Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowy Far Cry 3 z pierwszym patchem, "który musi zostać zainstalowany, by czerpać optymalną przyjemność z gry"

37 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Krytyczna łatka 1.01 do blaszakowej wersji Far Cry 3 jest już gotowa do pobrania. Patch między innymi zwiększa stabilność i wydajność produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Pecetowy Far Cry 3 z pierwszym patchem, "który musi zostać zainstalowany, by czerpać optymalną przyjemność z gry"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nawet gra nie może się załadować do menu. Jest wieczny loading i pozostaje tylko ctrl alt delete. Nazwa zdarzenia problemu: AppHangXProcB1. Nazwa aplikacji farcry3_d3d11.exe. Kilka godzin pisania na forum, do supportu (który nie odpowiada), re-instal, najnowsze sterowniki i nic, jak krew w piach. Czuję się poirytowany, zmęczony i sfrustrowany, że zapłaciłem tyle za grę i muszę się tak męczyć. Jeśli ktoś może mieć jakikolwiek punkt zaczepny jak to naprawić, to błagam o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem grę, zapłaciłem za pobraniem, wpisałem numer rachunku aby otrzymać kody do DLC i jak się okazuje, dostałem tylko jeden kod - na "Pakiet Drapieżników". Gdzie jest kod na "Lost Expeditions"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko na początku nie mogłem włączyć. Miałem problem z odpaleniem gry i nie było jej na moim koncie uplay. Dopiero reinstal i gitara. Ciężko jest się oderwać bo gra jest nieprawdopodobna. COD siada jeśli chodzi o multi. Dodam że przez weekend grałem na wersji na xboksie , grafika katastrofa. Obraz gry jak z 1999 roku jak Fallout jedynka. Dlatego kupiłem na pc edycje szaleńca bo w niej są wszystkie dodatki cyfrowe i laleczka z dyńką vaasa którą jutro zamontuję sobie w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie Jeśli ktokolwiek ma problem z dx 11 To przeczytajcie to
GAMESPOT (na ich live na twitchu zostal użyty dx11) używał windows 8 i dlatego mieli funkcje dx 11

ja zainstalowalem dzis far cry 3 Limitowana i tam mialem opcje wyboru mój sprzet graficzny

Zotac GeForce GTX 660 AMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:06, kesik93 napisał:

A takiego patcha do ACIII to nie łaska?


Też był w dniu premiery, ponoć naprawił ok. 100 błędów ;)

co do FC3 - zakupiłem za 119 zł ( niestety, Empik ma tylko pack: FC2, FC3 i kod na FC ), zainstalowałem, na początku był jakiś problem z połączeniem, potem ustawiłem grafikę, prawie wszystko na maxa i póki co jestem po pierwszej wierzy i gra działa ok - na razie wyszedłem bo czas wrócić do ACIII ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:24, Skomik napisał:

@lis_23, tu pewnie chodzi patcha optymalizującego. Framedrop w Bostonie jest tragiczny,
nawet na dobrych pc. :)


Ja nie sprawdzałem ilości fps ale nie mam problemów z cięciem się lub ze zwalnianiem gry - kręciłem nawet kamerą na wszystkie strony, bo ponoć wtedy wydajność spada ale jest ok - nie wiem, może mam dziwnego kompa a może i u mnie jest mniej fps ów ale mi to nie przeszkadza w rozgrywce? - sam już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:24, Skomik napisał:

@lis_23, tu pewnie chodzi patcha optymalizującego. Framedrop w Bostonie jest tragiczny,
nawet na dobrych pc. :)

U mnie w bostonie chodzi bez przycinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2012 o 21:30, ZubenPL napisał:

U mnie w bostonie chodzi bez przycinek.


U mnie podobnie
a te nowe sterowniki niczego nie pogorszą w tej materii?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:34, lis_23 napisał:

U mnie podobnie
a te nowe sterowniki niczego nie pogorszą w tej materii?.

Mają poprawić ale nie testowałem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:12, ZubenPL napisał:

No niestety czas wymienić sprzęt :)


Kpisz sobie? Mój komp mimo, że ma prawie 3 lata wciąga wszystko nosem na high/ultra, tylko takie gówniane posty jak właśnie ACIII chodzą jak gówno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować