Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nad Assassin`s Creed IV: Black Flag pracuje... osiem studiów!

29 postów w tym temacie

to nie mogli zrobić z tego Assassin Creed 3
nie mówię że 3-jka jest gorsza czy coś
ale była by tak samo ciepło przyjęta jak Far Cry 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, widzę Ubisoft Kijów :)
To dzięki nim Ghost Recon: Future Soldier na PC działał tak wspaniale jak działał ^^ oj, będzie się działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 15:29, Durusiek napisał:

Tak! Zacznijmy robić czwórkę przed zapowiedzią trójki....


No i? To chyba lepiej, że zaczęli robić ją wcześniej i pracują nad nią przez dwa lata, co jest całkiem normalnym czasem produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wyjaśniło się dlaczego Revelations było jedynie dobrą produkcją. Jestem pewien, że już niedługo ruszą prace nad ACV. Jednak muszę przyznać, że AC IV jak na razie przypadło mi do gustu. Zobaczymy jak to się wszystko rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przynajmniej wyjaśniło się dlaczego Revelations było jedynie dobrą produkcją. Jestem
> pewien, że już niedługo ruszą prace nad ACV. Jednak muszę przyznać, że AC IV jak na razie
> przypadło mi do gustu. Zobaczymy jak to się wszystko rozwinie.

Jak znam Ubisoft to pewnie pracują już nad V częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 16:13, Damianuss1 napisał:

Nie wiem czy ta wiadomość brzmi optymistycznie. Znowu posklejany beznadziejny wątek jak
w III? Mhmmm.


Co Ty tak się czepiasz tej trójki?, dla mnie jest ona lepsza od jedynki i dodatków do dwójki, niewiele ustępując samej dwójce
i - tak, będzie mi brakować Connora, tomahawka i biegania po drzewach - zmiana na p[us? - brak Desmonda!
yes, yes, yes! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak znam Ubisoft to pewnie pracują już nad V częścią."
Jak znam Ubisoft to już pracują nad VI,którą zaczęli robić po zakończeniu III,a VII zaczną pewnie po zakończeniu prac nad IV,tzw.polityka kotleta ;).Bardziej bałbym się o Watch Dogs,bo zaraz może się okazać,że za rok będzie Watch Dogs 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to źle, że robią już AC V? Jeżeli w każdej części mają zachodzić zmiany w rozgrywce, to jestem jak najbardziej na tak. Od razu widać, że AC IV nie będzie tym samym, co poprzedniczka i chyba będzie lepszy od niej oraz może dorówna wspaniałej "dwójce". Dlatego nie widzę powodu, by nazywać nowe AC odgrzewanym kotletem chociaż serię można nazwać tasiemcem ze względu na tak dużą liczbę odsłon w tak krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie domniemany postęp graficzny ,no i fajnie ,że gra najpierw powstaje na PC. Pozostaje mieć nadzieję ,że gra będzie ciekawsza i bardziej wciągająca niż 3 , którą skończyłem na siłe. Postać Kenway''a ratuje tą gre (mówie o AC 3 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta firma może sobie pozwolić na to, żeby co roku wydawać nową część i żeby była ona najwyższej jakości. Jak nad grą pracuje kilka razy więcej ludzi niż w innych firmach, to i czas produkcji jest krótszy. O jakość na pewno się nie martwię. O brak nowych rozwiązań też - widać po trójce jak udane były nowości w postaci polowania na zwierzynę i pływania statkiem. Tylko już naprawdę można poczuć znużenie tematem. Mimo, że gra po zapowiedziach i pierwszych screenach zapowiada się super jest to już tylko kolejny odcinek serialu (który i tak "obejrzę") niż nowa część kinowego hitu sprzed dekady.
Nie wierzę im tylko, że na całą piracką otoczkę wpadli po rzekomym ciepłym przyjęciu żeglowania w trójce. Czysty marketing.
I nie wiem czy słusznie dodają numerek do tej odsłony. Mocno trzymają z przodkami Desmonda a i jakiejś wielkiej rewolucji się nie spodziewam w gameplayu. To też chyba marketing, bo gry z numerkami sprzedają się lepiej.
I nie sądzę, by warto było czekać na premierę na nową generację. Mim zdaniem tylko trochę poprawią rozdzielczość i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh
Assassins Creed III robili kiedy był wypuszczany AC Brotherhood czy Revelations (może jeszcze wcześniej). Teraz AC IV zaczęli robić również przed AC Revelations. To ciekawe od kiedy robią następną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 17:20, cyzman napisał:

heh
Assassins Creed III robili kiedy był wypuszczany AC Brotherhood czy Revelations (może
jeszcze wcześniej). Teraz AC IV zaczęli robić również przed AC Revelations. To ciekawe
od kiedy robią następną część.

Prawdopodobnie już zaczęli. Mogą sobie na to pozwolić, przy takiej ilości zasobów ludzkich i pieniężnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, jak ja kocham te wypowiedzi UBISOFTu że zaczęli tworzyć następną część zanim wydali 3 poprzednie ^^
Ostatnie zdanie idealnie pokazuję wazelinę którą szykują sobie na PCciarzy, a jak przyjdzie co do tego to grafika bedzie gorsza od poprzedniej... trololololo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 17:36, Sanders-sama napisał:

Ah, jak ja kocham te wypowiedzi UBISOFTu że zaczęli tworzyć następną część zanim wydali
3 poprzednie ^^
Ostatnie zdanie idealnie pokazuję wazelinę którą szykują sobie na PCciarzy, a jak przyjdzie
co do tego to grafika bedzie gorsza od poprzedniej... trololololo.


Akurat grafika w trójce jest dobra, zwłaszcza tekstury
pamiętam, że ciągle łapałem się na tym, że przyglądam się śladom pozostawionym przez powozy i kałuża w nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 17:44, lis_23 napisał:

Akurat grafika w trójce jest dobra, zwłaszcza tekstury
pamiętam, że ciągle łapałem się na tym, że przyglądam się śladom pozostawionym przez
powozy i kałuża w nich ;)


Był jakiś taki fajny filter i tyle. Do dzisiaj pamiętam jak mało szczegółów było widocznych na mundurach czerwonych ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować