Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - świetny start DmC: Devil May Cry

9 postów w tym temacie

Adam Berlik

Ostatnią grą Capcomu, która zajęła 1 miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii był Resident Evil 5 w 2009 roku. Teraz znów gra tej firmy jest na szczycie – liderem zestawienia jest bowiem DmC: Devil May Cry.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - świetny start DmC: Devil May Cry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze spora czesc graczy to nie metroseksualisci, ktorzy zamiast patrzec na to co gra oferuje, przejmuja sie fryzura glownego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To dobrze ze spora czesc graczy to nie metroseksualisci, ktorzy zamiast patrzec na to
> co gra oferuje, przejmuja sie fryzura glownego bohatera.

Dobre :) No i niestety szczera prawda. Po prostu co niektórym się już w d... poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 13:57, Xardasi napisał:

To dobrze ze spora czesc graczy to nie metroseksualisci, ktorzy zamiast patrzec na to
co gra oferuje, przejmuja sie fryzura glownego bohatera.

A ja, jako metroseksualista, chciałbym zauważyć, że jedyną fryzurą jaką naprawdę się przejmuję, jest moja własna. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak łyknąć brednie serwowane przez growe media, że fanom orignalnego dmc przeszkadza głównie fryzura.
Reboot miał trafić do większej liczy kilentów z przez "zachodnie podejście do mark", narazie nie widac efektów skoro sprzedaje się dużo słabiej niż DMC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 13:57, Xardasi napisał:

To dobrze ze spora czesc graczy to nie metroseksualisci, ktorzy zamiast patrzec na to
co gra oferuje, przejmuja sie fryzura glownego bohatera.

Hmm, oferuje mi głównego bohatera ze śmieszną fryzurą? ;p (trolololo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować