Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Telltale ujawnia zbiorcze wyniki sprzedaży epizodów The Walking Dead

15 postów w tym temacie

Normalnie się chyba nie czepiam, ale to naprawdę kuje w oczy.

>"Oprócz nich seria powstała na bazie komiksów trafiła także na pecety..."

Może powinno być tak: "Oprócz nich seria, która powstała na bazie komiksów, trafiła także na pecety..."

Co do newsa. 8,5 miliona robiłoby wrażenie, ale jednak to są wyniki wszystkich odcinków z osobna, tak? Powinni raczej podać ile graczy dobrnęło do końca i kupiło cały produkt. Według mnie było warto, ale na pewno znaleźli się tacy, którzy co najwyżej wypróbowali tylko pierwszy eps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj skończyłem drugi epizod TWD. Klimat świetny i gra się bardzo przyjemnie.
To, że seria sprzedała się najlepiej w listopadzie i grudniu wcale nie dziwi. Ciekaw jestem także, jaki udział w tych 8,5 mln miały te kopie, które ludzie kupili w czasie promocji na Steam. W końcu przecena 50 czy 75 % to całkiem miła promocja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Normalnie się chyba nie czepiam, ale to naprawdę kuje w oczy.
>
> >"Oprócz nich seria powstała na bazie komiksów trafiła także na pecety..."
>
> Może powinno być tak: "Oprócz nich seria, która powstała na bazie komiksów, trafiła także
> na pecety..."

w tym znaczeniu "powstała" pełni rolę imiesłowu a nie czasownika, ale żeby nie było wątpliwości zmienię. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby ten komercyjny sukces przełożył się na jeszcze lepszą jakość drugiego sezonu. Z fabularnego punktu widzenia wystarczy mi, że utrzymają ten sam poziom, ale pod względem technicznym można by jeszcze sporo poprawić (zwłaszcza w przypadku PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fucktycznie dobra, ale żeby od razu gra roku? Jeśli by oceniać gry tylko na podstawie scenariusza, to czemu Gra o tron ma takie niskie oceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 12:30, TobiAlex napisał:

A była 75% obniżka? Z tego, co widziałem, to "tylko" 50%.


Nie pamiętam czy było dokładnie 75%. Ale pamiętam, że raz TWD zostało wybrane w głosowaniu i była większa zniżka niż 50%... Może było 66% czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> w tym znaczeniu "powstała" pełni rolę imiesłowu a nie czasownika, ale żeby nie było wątpliwości zmienię. Dzięki.
>

Faktycznie. Zwracam honor. Chociaż po Twojej zmianie jest i tak lepiej. Jednak 3 godziny sen nie pomaga w dostrzeżeniu "takich" zależności ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. Telltale niech wraca z urlopu i tworzą drugi sezon. W końcu jakaś poważna alternatywa na wysokobudżetowe gry AAA, nie będąca grą indie (nie każdy lubi taki rodzaj rozgrywki, ja tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 13:48, Harunia napisał:

Przy okazji SirYarpen- "kłuje" w oczy, kuje to inny czasownik, kuc mozna zelazo :)


Tak. Jak już pisałem 3h snu to zdecydowanie za mało na poprawianie innych (co ciekawe: sam spoglądałem na to słowo i mi jakoś nie pasowało ;) ). Dobra koniec tłumaczeń (moich), bo robi się mały off-top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie cokolwiek na temat pudełkowego wydania pierwszego sezonu? Bo słyszałem plotki, że będzie ale coś nic oficjalnego nie słychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować