Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Assassin`s Creed III: Washington Edition i Ghost Recon Anthology wkrótce w sprzedaży

5 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Według nieoficjalnych informacji Ubisoft szykuje nowe zbiorcze wydania dla fanów serii Assassin’s Creed i Ghost Recon. W sieci pojawiła się już nawet wstępna data premiery tych reedycji.

Przeczytaj cały tekst "Plotka: Assassin's Creed III: Washington Edition i Ghost Recon Anthology wkrótce w sprzedaży" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oho, pojawiają się plotki czyli najprawdopodobniej miałem rację ^^ Mam tylko nadzieję
> że reszta DLC też będzie w zestawie.
Nie będzie. Inaczej nazwaliby to GOTY, albo Complete Edition i walnęli taką cen, że ze śmiechu byśmy się nie pozbierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm "NemoTheEight" jeżeli jest tak jak mówisz to dlaczego :"Assassins Creed Revelations: Ottoman Edition" nie miało w tytule ani "GOTY, albo Complete Edition" a posiadało wszystkie wydane dlc???????
zauważyłem że dla ubi do AC wydaje przeważnie do 6 miechów od premiery gry (październik 12) więc ta wersja może być ostateczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 11:10, NemoTheEight napisał:

Nie będzie. Inaczej nazwaliby to GOTY, albo Complete Edition i walnęli taką cen, że ze
śmiechu byśmy się nie pozbierali.


Widzisz... Jak wyżej.
UBI to nie EA, wyda ze wszystkim tak jak wcześniej, zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować