Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III - Tyrania Króla Waszyngtona: zobacz zwiastun mocy Orła i Wilka

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Jeśli mieliście już okazję zagrać w pierwszą część Tyranii Króla Waszyngtona, to zapewne już poznaliście moc stawania się niewidzialnym. W drugiej części Ratonhnhaké:ton nauczy się... latać.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed III - Tyrania Króla Waszyngtona: zobacz zwiastun mocy Orła i Wilka" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 16:10, Jeffero napisał:

Ta... Nie ma to jak jeszcze bardziej uprościć jedną z najprostrzych gier świata.


Przecież to jest tylko dodatek z alternatywną linia fabularną i z alternatywną wersją głównego bohatera, nie ma on nic wspólnego z podstawką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ta... Nie ma to jak jeszcze bardziej uprościć jedną z najprostrzych gier świata.
>
>
> Przecież to jest tylko dodatek z alternatywną linia fabularną i z alternatywną wersją
> głównego bohatera, nie ma on nic wspólnego z podstawką ...

Aha, i co to ma do rzeczy? Chodziło mi o to, że wszystkie AC są bardzo łatwe, a w tym dodatku do ACIII dodali coś takiego jak latanie i niewidzialność... Co czyni ją śmiesznie łatwą. Mam nadzieję, że tego typu głupot nie uświadczymy w ACIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2013 o 16:41, Jeffero napisał:


Aha, i co to ma do rzeczy? Chodziło mi o to, że wszystkie AC są bardzo łatwe, a w tym
dodatku do ACIII dodali coś takiego jak latanie i niewidzialność... Co czyni ją śmiesznie
łatwą. Mam nadzieję, że tego typu głupot nie uświadczymy w ACIV.


Cóż, Connor jest Indianinem a te moce tylko podkreślają jego pochodzenie
skoro jest za łatwo to nikt nie każe Ci grać, lub z owych mocy korzystać, chyba nie ma takiego musu, prawda?
w " Dishonored " też jest sporo mocy ale nikt nie każe graczowi ich używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, mamy moc wilka i czapkę niewidkę, teraz Connor będzie mógł latać, co będzie w części 3? Moc sterownia ludzkimi myślami? Telekineza?
Może mi ktoś powiedzieć, bo nie bardzo potrafię zrozumieć, jeżeli kupiłabym AC 3: Washington Edition, to wszystkie dlc mam w cenie gry (PC - 120 zł), tak? Ale jeżeli mam już grę i chcę zagrać w dlc to muszę se je kupić za 120 zł? W skrócie, osoby które kupiły przepustkę sezonową zostały nabite w butelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam, co mają zrobić osoby posiadające już ACIII? - ja mam EK i co?, gdy zakupię tę nową wersję to będę miał dwie takie same gry na koncie Ubisoftu?
będę musiał instalować całość, czy będę mógł dodać same DLC i dodatki do już zainstalowanej gry?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś przeszedł AC III, to nie powinien się dziwić, skąd dostęp do takich mocy.
A jak ktoś ma trudności ze zrozumieniem tego co ma na monitorze, to niech poczyta sobie dodatkowo jakieś streszczenie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować