Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 13 "jednym z największych sukcesów" na polskim rynku. Ceny obniżone o prawie połowę!

10 postów w tym temacie

Ta, świetnie - dziękują tym co już kupili, obniżając cenę - znaczy co, będą oddawać im część kasy, czy śmiać się w twarz, że jakby poczekali to by nie przepłacili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież już od dawna wiadomo, że czym dłużej poczekasz, tym taniej kupisz :) A obniżka ceny moim zdaniem nigdy nie jest zła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 15:29, pawbuk napisał:

Przecież już od dawna wiadomo, że czym dłużej poczekasz, tym taniej kupisz :) A obniżka
ceny moim zdaniem nigdy nie jest zła :D

Tak, racja, choć nie do końća - ponad rok czekam na obniżkę Skyrima i jakoś nie mogę się doczekać :(.
Mi jednak chodzi o ten komentarz, że to niby podziękowanie dla tych co kupili. Tak Ci dziękujemy, że inni będą mieli uciechę a Ty co najwyżej satysfakcję, że dobrze zrobiłeś innym:) Słabe to działanie - na przyszłość większość będzie najpierw czekać na obniżkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 15:36, Druid2 napisał:

Tak, racja, choć nie do końća - ponad rok czekam na obniżkę Skyrima i jakoś nie mogę
się doczekać :(.


Spoko, Skyrim w końcu stanieje :) Diablo II nadal jednak kosztuje 50 zł, tyle lat po premierze :D

Dnia 21.02.2013 o 15:36, Druid2 napisał:

Mi jednak chodzi o ten komentarz, że to niby podziękowanie dla tych co kupili. Tak Ci
dziękujemy, że inni będą mieli uciechę a Ty co najwyżej satysfakcję, że dobrze zrobiłeś
innym:) Słabe to działanie - na przyszłość większość będzie najpierw czekać na obniżkę
:(


Dużo osób kupi przy premierze :) Też zazwyczaj czekam na obniżkę ceny gier, ale np takiego Bioshocka Infinite już zamowiłem przed premierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież już od dawna wiadomo, że czym dłużej poczekasz, tym taniej kupisz :) A obniżka
> ceny moim zdaniem nigdy nie jest zła :D

Poczekasz dłużej, a później ci powiedza, że nikt nie gra i wyłączają serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 15:55, kuzyn123 napisał:

Poczekasz dłużej, a później ci powiedza, że nikt nie gra i wyłączają serwery.


Tak się dzieje tylko w bardzo niszowych grach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, racja, choć nie do końća - ponad rok czekam na obniżkę Skyrima i jakoś nie mogę
> się doczekać :(.

Nom, w zeszłym tygodniu kupiłem na Steamie za 120 zł, w Empiku 160 zł...

W sumie dziwna ta ich obniżka. Kto chciał i tak już kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawie 2% wszystkich egzemplarzy Fify 13 kupiono w Polsce ;) Doliczając naszych rodaków którzy kupili za granicą (bo np. tam mieszkają) myślę, że wyjdzie ładny wynik. Tym bardziej brak polskiej ligi jest nieporozumieniem! Ale tu nie winię EA tylko Ekstraklasę.

A co do samej gry - jest absolutnie fenomenalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Poczekasz dłużej, a później ci powiedza, że nikt nie gra i wyłączają serwery.
>
> Tak się dzieje tylko w bardzo niszowych grach :D

Need for Speedy, Medal of Honor, Burnouty, FIFA czy Battlefield 2 to sa niszowe tytuly?
Na szczescie sa jeszcze Gameranger i Tunngle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować