAJPIĘKNIEJSZE BITWY MORSKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bitwami morskimi chyba jednak chodziło o wszystkie gry dotychczas wydane :D Być może są najładniejsze, bo ogólnie graficznie AC prezentuje się naprawdę nieźle - a w dodatku dawno nie było dobrego symulatora bitew morskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie określono konkretnego "pułapu" historii, to - tak mi się wydawało - automatycznie wiadomo, że chodzi o wszystko, co składa się na daną dziedzinę. :)
A naszą dziedziną jest elektroniczna rozrywka. Tak jak napisał pawbuk. Uściślone w każdym razie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 09:14, Janek_Izdebski napisał:

Dobrze, ze nie tknę tej gierki. Czekam na nowego "Hitmana", a jeszcze sporo zaległości
do nadrobienia. :)

Hitman też zapowiada się bardzo dobrze :) tylko kasy brakuje, żeby to jakoś wszystko zakupić... A w dodatku mam jeszcze kilkanaście gier z różnych wyprzedaży, których nawet nie tknąłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 09:17, pawbuk napisał:

Hitman też zapowiada się bardzo dobrze :) tylko kasy brakuje, żeby to jakoś
wszystko zakupić... A w dodatku mam jeszcze kilkanaście gier z różnych wyprzedaży, których
nawet nie tknąłem :D

A wiesz ile ja mam nietkniętych gierek? Sporo. Począwszy chociażby od świetnego "The Darkness II" a na "Dishonored" i "XCOM-ie" skończywszy. Ale niebawem to nadrobię, muszę tylko domknąć jeden zawodowy projekt (o czy nie omieszkam Was poinformować). :)

A co do "Hitmana", to zakup go, pawbuk. W końcu po coś te 40% zniżki w Kompanii Graczy istnieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 08:42, leszeq napisał:

Zaraz się zlecą hejterzy twierdzący, że ocena jest kupiona :]


znasz takie przyszłowie: jedna jakolka wiosny nie czyni ?

osobiscie nie ufam zadnemu portalowi/stronie. Licza sie tylko opinie graczy zaraz po premierze i ich własnorecznie robione gameplaye na YT. Zdrowy rozsadek nie pozwala mi ufac komus, kto jest na koszt firmy zapraszany na pokazy, dostaje gadzety do redakcji, wczesniejsze materialy itd.

btw ktoś kojarzy newsa o "pierwszej recce gry AAAA" (dodatkowe A zamierzone) który nie jest notą maxymalną ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 09:30, EmperorKaligula napisał:

osobiscie nie ufam zadnemu portalowi/stronie. Licza sie tylko opinie graczy
zaraz po premierze i ich własnorecznie robione gameplaye na YT. Zdrowy rozsadek nie pozwala
mi ufac komus, kto jest na koszt firmy zapraszany na pokazy, dostaje gadzety do redakcji,
wczesniejsze materialy itd.

I to jest chyba najlepsze, co można zrobić. :)

Dnia 29.10.2012 o 09:30, EmperorKaligula napisał:

btw ktoś kojarzy newsa o "pierwszej recce gry AAAA" (dodatkowe A zamierzone) który nie
jest notą maxymalną ? :)

Kupione recenzje, to nic innego jak artykuły sponsorowane, z tą tylko różnicą, że specjalnie nie wyróżniane od tekstów redakcyjnych - standard dzisiejszego branżowego dziennikarstwa w ogóle. Pomimo, że takich praktyk zakazują: Kodeks Etyki Mediów oraz Kodeks Etyki Public Relations... Przykre, ale prawdziwe. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ukazała się już recenzja w Cd-Action we wtorek tylko że bez oceny. Ale z tekstu wynika moim zdaniem jakieś 9/10, bo są niedoróbki w tej grze. Nie zmienia to oczywiście faktu że ACIII jest grą na poziomie i jak tylko sie gdzies pojawi to biegnę kupować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować