Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Album z muzyką inspirowaną grą Heroes of Might and Magic V wkrótce w sprzedaży!

95 postów w tym temacie

Chamberlyn

CD Projekt z przyjemnością informuje, że w związku z ogromnym zainteresowaniem grą Heroes of Might and Magic V, już wkrótce wytwórnia EMI wypuści na rynek muzyczny krążek pod tytułem "Spirits: Music inspired by the game Heroes of Might and Magic V".

Przeczytaj cały tekst "Album z muzyką inspirowaną grą Heroes of Might and Magic V wkrótce w sprzedaży!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie! :)
Jesli bedzie 2 czerwca w Kolporterze to ide, a jesli nie to poczekam do 8 czerwca i za wPLN z HOMM5 kolekcjonerki, kupie sobie plytke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym coby ta płytka było dołączona do rozszerzonego zestawu, w końcu kosztuje on bagatel prawie 160 PLN. No, ale pieniądz zawsze bierze górę. Swoją drogą i tak kupię tą płytke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 zł!! bez komentarza..
Dla samego "kolekcjonera" się nie opłaca... pewnie większość kupi, raz nie w pełni przesłucha i będzie leżeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham takiej muzyki podczas nauki, a że uczę się dużo, to pewnie intensywnie będę tę płytę wykorzystywał. :D Świetny pomysł, ja zamówię! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale beznadziejnie :/ Wolałbym już żeby było jak na początku, że będzie do każdego Herosa, albo przynajmniej do EK jak w przypadku Fable. Pozatym te 40 zł to rozwalająca cena, wg mnie dużo za dużo. I do tego to jest taka muzyka klasyczna (sama linia melodyczna, bez słów i czesciej też taka spokojna) a ja wole cos takiego posłuchać jak dostane za darmo (jak w przypadku Fable):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie, że zamawiający Edycję Kolekcjonerską HoMMV moga czuć się odrobinę nieswojo...
ten krążek z muzą (bo o krążku demo nie mówię) powinien znaleźć się chyba w ich zestawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 16:36, kizi napisał:

Mam takie wrażenie, że zamawiający Edycję Kolekcjonerską HoMMV moga czuć się odrobinę nieswojo...
ten krążek z muzą (bo o krążku demo nie mówię) powinien znaleźć się chyba w ich zestawie?


Ubi najwyraźniej nie przewidziało takiej możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 16:36, kizi napisał:

Mam takie wrażenie, że zamawiający Edycję Kolekcjonerską HoMMV moga czuć się odrobinę nieswojo...
ten krążek z muzą (bo o krążku demo nie mówię) powinien znaleźć się chyba w ich zestawie?


Nie do końca. Nie dostaliśmy muzyki z gry do Edycji Kolekcjonerskiej, a zestaw, o którym mowa w informacji prasowej to niezależne przedsięwzięcie firmy EMI, na które EMI dostało zgodę. Muzyka nie pochodzi _z_ gry, ale jest dobrana specjalnie pod wpływem zabawy w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować