Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

Silent Hunter III - temat główny

492 postów w tym temacie

Witam wszystkich wilków morskich! Założyłem temat o Silent Hunter III po to byście Wy mogli z niego korzystać, umieszczać na nim swoje opinie na temat tej gry! Nadażyła się nowa okazja na kupienie tej GRY! A mianowicie już od 16 czerwca w "cenegowskiej" edycji Super$eller za 49,90zł ma ukazać się SH III! Sam osobiście nie mam tej gry, ale zamierzam ją już wkrótce kupić! Mam tylko pytanie czy SH III będzie PŁYNNIE chodzić na moim sprzęcie:
Intel 2,4Ghz
256mb RAM
Radeon 9200SE ze 128mb SLI(czyli dwie karty)
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 20:53, Woko11 napisał:

Witam wszystkich wilków morskich! Założyłem temat o Silent Hunter III po to byście Wy mogli
z niego korzystać, umieszczać na nim swoje opinie na temat tej gry! Nadażyła się nowa okazja
na kupienie tej GRY! A mianowicie już od 16 czerwca w "cenegowskiej" edycji Super$eller za
49,90zł ma ukazać się SH III! Sam osobiście nie mam tej gry, ale zamierzam ją już wkrótce kupić!
Mam tylko pytanie czy SH III będzie PŁYNNIE chodzić na moim sprzęcie:
Intel 2,4Ghz
256mb RAM
Radeon 9200SE ze 128mb SLI(czyli dwie karty)
???


Jeśli ta karta obsługuje pixel shadery to powinno pójść. Ale do płynnego działania to sądzę że jest RAMu za mało za mało za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 10:44, Woko11 napisał:

Wiem, że CrossFire...błądzik! Ale w niskich/średnich detlach powinno pójść chyba nie?


W niskich pewnie tak. A nie ma jakiegoś dema? Mógłbyś sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 20:53, Woko11 napisał:

Mam tylko pytanie czy SH III będzie PŁYNNIE chodzić na moim sprzęcie:
Intel 2,4Ghz
256mb RAM
Radeon 9200SE ze 128mb SLI(czyli dwie karty)
???


za malo ramu - mi na 512 rwal, dopiero na 1gb chodzi ok
procesor-ok
grafa - troche slabo... - moze sie wcale nie odpalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 11:01, gmx napisał:

> Mam tylko pytanie czy SH III będzie PŁYNNIE chodzić na moim sprzęcie:
> Intel 2,4Ghz
> 256mb RAM
> Radeon 9200SE ze 128mb SLI(czyli dwie karty)
> ???

za malo ramu - mi na 512 rwal, dopiero na 1gb chodzi ok
procesor-ok
grafa - troche slabo... - moze sie wcale nie odpalic...


Odpala się na GF2MX więc tutaj tym bardziej. Tyle, że jeśli karta nie obsługuje pixel shaderów, to morze jest przezroczyste - efekt komiczny ale gra się tragicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 16:46, DR.SIURAK napisał:

duzo was gra jeszcze w 2

Ja już nie. Dwójka była brzydka, ciemna i miała mnóstwo byków. Była tez fatalnie wykonana od strony estetycznej. Wszystko co w dwójce zrobiono dobrze, zrobili fani. Najbardziej żal jest grania kontra "ludzkie" niszczyciele i samodzielnego zatapiania się ręcznym sterem głębokości z patcha Nóż w wodzie (Projekt Messerwetzer). ;)
W trójce bugów nie jest mniej, ale tej grafiki nie można zignorować. :) Symulatory, to jedyne gry, w których grafika jest dość istotna, o ile sama symulacja nie jest skopana.
Ostatnio bawi mnie przepływanie pod tonącymi wrakami i robienie zdjęć z własnym bootem. ;)
Sprawdziłem też czy działa metoda na chama czyli podpływanie pod statek handlowy w konwoju i torpedowanie sąsiadów. Trzeba jechać na pełnym wykryciu, żeby uciągnąć te 7-8 węzłów i statek często próbuje zwiać nam znad głowy, żeby zrobić miejsce dla niszczyciela. Mimo to daje się zatopić wszystkie wartościowe cele na jakie starcza torped i jeszcze spokojnie zwiać, o ile jest głęboko.

ps. do grania potrzeba 1 gb ramu. z 0,5 też idzie, ale bardzo wolno ładuje grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniłem kompa i niewgrałem 3 ki,chodz juz grałem w nia.teraz niewiem co robic czasem bym sobie pograł w to ale cała uwaga idzie john operations,moze nie jest symulatorem ale gra super odwzoruje wojenna zawieruche.PS.kiedys zarejstrowałem sie na forum SH3 i do tej pory przychodza mi zdiecia forumowiczów z gry ,z jednej strony polecam ale z drugiej przewalone bo poczte mam tak zapchana jak cholera,jak jej nieoczyszcze raz w tygodniu to mam około 100 wiadomosci z SH3pozdrawiam moze wgam ja i pogramy przez inta.(jaki masz nick w grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam morskich wilków.:)
Mam 770 (w przybilzeniu) ram i lipka tnie sie jak przyspiesze i długoooooo sie ładuje:(
Może zagramy online??
Jak cos to mój nick Bomba 1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 20:19, bula1111 napisał:

Witam morskich wilków.:)
Mam 770 (w przybilzeniu) ram i lipka tnie sie jak przyspiesze i długoooooo sie ładuje:(


a jaki masz procesor? u mnie przyspieszanie czasu na a1800xp chodzilo tragicznie, dopiero przejscie na a64 3000 rozwiazalo problem. ramu powinno ci wystarczyc chyba ze masz cos w tle odpalonego...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z ta gra, straszny bug z przeladowywaniem torped. plywam VII/B, mam przeladowanie automatyczne wlaczone, tak 60% paska dla wyrzutni dziobowych i od chyba 5 dni growych nie przeladowali mi chlopaki torpedy. nie mialem takich problemow na IIb i IIc. zna ktos na to rozwiazanie. mam patcha 1.4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak:torped nie przeładowują gdy plyniesz na cichym biegu albo gdy masz zmeczoną lub malo przydzielonej załogi do pomieszczenia.
Zna ktos jakies fajne triki na ucieczke przed nioszczycielami bo ja tylko patrze przez peryskop i tak unikam ale nie zawsze skutkuje:D To zna ktoś jakies tricki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 20:47, bula1111 napisał:

No to tak:torped nie przeładowują gdy plyniesz na cichym biegu albo gdy masz zmeczoną lub malo
przydzielonej załogi do pomieszczenia.
Zna ktos jakies fajne triki na ucieczke przed nioszczycielami bo ja tylko patrze przez peryskop
i tak unikam ale nie zawsze skutkuje:D To zna ktoś jakies tricki??


Schodzisz jak najglebiej:) wlaczasz cichy bieg, jak niszczyciel zrzuca glebinowki, to zwrot o 90 stopni, cala na maxa i podnies sie lub zanurz o okolo 40 metrow:) i to jest dobry i chyba jedyny sposob nie liczac torped aukstycznych ktore sa dostepne niestety dosc pozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc,ja kiedys pytałem ilu was jeszcze w to gra ale widze ze posty wchodza co jakis czas wiec chyba duzo,zmuszacie mnie zebym wgrał sh3.zaglada tu czasem mariuszj 1939 z gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 20:47, bula1111 napisał:

No to tak:torped nie przeładowują gdy plyniesz na cichym biegu albo gdy masz zmeczoną lub malo
przydzielonej załogi do pomieszczenia.
Zna ktos jakies fajne triki na ucieczke przed nioszczycielami bo ja tylko patrze przez peryskop
i tak unikam ale nie zawsze skutkuje:D To zna ktoś jakies tricki??

wiem o tym i mimo wszystko mi sie nie przeladowywaly, bo jak czytalem uruchomilem buga dotykajac torped z zaznaczonym automatycznym ladowaniem. na szczescie znalazlem remedium: trzeba wlaczyc i wylaczyc cicha prace i wszystko wraca do normy. 40k ton za ten patrol i zniszczona korweta z 6,5 kilometra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować