Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Torment: Tides of Numenera. A muzykę skomponuje...

15 postów w tym temacie

Hm, jeżeli gra okaże się słaba to na pocieszenie muzyka będzie stała na wysokim poziomie? Mam nadzieję -mimo pewnej dozy pesymizmu jakim napawają mnie, ostatnimi czasy, pojawiające się coraz słabsze produkcje...- że tytuł jednak będzie hitem : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 10:35, Ozi_GT napisał:

kto to?

A grałeś w Tormenta? Słuchałeś tych genialnych kawałków grze?
Najwidocznie nie, bo znałbyś tego człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko martwi zmiana uniwersum, w którym toczyć się będzie akcja gry... Jest to cokolwiek nie spotykane posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie tylko martwi zmiana uniwersum, w którym toczyć się będzie akcja gry... Jest to cokolwiek nie spotykane posunięcie.
A mnie bynajmniej nie martwi. Planescape jest własnością Wizards of the Coast, także inXile musiałoby zdobyć licencję. Poza tym z góry narzucało to konieczność zastosowania mechaniki D&D. Ponadto osadzenie gry w Planescape wiązałoby się z ryzykiem, że gra będzie kontynuacją scenariusza Planescape: Torment, a każdy dobrze wie, że historia opowiedziana w tej grze DEFINITYWNIE SIĘ KOŃCZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 10:35, Ozi_GT napisał:

kto to?

Skomponował muzykę do Fallouta, Fallouta 2 i zdaje się, że i do Fallouta: New Vegas, skoro użyto tam sampli z pierwszych części.

Jak ja nie lubię onetowych nagłówków. Mysza, błagam, nie idź tą drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E-orgazm... A tak serio, to aż łezka w oku się kręci na myśl, jak klimatyczny i świetny będzie nowy Torment. Wiem to niemal na pewno już teraz. I już teraz się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Jak ja nie lubię onetowych nagłówków. Mysza, błagam, nie idź tą drogą.

To akurat było przewrotne, bo chyba każdy zainteresowany i tak wiedział. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz zaczynie się festiwal, na którym szanowni redaktorzy będą opisywać każdą plotkę dotyczącą nowego Tormenta i robić hype, a później jak się okaże, że nikt nigdy nie obiecywał, że coś się w grze pojawi,ale w pełnej wersji się to nie pojawi to będzie narzekanie, że "nie spełnili obietnic". Dlatego mimo, iż jestem wielkim miłośnikiem Planescape: Torment to wszystkie newsy będę omijał szerokim łukiem. Także dlatego, że redaktorzy mają dziwny zwyczaj umieszczania spoilerów w kwestiach, które gracze woleliby poznać sami. Vide news na gramie w stylu "na samym początku agent 47 zabija (i tu podają kogo)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numenara to zupelnie inny swiat i setting. Tylko, ze poniekad w stylu Planescape''a z jego dziwnosciami. Nie jest to jednak oficjalna kontynuacja ani uniwersum. Chodzi o ideę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować