Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V – ostatnia szansa na przedpremierowe zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej!

116 postów w tym temacie

Chamberlyn

CD Projekt informuje wszystkich graczy, że można jeszcze składać zamówienia na ekskluzywną Edycję Kolekcjonerską, dostępną wyłącznie w sklepie gram.pl. Gracze, którzy pragną otrzymać to wyjątkowe wydanie w dniu oficjalnej premiery Heroes of Might and Magic V, mają czas na złożenie zamówień do niedzieli.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V – ostatnia szansa na przedpremierowe zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja automatycznie EK zamówiłem :) totalny sentyment :D
W demko 2 pykałem u kolegi jak tylko u niego byłem w pobliżu
W 1 pykałem u drugiego kumpla na multi :D
3 była moim pierwszym kupionym orginałem :D
A 4 kupiłem tego samego dnia kiedy była premiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 12:43, Gryczka napisał:

aa do niedzieli standardową tez mozna zamawiac czy tylko EK ??


Przeczytaj dokładnie komentarz, pisze, że jeśli ccesz otrzymać EK przed premiera musisz zamowic o niedzieli. Nie ma ani słowa o podobnym ograniczeniu wersji zwykłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 12:46, spider88 napisał:

Ja zamówiłem EK jeszcze w zeszłym roku i mam nadzieje że nie powtórzy się sytuacja z marca
;))


Ja podobnie, ale odwołałem w lutym zamówienie bo chciałem ustawić wysłanie pocztą, ale nie było takiej możliwości więc złożyłem chwile później zamówienie ponownie ;) Za 4 dni panowie bedzie jazda bez trzymanki! W całej Polsce przy oknach będą stać tłumy i krzycze "Patrzcie to kurier!!! Nieeee, to zaopatrzenie do warzwniaka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 12:46, spider88 napisał:

Ja zamówiłem EK jeszcze w zeszłym roku i mam nadzieje że nie powtórzy się sytuacja z marca
;))

Ja swoje złożyłem już na początku grudnia i cierpliwie czekam już pół roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi wystarczy zwykła edycja na DvD. Dla mnie liczy się sama gra (mięsko :P), a nie jakies tam dodatkowe ochłapy :]

A własnie, bo juz sam nie wiem...do edycji kolekcjonerskiej dołączony jest H2 czy H3 ? Tutaj pisze, że trójeczka, a mi sie gdzies o uszy obiło, że jednak dwójka, hyh ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ze względu na duże zainteresowanie Edycją Kolekcjonerską postanowiliśmy zwiększyć jej nakład" - jak dla mnie to raczej za dużo wyprodukowaliście EK i teraz trzeba to jakoś opchnąć, a do premiery tylko kilka dni. Ja zamówiłem co prawda EK, ale chyba tylko dlatego, że innego sobie nie wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 12:56, Xarodon napisał:

A własnie, bo juz sam nie wiem...do edycji kolekcjonerskiej dołączony jest H2 czy H3 ? Tutaj
pisze, że trójeczka, a mi sie gdzies o uszy obiło, że jednak dwójka, hyh ;o


Dołączona jest czysta 3. Znaczy się wersja podstawowa PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 12:58, isildur-ps napisał:

> A własnie, bo juz sam nie wiem...do edycji kolekcjonerskiej dołączony jest H2 czy H3 ?
Tutaj
> pisze, że trójeczka, a mi sie gdzies o uszy obiło, że jednak dwójka, hyh ;o

Dołączona jest czysta 3. Znaczy się wersja podstawowa PL.

no i H3 jest tez dołączony do standardówki a nie tylko do EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wykonana z drewna skrzynia ze skarbami, w którą zapakowane będą wszystkie elementy pakietu"

Chyba powinniście to zmienić bo mapa będzie oddzielnie , chyba że coś się zmieniło i poskładacie ją . Mam nadzieję że nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyobrażam sobie jak to będzie w dniu premiery (5-6 czerwca)
"patrzcie !!! kurier !!!! - BRAĆ GO ON MA NOWYCH HIROŁSÓW !!!!!!!!!" :P
mi się nie chce zamawiać bo czekam aż dostane odszkodowanie , wtedy będe mieć kase i se zamówie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2006 o 12:47, Mistic napisał:

Ja podobnie, ale odwołałem w lutym zamówienie bo chciałem ustawić wysłanie pocztą, ale nie
było takiej możliwości więc złożyłem chwile później zamówienie ponownie ;) Za 4 dni panowie
bedzie jazda bez trzymanki! W całej Polsce przy oknach będą stać tłumy i krzycze "Patrzcie
to kurier!!! Nieeee, to zaopatrzenie do warzwniaka" :P


Ja zamówiłem EK w kwietniu (czekam od lutego;)) i nie mogę się doczekać kiedy będe GRAĆ na necie (noi oczywiście w campaing i single też):):)

P.S. Koło mojego domu nie ma warzwniaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować