Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ni no Kuni: Wrath Of The White Witch hitem na Wyspach!

14 postów w tym temacie

Adam Berlik

Dość niespodziewanie Ni no Kuni: Wrath Of The White Witch, jRPG od Level-5 i Namco Bandai, zajęło pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Na podium także FIFA 13 i Call of Duty: Black Ops II.

Przeczytaj cały tekst "Ni no Kuni: Wrath Of The White Witch hitem na Wyspach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, Ni No Kuni wygląda rewelacyjnie i nie mogę się doczekać, gdy zagram (jeszcze trzeba inne gry poukańczać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje. Zasłużona pozycja, gra jest naprawdę znakomita, drugie wydane na zachodzie jRPG w tej generacji które naprawdę przywraca wiarę w gatunek. Stan taki pewnie zmieni się już przyszłym tygodniu, kiedy wejdzie Dead Space 3/powrót jakiegoś śmiecia z niższych pozycji, ale najważniejsze by dać się dostrzec i pokazać, że można jeszcze zrobić dobre jRPG, warto zrobić dobre jRPG, bo poza Japonią jest jeszcze kupa fanów, która na takie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać z specyfiki gatunkowej.
Fani lecą do sklepu po grę, dobrych jRPGów w tej generacji jak na lekarstwo :/
Takie gry jak FC3 czy AC3 będą się sprzedawać przez jakiś czas kiedy Ni No Kuni wyleci z listy za tydzień/dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest super wiadomość! Niech Sony (nooo Microsoft też) nasze kochane zauważy, że ludziom brakuje porządnych jRPGów! Dlatego prosił bym o jakieś ciekawe zapowiedzi, bo póki co pod tym względem ciekawi mnie WiiU :).

A samo Ni No Kuni jest świetne! Tylko czekam teraz na moją Wizard''s Edition :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tyle było lamentu, że oto taki diament przejdzie bez echa, niezauważony przez rozochoconą gawiedź. I proszę bardzo - chyba najbardziej te wszystkie wróżki dziennikarskie są teraz zaskoczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A tyle było lamentu, że oto taki diament przejdzie bez echa, niezauważony przez rozochoconą
> gawiedź. I proszę bardzo - chyba najbardziej te wszystkie wróżki dziennikarskie są teraz
> zaskoczone :P

Bo gra przechodzi bez echa, nie zobaczysz 100000 różnych reklam itp. itd., jak otworzysz lodówkę to tam też nie zobaczysz Ni No Kuni. Zapewne gra nie dostanie tytułu roku a zasługuje na to w 100% (i nie widać, aby w tym roku miała pojawić się inna gra, która byłaby jakąkolwiek konkurencją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 00:54, TobiAlex napisał:

> A tyle było lamentu, że oto taki diament przejdzie bez echa, niezauważony przez
rozochoconą
> gawiedź. I proszę bardzo - chyba najbardziej te wszystkie wróżki dziennikarskie
są teraz
> zaskoczone :P

Bo gra przechodzi bez echa, nie zobaczysz 100000 różnych reklam itp. itd., jak otworzysz
lodówkę to tam też nie zobaczysz Ni No Kuni. Zapewne gra nie dostanie tytułu roku a zasługuje
na to w 100% (i nie widać, aby w tym roku miała pojawić się inna gra, która byłaby jakąkolwiek
konkurencją).


Kurczę, a w mojej lodówce Ni No Kuni jest już ze dwa tygodnie... Ta gra jest wszędzie, aż się wylewa ;D Fakt - może nie ma gazyliona bannerów i reklam, ale większość serwisów daje jej taki coverage, że ja codziennie się o tą grę "potykam".

Bardzo byłem zdziwiony tym właśnie lamentem, o którym wspomina PinKee, bo o grze po prostu było głośno od pewnego czasu, głosy zachwytu na długo przed premierą, a tu nagle nasza rodzima "prasa" płacze, że takiego diamentu nikt nie dostrzega. Wielki zdziw ;]

To, że gra trafiła do Topa u Brytoli w ogóle mnie nie dziwi - może nie spodziewałem się zaraz dominacji w zestawieniu, ale po zainteresowaniu grą przed premierą można było spokojnie się zakładać o Top 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować