Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: Assassin`s Creed Antologia wkrótce w sprzedaży

24 postów w tym temacie

Nie mam żadnej części z tej serii więc bardzo chętnie bym się skusił, ale jeżeli ta cena jest prawdziwa to dziękuje, obejdzie się... Choć mam nadzieje, że plotka jako pomysł sprzedaży całej serii w jednym pudełku się sprawdzi to cena już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy części z pięciu. Po pełnej, premierowej cenie. 150 euro chcą za to. Pierwszy AC jest z 2007 roku. 50 euro za niego.

WTF Ubisoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

600 zł...
Po 200 za jedną, bez różnicy na obecne ceny i daty wydania gier, na dodatek bez "dodatków" do AC II - BH i Rev, bez których nie zrozumie się fabuły...
Ktoś nieźle zaszalał wpadając na taki pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gry z serii Assassin''s Creed kupuje tylko w wersjach "ubisoft exclusive" są ze wszystkimi fabularnymi dlc i kosztuja ~60zł, tylko trzeba być cierpliwym :) Pierwsze 3 częściu mam, muszę zakupić Revelations, ostatnio trafił do serii exclusive tylko nie wiem czy zawiera fabularne dlc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę ręki Ubisoftu, oferta nie ma ani specjalnego pudełka, ani nawet porządnego opisu. Wygląda jak próba nabicia sobie kiesy przez Amazon i kogoś nieznającego się na serii. Ubisoft w życiu by nie wydał takiego pakietu bez BH i Revelations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 18:52, Mercuror napisał:

Ja tam nie widzę ręki Ubisoftu, oferta nie ma ani specjalnego pudełka, ani nawet porządnego
opisu.


Ale jest to jakaś nowa edycja. Może to tylko pudełka z AC 1-3 sklejone taśmą. Ale Amazon tych płytek nie wyczarował.

Dnia 04.11.2012 o 18:52, Mercuror napisał:

Wygląda jak próba nabicia sobie kiesy przez Amazon i kogoś nieznającego się na
serii.


Hm, no ciekawe, kogo. Kto zarabia na serii Assassin''s Creed...

Ubisoft?

Dnia 04.11.2012 o 18:52, Mercuror napisał:

Ubisoft w życiu by nie wydał takiego pakietu bez BH i Revelations.


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 19:07, Ostrowiak napisał:

bo ubisoft nie nabił sobie kiesy wypuszczając z czapy revelations

Trolluj lepiej, może kiedyś ci się uda.

@Feallan - no, nie wyczarował ich, bo ma ich od groma na magazynie. Problem jakiś widzisz w tym? I serio jesteś taki naiwny, że wcale nie zdajesz sobie sprawy, że Amazon też ma swoje, niemałe prowizje? Szczególnie w przypadku takiego wydania za 150 euro?

I po co ten uśmieszek - zrobił kiedyś coś takiego Ubisoft? Nie? Są podstawy, żeby tak zrobić? Nie? To co się szczerzysz jak głupi do sera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amazon nie jest wydawcą i nie ma prawa sam z siebie zrobić jakiejkolwiek antologii

chyba że sam sobie płyty wytłoczy, inaczej pozostanie sklejanie taśmą

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 20:19, Ostrowiak napisał:

amazon nie jest wydawcą i nie ma prawa sam z siebie zrobić jakiejkolwiek antologii

To ciekawe, że nie ma prawa sprzedawać swoich produktów w dowolnych pakietach. Tell me more.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować