Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Dzień Dziecka

417 postów w tym temacie

u nas na wf-ie podniósł oceny z biegu na 1km, na biologii pani rozdała Chupa-Chupsy, a na religii mieliśmy luz. Poza tym to wszystko. a oficjalnie Dzień Dziecka nam przeniesiono na... środę (tutaj następuje załamanie nerwowe, spowodowane dobrymi pomysłami naszego dyrektora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 07:32, marcincinek15 napisał:

Ja tylko dostanę 30 zł od starszej i ze 20 od dziadków. Już dużo dostałem w tym roku a zbliża
się zakończenie gimnazjum. Będę miał bardzo ładne świadectwo i wtedy dostanę mnóstwo kasy.
Dnia Dziecka, jeśli chodzi o prezenty, to w tym roku praktycznie nie obchodzę ;)


To na zakończenie roku szkolnego dostaje się kase od rodziców? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:47, Gvynbleidd napisał:

nie mieliśmy normalnych lekcji

Mateusz przecież mieliśmy normalną matmę, wf i wiiększość francuskiego!

no ale nie było nic zadane i było luźniej niż normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja z okazji Dnia Dziecka miałem.... klasówke z geografii, zaliczenia z w-f (jak ja zrobiłem te 16 pompek nie wiem do teraz- z pompek jestem niesamowicie slaby), kartkówka z biologii (jak dostane 4 bedzie 4), kartkowka z fizyki (to samo), a po lekcjach wygrany crossbar challenge (10 strzalow z polowy boiska w poprzeczke- ja 3/10 !!). Ale ogolnie bylo udanie, bo z gegry wystawila mi 3 (z ocen 2,3) a mowila ze te oceny moga ulec tylko polepszeniu.Co za szczescie, ze z matmy mam juz jasna ocene (2), bo inaczej wlasnie w tej chwili siedzialbym nad zadaniami z wektorów:) Tak wiec u nas z okazji dnia dziecka lekcje normalne, jedyne co zauwazylem, ze cos jest nie tak, to zdjecia nauczycieli z dziecinstwa wywieszone przed szkola (w zyciu bym nie pomyslal ze moja nauczycielka z matematyki mogla kiedys tak wygladac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 18:24, Ktomasz2 napisał:

Musiałem odkurzać

Oj, biedaku, jeszcze by Ci się zakwasy porobiły...

>a w dodatku miałem normalne lekcje w szkole.
Straszne, żeby dzieciom uczyć się kazać.

U mnie luzik zupełny. Dzień sportu w szkole, więc przez 4 godziny graliśmy w noge :). W domku moge w końcu dłużej na kompie posiedzieć.
Co dostałem? - Nic, a po co prezent?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja taki standardzik - kasy ciut [50 zł] i gumę Mambę. No co? Piętnastolatek nie może? Od babci dostałem, to mogę... ;) W szkole cukierki i lizaki, luźna religia... I sprawdzian z działu z matmy xD No piękny prezent... Ale ze statystyk, to można podarować kobiecie ten występek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szkole:
-oglądanie filmu na religii
-2-godzinna męczarnia na matematyce(rozwiązywanie zadań z podręcznika...)
-2-godzinna męczarnia na strasznie sztywnym apelu...

Od rodziców:
-Civilization IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj luz, bo tylko 3 lekcje i szedłem na 8.50, z tego na 1 lekcje się pani spóźniła(a wymaga od uczniów) i sprawdziła nam tylko pracę i graliśmy potem przez całą lekcję w warcaby. Ja na prezenty to dostałem only gazetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 18:39, PJ MW napisał:

Ja miałem dzisiaj luz, bo tylko 3 lekcje i szedłem na 8.50, z tego na 1 lekcje się pani spóźniła(a
wymaga od uczniów) i sprawdziła nam tylko pracę i graliśmy potem przez całą lekcję w warcaby.
Ja na prezenty to dostałem only gazetę.


też miałem trzy lekcje... :) przez pierwsze dwie oglądałem piratów z karaibów, a potem nauczycielka zabrała nas na lody :D, tak więc o 11 byłem już w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to miałeś fajnie ja tez na 8:50 ale w I gimnazjum już nie było wolnych
lekcji niestety za to rodziców namówilem żeby mi Władca Pierścieni kupili i
kupili. Niedługo mam imieniny i tez zastanawiam się co wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować