Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops II w końcu pokonane - Far Cry 3 najpopularniejszy na Wyspach

14 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2012 o 13:30, joKKo napisał:

ale co nas interesuje co sie dzieje na wyspach oni robia takie rankingi o nas ????


UK jest jednym z najważniejszym rynkiem gier (głównie konsolowych) w Europie, więc warto wiedzieć co u nich jest popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 13:30, joKKo napisał:

ale co nas interesuje co sie dzieje na wyspach oni robia takie rankingi o nas ????


Ludzie argumentują to tym, że to najistotniejszy rynek w europie czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 13:39, Bracio napisał:

UK jest jednym z najważniejszym rynkiem gier (głównie konsolowych) w Europie, więc warto
wiedzieć co u nich jest popularne.


Co ci po takiej wiedzy? Rozumiem, że Ty przed zakupem jakiejś gry sugerujesz się rankingiem sprzedaży gier w UK czy Cię to po prostu interesuje w co grają angole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2012 o 13:43, Eff3ctiv3 napisał:

Co ci po takiej wiedzy? Rozumiem, że Ty przed zakupem jakiejś gry sugerujesz się rankingiem
sprzedaży gier w UK czy Cię to po prostu interesuje w co grają angole?


To chyba źle rozumiesz, tą informacje traktuje jako ciekawostkę po to by zobaczyć co gracze lubią grać (i od kilku lat to się nie zmienia :P) . Ja przed zakupem gier sugeruje się tylko gameplayami i informacji o grze. Graczom nie wierzę bo 3/4 opinii to czysty hejt bez konstruktywnej krytyki. Recenzjom tym bardziej (tak mówię do was recenzenci np Mass Effect 3 i tu nie chodzi o zakończenie) bo gdy wychodzi jakaś gra AAA to już ma do oceny 5 punktów gratis ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 13:30, joKKo napisał:

ale co nas interesuje co sie dzieje na wyspach oni robia takie rankingi o nas ????


U nas króluje Symulator Farmy, choć w branży chodzą słuchy, że w okresie poświątecznym zdetronizuje go Symulator Koparki, co byłoby wydarzeniem na miarę aktualizacji dodającej przezroczystość wody w Symulatorze Wędkarza. Choć mogłem się pomylić...

Jak w tym dowcipie:
Spotyka się główny wydawca znanej a całym świecie gry z swoim przyjacielem z Polski:
- Cześć, właśnie kupiłem wersję pudełkową twojej najnowszej gry.
- A, to Ty.

Wszystkich nie mających odpowiedniego dystansu do swojego pięknego kraju z góry przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rankingi z GBR są zawsze ciekawe. U nas mamy np. ranking gramowy sprzedaży w sklepie, ale faktycznie przydałby się jakiś ranking nasz rodzimej sprzedaży.

Co do samego tekstu to aż chce się powiedzieć "nareszcie!". Akurat w porównaniu Black Ops II vs. Far Cry 3 to przy tym drugim bawiłem się o trzy, cztery razy lepiej niż w Black Ops II pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co wy z tymi wyspami ? Nie lepiej byłoby zrobić co się dzieje w Polsce itp...

To ja podziękuję. Podobny ranking robił swego czasu EMPiK. Tam w TOP10 nieprzerwanie od paru lat znajdowało się Diablo II... nieważne, że gry już od bardzo dawna nie było w EMPiK. Jak mają podawać fałszywe dane to już wolę oglądać to, co dzieje się na wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli Cię to interesuje... Twoja sprawa :) . Mnie osobiście nie obchodza takie rainkingi,
> a już szczególnie z wysp.
Aaaa, to stąd te wyrzuty...
W każdym razie jak już wyżej mówili, ranking informuje, co jest teraz "na fali". To wszystko, nikt Ci nie każe kupować gry z podium, dlatego, że jest na podium ;o, głupota... Ja na przykład kibicuję danym grom/producentom, dlatego dobrze jest wiedzieć, jaki crap teraz dobrze się sprzedaje, a jaka gra naprawdę warta uwagi jest daleko w tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba wolę czytać o UK niż o Polsce, gdzie najlepiej sprzedaje się crap w stylu Symulator Farmy, z drugiej strony 10 newsów co roku: "CoD to nr. 1", a potem "CoD wyprzedzony" robi się nudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować