Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Antologia Assassin`s Creed: pięć gier ze wszystkimi DLC w jednym pakiecie dostępne od 30 listopada

26 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Ubisoft zapowiedział wydanie Antologii Assassin’s Creed – kolekcji zawierającej Assassin’s Creed I, II, Brotherhood, Revelations i III wraz ze wszystkimi DLC i Season Pass.

Przeczytaj cały tekst "Antologia Assassin's Creed: pięć gier ze wszystkimi DLC w jednym pakiecie dostępne od 30 listopada" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

250zł, matko. Sam teraz dałem 220zł za samą trzecią część :P, nóż się normalnie otwiera. Pośpieszyli się z tym wydaniem trochę, ledwo pokazała się trzecia część, a tutaj już taka paczka. Trzeba przyznać, że dla kogoś kto nie grał to świetna sprawa. Kolekcjoner też będzie miał uciechę. Ja sam wszystkie części już posiadam na chwilę obecną i taka paczka to dla mnie strata kasy. Do pełnej kolekcji na Xboxa brakuje mi jedynie pierwszej części i drugiej, obie mam na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę by to było za piękne, aby mogło być prawdziwe - taki zestaw na pc za 250zeta? Ciężko mi w to uwierzyć. Ale gdyby tak okazało się prawdą, sam pewnie bym się skusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście dodać że na PC też będzie. Kartonowy box jest nowy a same pudełka z grami to na bank premierówki będą, tak jak zresztą edycja Ottoman do Revelations. Nie zmienia to faktu że kupjąc osobno, w *uj zaoszczędzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd można wziąć same DLC? Do AC II nie mam dostępu tylko do dwóch kryjówek Templariuszy (dziwne nic nie piszą o 3 słynnym dlc jakim był Arsenał Portowy:D), w AC:B brakuje mi kryjówek i smoczej zbroi (ponoć jak ktoś kupił edycję zawierajacą te dlc to wystarczy poprosić gościa o przesłanie pliku Options z folderu save i będziemy mogli zagrać w te dlc:D) w Revelations mam wersję Ottomańską to chyba mam wszystkie dlc i czekam na kolekcjonerkę AC III. Szukałem w sklepie Ubi ale chyba źle. Wie ktoś gdzie ów brakujące dlc można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie miałem problemów z dlc do AC :) i jakoś zawsze wszystkie miałem, w jednej wersji wszystkie dodatki :D

BTW. przydało by się aby było to do PC to może bym się skusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 05:48, Gar napisał:

600 zł? Przecież kupując osobno wyjdzie znacznie taniej.


Pewnie na PC będzie taniej, pewnie też stanieje z czasem. Wydanie mimo wszystko bardzo fajne dla kogoś, kto jeszcze nie zaczął zabawy z Desmondem i jego przodkami (ja się do nich zaliczam), póki co wygórowana cena, ale za jakieś 400 zł na PS3 bym się skusił na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 08:20, Cygi napisał:

Jak dla mnie sens wydania antologii byłby dopiero po premierach wszystkich DLC do AC
III.


w której skład wchodzą wszystkie wydane dotąd gry z serii na PS3 i Xboksa 360, łącznie z najnowszą odsłoną, oraz Season Pass uprawniający do pobrania wszystkich DLC do „trójki”

Z tego wynika, że po premierze poszczególnych dlc do ACIII będziesz mógł je sobie ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 08:20, Cygi napisał:

Jak dla mnie sens wydania antologii byłby dopiero po premierach wszystkich DLC do AC
III.

A tak? Meh...


Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 07:28, Azvar napisał:

> 600 zł? Przecież kupując osobno wyjdzie znacznie taniej.

Pewnie na PC będzie taniej, pewnie też stanieje z czasem. Wydanie mimo wszystko bardzo
fajne dla kogoś, kto jeszcze nie zaczął zabawy z Desmondem i jego przodkami (ja się do
nich zaliczam), póki co wygórowana cena, ale za jakieś 400 zł na PS3 bym się skusił na
pewno.


No wlaśnie, za 400 zl to by mialo sens (mówię tu o wersji na konsole).Wypuszczanie takiego pakietu jest bardzo fajne dla ludzi co jeszcze nie grali, ale cena wlaśnie powinna być zachęcająca dla tych ludzi a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować