Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GramTV: Assassin`s Creed III - pierwsze 20 minut z polskiej wersji gry

16 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2012 o 22:39, Ecko09 napisał:

Co oni zrobili Desmondowi z twarzą ;/

Po skończeniu gry twarz to będzie ostatnia rzecz na długiej liście narzekania :D O ile wątek Haythama i Connora poprowadzili nawet nawet, szczególnie tego pierwszego, o tyle czasy współczesne leżą i kwiczą boleśnie, zupełnie jakby robiła je inna ekipa, złożona w całości z amatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę czasem mam wrażenie, że udajesz... Szkoda, że to zaraz mija... Ale twarz Desmonda będzie długo wypominana, szczegół, który sprawia, że sekwencje we współczesności będą się ludziom kojarzyć z małpą, zamiast Desem. Ogólnie postacie w AC3 wyglądają jakoś dziwnie. Może animacje są niezłe, grafika też daje radę, o tyle modele postaci, a szczególnie twarze pozostawiają wiele do życzenia, jak i kilka literówek w polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 22:39, Ecko09 napisał:

Co oni zrobili Desmondowi z twarzą ;/


Desmond wygląda teraz nieco podobniej do siebie z pierwszej części (w drugiej jego twarz została uproszczona) i niemal dokładnie tak jak model, którego twarz służyła za wzorzec:
http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Francisco_Randez
Ekipie udało się usprawnić engine i wreszcie mogli sobie pozwolić na wierniejsze odwzorowania twarzy. Natomiast to co zrobiono mu w Revelations było dla mnie kompletnie niezrozumiałe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że w końcu doprowadzili wygląd Desmonda do porządku.

No, ale poza kilkoma minutami nie mam zamiaru oglądać całego filmiku. Dzisiaj wybieram się po swój egzemplarz i mam nadzieję spędzić z nim kilka[naście] godzin w ten łikend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem polską wersję bo skusiił mnie napis darmowe DLC w tym jakaś misja. Odpalam grę w domu i oczywiście jest po rosyjsku... Co za kraj, co za Ubisoft... żeby dasha w oryginale nie można było mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 11:53, Revan91 napisał:

Kupiłem polską wersję bo skusiił mnie napis darmowe DLC w tym jakaś misja. Odpalam grę
w domu i oczywiście jest po rosyjsku... Co za kraj, co za Ubisoft... żeby dasha w oryginale
nie można było mieć...

Lol, znowu? Myślałem, że po Revelations się ogarnęli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 11:58, Henrar napisał:

> Kupiłem polską wersję bo skusiił mnie napis darmowe DLC w tym jakaś misja. Odpalam
grę
> w domu i oczywiście jest po rosyjsku... Co za kraj, co za Ubisoft... żeby dasha
w oryginale
> nie można było mieć...
Lol, znowu? Myślałem, że po Revelations się ogarnęli...


To jest jakaś kpina z polskiej wersji... Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 11:59, Revan91 napisał:

> > Kupiłem polską wersję bo skusiił mnie napis darmowe DLC w tym jakaś misja.
Odpalam
> grę
> > w domu i oczywiście jest po rosyjsku... Co za kraj, co za Ubisoft... żeby dasha

> w oryginale
> > nie można było mieć...
> Lol, znowu? Myślałem, że po Revelations się ogarnęli...

To jest jakaś kpina z polskiej wersji... Nigdy więcej.

Wystarczy, że ustawisz język konsoli na polski - gra wtedy też będzie PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 17:05, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Wystarczy, że ustawisz język konsoli na polski - gra wtedy też będzie PL


To ja wiem, ale dlaczego tak jak w wielu innych w które grałem na swoim X360 nie może się język przestawić na angielski przy angielskim dashu?

Już nie wspomnę o wielkim napisie: OCEN SPOKOJNY, żeby walnąć babola w tytule kilku początkowych sekwencji... wstyd!

Co do samej gry to jest podejrzanie nudna, gram tym Kenwayem i po 2 godzinach zrobiłem sobie przerwę, bo to wprowadzenie nie chce się skończyć, a że eksploruję całą mapę tak jak w każdej poprzedniej części, to wątek idzie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 17:32, Revan91 napisał:

> Wystarczy, że ustawisz język konsoli na polski - gra wtedy też będzie PL

To ja wiem, ale dlaczego tak jak w wielu innych w które grałem na swoim X360 nie może
się język przestawić na angielski przy angielskim dashu?

Już nie wspomnę o wielkim napisie: OCEN SPOKOJNY, żeby walnąć babola w tytule kilku początkowych
sekwencji... wstyd!

Co do samej gry to jest podejrzanie nudna, gram tym Kenwayem i po 2 godzinach zrobiłem
sobie przerwę, bo to wprowadzenie nie chce się skończyć, a że eksploruję całą mapę tak
jak w każdej poprzedniej części, to wątek idzie wolno.

To działa tak, że jeśli na płycie z grą nie ma wersji językowej, w której jest Twój system, to domyślnie wczytywany jest pierwszy język na liście - w przypadku niektórych tłumaczonych na nasz język gier to właśnie rosyjski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować