Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Season Pass do Aliens: Colonial Marines - 4 DLC za 30 dolarów

39 postów w tym temacie

> > Na Muve.pl raczej nie będzie "Season Passa", ani osobno każdego DLC. To gra
> wydawana
> > w Polsce przez CD Projekt. Dlatego najabardziej opłacalną opcją jest kupno
> tej
> > przepustki na GMG z dużą zniżką przy użyciu ichniejszego vouchera. A i tak
> aktywacja
> > będzie na Steam, a gra nie będzie mieć blokad regionalnych. :)
>
> Wydawca nie ma nic do rzeczy. Siants Row też wydaje CD-Projekt a DLC jak i sama gra u
> niech jest :) Więc pewnie i Season Pass będzie. Tak samo było z Max Paynem :) Zobaczymy.
> Na razie celuje tylko na muve.p ;p
To kolega chyba nie wie iż od zeszłego roku wydawcą gier ŚP THQ była Cenega a nie CD PROJECT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 20:08, Alekde napisał:

A:CM będzie najlepszą odsłoną serii i stawiam że też razem z Dragonbornem najlepszą premierą
pierwszego kwartału.


Nie ma to, jak porównywać DLC do pełnoprawnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 20:23, Corporal napisał:

Pfff żadnych DLC, dlc są dla lemingów. Taka polityka to robienie klienta w balona.

Nikt Ci nie każe ich kupować. :)

Rozumiem, że wg Ciebie DLC do "Skyrima" czy "Borderlands 2", a nawet do "GTA IV" też nie są nic warte, tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 20:07, Janek_Izdebski napisał:

Mała poprawka. Od wczesnej jesieni wszystkie gry byłego THQ wydaje pudełkowo i
cyfrowo Cenega/Muve. Gry Rockstara/Take Two od dawna wydaje w Polsce Cenega/Muve,
zarówno w wersjach pudełkowych, jak i cyfrowych. :)

Chyba o tym czytałem przy okazji jak pisało coś o Warhammerze. Ale musiało mi wylecieć z głowy. Nie mniej, CDP miał licencję :D A, że teraz jest inaczej, to cóż :) Lepszy zawsze wygrywa.

Dnia 31.01.2013 o 20:07, Janek_Izdebski napisał:

BTW, przeczytaj testimonial SmokeY''a. Nadal będziesz utrzymywał, że nie opłaca
się kupić tego "SP" na GMG?


Ale nie rozumiem. Co ma piernik do wiatraka ? Ja kupuje tam, gdzie mi się podoba. Jeśli lubisz GMG to tam kupujesz. Ja wole robić zakupy na muve.pl. I zakończmy ten temat, bo to bezsensu jest. Każdy kupuje tam, gdzie mu odpowiada prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 20:40, vegost napisał:

Ale nie rozumiem. Co ma piernik do wiatraka ? Ja kupuje tam, gdzie mi się podoba.
Jeśli lubisz GMG to tam kupujesz. Ja wole robić zakupy na muve.pl. I zakończmy ten temat, bo
to bezsensu jest. Każdy kupuje tam, gdzie mu odpowiada prawda ?

Owszem, Twój wybór. <nie potrafi wyjść ze zdziwienia, jak można wybrać mniej korzystną ofertę> :) Tylko ja osobiście wolę zapłacić ok. 65 zł za "SP", a nie 119 zł - a tyle właśnie kosztują "Season Passy" na Muve.pl do "Borderlands 2" i "Maxa Payne''a 3". Rozumiem, że uśmiecha Ci się płacić dwa razy więcej za to samo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 20:07, Janek_Izdebski napisał:

BTW, przeczytaj testimonial SmokeY''a. Nadal będziesz utrzymywał, że nie opłaca
się kupić tego "SP" na GMG?


Widzę, że Pan nadal wkłada w usta swoich rozmówców to, czego nie powiedzieli. Prawda, Panie Janku? :) Gdyby Pan dokładnie przeczytał post użytkownika vegost, to by Pan wiedział, że w żadnym momencie nie stwierdził on, że się nie opłaca kupować na GMG, tylko, że on nie kupuje od pośredników, a bezpośrednio na steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 21:34, Wojman napisał:

Widzę, że Pan nadal wkłada w usta swoich rozmówców to, czego nie powiedzieli.
Prawda, Panie Janku? :) Gdyby Pan dokładnie przeczytał post użytkownika vegost,
to by Pan wiedział, że w żadnym momencie nie stwierdził on, że się nie opłaca kupować
na GMG, tylko, że on nie kupuje od pośredników, a bezpośrednio na steam.

A ja napisałem, iż nie rozumiem jak ten sam produkt można kupować dwa razy drożej, skoro na rynku jest dostępna dwa razy tańsza, identyczna oferta, szanowny Panie Wojmanie. Tylko dlatego, że GMG jest sklepem brytyjskim, na dodatek rozliczającym w $, a nie w €, co samo w sobie jest korzystne?

Pragnę zauważyć, że pośrednikami są także cdp.pl oraz GOG. :)

Pozdrawiam. :)

P.S. Ciekawe, czy zarówno "SP" jak i sama gra "Aliens: Colonial Marines" będzie dostępna na cdp.pl? Odpowie Pan na to pytanie, Panie Wojmanie? Czy nadal jest to poufna informacja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam taką politykę: "zróbmy grę, potem wytnijmy z niej X map i miesiąc po premierze dajmy je jako dlc za dodatkową kasę". Masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja też nie rozumiem jak można nie kupować np. w GMG, gdzie season pass do Bordleralnds 2 kosztował mnie ok. 30 zł a do Darksiders II jeszcze taniej. GMG to legalny sklep, oficjalny przedstawiciel itp. (sprawdzone poprzez Steam). Podobnie zresztą jak promocje w muve.pl.

Śmieszy mnie też to ciągłe gadanie "róbmy grę, potem wytnijmy z niej X map i miesiąc po premierze dajmy je jako dlc za dodatkową kasę". Xanas jesteś pewien? Masz jakieś potwierdzone źródło? Akurat o Gearbox można być spokojnym, bo każdy z wydanych przez nich DLC mógłby być pudełkowym dodatkiem (było tak zarówno przy Borderlands, jest i przy Borderlands 2). To właśnie Gearbox pokazał jak powinny wyglądać DLC, jak powinny być długie i rozbudowane i do tego tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 22:08, Janek_Izdebski napisał:

A ja napisałem, iż nie rozumiem jak ten sam produkt można kupować dwa razy drożej, skoro
na rynku jest dostępna dwa razy tańsza, identyczna oferta, szanowny Panie Wojmanie.


Jak zwykle odwraca Pan kota ogonem Panie Janku. Sprawa jest prosta: nie każdy chce korzystać z takiego czy innego pośrednika. Ja tam nikomu do portfela nie zaglądam i jak ktoś chce kupić w takim, a nie innym sklepie jego sprawa.

Dnia 31.01.2013 o 22:08, Janek_Izdebski napisał:

Pragnę zauważyć, że pośrednikami są także cdp.pl oraz GOG. :)


Pragnę zauważyć, że nie ma Pan racji, na pewno nie w przypadku gog.com, gdzie wszystkie gry są DRM free i ściąga się je bezpośrednio z serwisu.

Dnia 31.01.2013 o 22:08, Janek_Izdebski napisał:

P.S. Ciekawe, czy zarówno "SP" jak i sama gra "Aliens: Colonial Marines" będzie dostępna
na cdp.pl? Odpowie Pan na to pytanie, Panie Wojmanie? Czy nadal jest to poufna informacja?
:)


Cóż, na cdp.pl jak i na cdprojekt.pl nie mogłem tego ujawnić. Na gram.pl jak najbardziej mogę, w końcu przecież internet to takie miejsce, gdzie jak się raz pozostawi jakąś informację, to nikt nigdy i nigdzie jej dalej nie przekaże. No więc gry firmy SEGA na cdp.pl pojawią się już fehiudsdfjkhs... nie mogę napisać, kawa mi się wylała na klawiaturę. ;,(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 13:42, Wojman napisał:

Jak zwykle odwraca Pan kota ogonem Panie Janku. Sprawa jest prosta: nie każdy
chce korzystać z takiego czy innego pośrednika. Ja tam nikomu do portfela nie zaglądam i jak
ktoś chce kupić w takim, a nie innym sklepie jego sprawa.

Nie odwracam kota ogonem, stwierdzam tylko oczywisty fakt. Jakoś TobiAlex, SmokeY i zapewne także inni zgadzają się ze mną. Ten znaczącu fakt Panu najwyraźniej umknął. Za to cały czas stara się Pan mi tylko dopiec (niezależnie od tematu dyskusji), szanowny Panie Wojmanie.

Dnia 01.02.2013 o 13:42, Wojman napisał:

Pragnę zauważyć, że nie ma Pan racji, na pewno nie w przypadku gog.com, gdzie wszystkie
gry są DRM free i ściąga się je bezpośrednio z serwisu.

Co do GOG, to przyznam Panu rację. Jednak cdp.pl w niemałej liczby przypadków jest pośrednikiem - ćzęść gier to po prostu klucze steam, np. ostatnio dodane "Hotline: Miami" oraz "Serious Sam". :)

Dnia 01.02.2013 o 13:42, Wojman napisał:

Cóż, na cdp.pl jak i na cdprojekt.pl nie mogłem tego ujawnić. Na gram.pl jak najbardziej
mogę, w końcu przecież internet to takie miejsce, gdzie jak się raz pozostawi jakąś informację,
to nikt nigdy i nigdzie jej dalej nie przekaże. No więc gry firmy SEGA na cdp.pl pojawią
się już fehiudsdfjkhs... nie mogę napisać, kawa mi się wylała na klawiaturę. ;,(

Żarcik niezbyt udany. Sądziłem, iż stać Pana na więcej, Panie Wojmanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 16:03, Janek_Izdebski napisał:

Nie odwracam kota ogonem, stwierdzam tylko oczywisty fakt.


Czyli inaczej mówiąc kłamie Pan i wprowadza w błąd użytkowników tego forum. Post vegosta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81745&pid=17, a to Pana odpowiedź: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81745&pid=19 Panie Janku, specjalnie podkreślę, żeby Pan nie miał jak się wyprzeć, że nic takiego nie było: "Nadal będziesz utrzymywał, że nie opłaca się kupić tego "SP" na GMG?"

W nasteępnym poście zaprzecza Pan swoim słowom: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81745&pid=28 Ładnie to tak kłamać i odwrwać kota ogonem Panie Janku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz bezpodstawnie zarzuca mi Pan kłamstwo. Z użytkownikiem vegostem sprawa została załatwiona na priv. A Pan niepotrzebnie się wtrąca i bezpodstawnie zarzuca mi kłamstwo. Wyrwał Pan mój komentarz z kontekstu, który brzmi:

Dnia 01.02.2013 o 21:44, Wojman napisał:

BTW, przeczytaj testimonial SmokeY''a. Nadal będziesz utrzymywał, że nie opłaca się kupić tego "SP" na GMG?


Ten cytat z mojej wypowiedzi odnosi się do komentarza nr 17 użytkownika o nicku SmokeY. Przytoczył Pan wyrwaną z kontekstu drugą część mojej wypowiedzi. Całkowicie pominął Pan pierwsze, jakże istotne zdanie.

Zatem to Pan dokonał tutaj bezczelnej manipulacji, a na dodatek zarzuca mi kłamstwo.

Co do mojej wypowiedzi nr 27, to chyba wszysko jest jasne - po prostu nie potrafię zrozumieć jak tę samą rzecz można chcieć kupować dwa razy drożej. TobiAlex oraz Smokey sądzą tak samo. Onie też kłamią i manipulują? Powtórzę raz jeszcze, stwierdzam tylko oczywisty fakt, że na GMG ze zniżką 10% w pre-orderze + używając vouchera na 25%, "Season Passa" do "Aliens: Colonial Marines" nabędziemy za 20,25 $, co daje nieco ponad 62 zł.

Proponuję zatem zakończyć tę żenującą i nic nie wnoszącą do tematu dyskusję, Panie Wojmanie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni z tymi DLC powariowali. Ciaz gre przed premiera, a potem chargowac flote za to co powinno byc w standardzie. To jakas masakra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 21:44, Wojman napisał:

W nasteępnym poście zaprzecza Pan swoim słowom: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81745&pid=28
Ładnie to tak kłamać i odwrwać kota ogonem Panie Janku?


Prosiłbym ładnie o cytat. Jakoś nie mogę znaleźć ani jednego zdania, w którym Pan Janek zaprzecza sam sobie. Sprawa została rozwiązana na PW, nikt już nikogo nie przekonuje do swoich racji, więc o co chodzi? Szukamy dziury w całym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 21:44, Wojman napisał:

Czyli inaczej mówiąc kłamie Pan i wprowadza w błąd użytkowników tego forum. Post vegosta:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81745&pid=17, a to Pana odpowiedź: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81745&pid=19
Panie Janku, specjalnie podkreślę, żeby Pan nie miał jak się wyprzeć, że nic takiego
nie było: "Nadal będziesz utrzymywał, że nie opłaca się kupić tego "SP" na GMG?"

W nasteępnym poście zaprzecza Pan swoim słowom: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81745&pid=28
Ładnie to tak kłamać i odwrwać kota ogonem Panie Janku?


Ech Wojmanie, widzę, że natura moderatora jest niezmienna i choć zrezygnowałeś z tej funkcji na gram.pl to instynkt pozostał :)

Ale w tym przypadku uważam, że troszkę przesadziłeś, jeśli mogę się wtrącić.
Przede wszystkim nigdzie nie widzę żeby Janek zaprzeczał sam sobie. Wręcz przeciwnie, jego zdanie jest zdecydowanie spójne.
Inna sprawa, że rozmowę tę, razem z Vegostem, powinni wcześniej przenieść na priv ale to już inna para kaloszy.

Poza tym, zarzucanie komuś kłamstwa od tak sobie też nie jest fajne. Szczególnie w przypadku kogoś, kto był modem. Bezstronność jest cnotą ;)
Faktycznie, Vegost nigdzie nie napisał, że nie opłaca się kupować na GMG, o co później Janek spytał, a Ty uznałeś to za kłamstwo. Ale było to bardziej niefortunnie zbudowane zdanie a nie kłamstwo.
W ten sam sposób można by teraz stwierdzić, że kłamstwem jest Twoje stwierdzenie, że Janek przeczy sam sobie :)
Generalnie uważam, że sprawa w ogóle nie powinna mieć miejsca i mam nadzieję, że temat ten się zakończy :)
Tyle ode mnie :)
Pozdrawiam i Ciebie, Wojmanie i Janka.

A co do samego Season Passa... No cóż... Sam postaram się kupić tam gdzie będzie najtaniej. I tylko jeśli planowane będą fabularne DLC do singla a nie tylko popierdółki do multi.
Kupno EK samo w sobie jest dużym wydatkiem więc na SP wolę trochę zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest do k/n edycja kolekcjonerska, dzisiaj anulowano mi zamówienie na gram, a wiele osób dostało maile , że CDP jest "niepoważny" i nie wyda edycji EK na terenie polski, a prężą muskuły przy Wiedźminie III, i to "k" na 5 dni przed premierą, nie wiem teraz czy mi z UK dojdzie edycja kolekcjonerska na czas ! Takie jaja tylko w Polsce. Nie ma też żadnego oficjalnego stanowiska w tej sprawie z CDProjektu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć SEGA zrezygnowała z wydawania kolekcjonerki na terenie RP - taki był komunikat CDP. Na Muve.pl można złożyć zamówienie na angielską kolekcjonerkę - w przypadku wersji PC i tak dostanie się kluczyk Steam, a w opcjach będzie można zmienić język. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować