Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wynik Minecrafta dalej śrubowany

6 postów w tym temacie

Fajnie, że jest miejsce na takie produkcje, ale ja tego nie rozumiem. Przecież ta gra jest nudna jak flaki z olejem. Pograłem może ze 2h, ale to tylko dlatego, że szkoda mi było wydanej kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra odniosła sukces, bo możesz w niej wykorzystać swoją kreatywność i niewiele jest rzeczy, które Cię w tym ograniczają. Możesz tworzyć wspaniałe budowle, labirynty czy jakieś escape''y i co najlepsze dzielić się tym z przyjaciółmi, czy innymi ludźmi z internetu. Siłą Minecrafta jest jego community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W całym ubiegłym roku sprzedano natomiast ponad 15 milionów sztuk Minecrafta." A doliczając ludzi grających na piratach będzie z 4x tyle bankowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza tym za granicą dużo osób gra w Feed The Beast czyli zbiór kilkudziesięciu ciekawych dodatków połączonych w jedną paczkę i zintegrowany z minecraftem ;) Wtedy gra jest ogromnie rozbudowana.
W podstawowej wersji minecraft(vanilla) masz z bajerów tylko redstone a w FTB masz różnego rodzaju elektrownie np. wiatrowe, nuklearne(różne paliwa i rodzaje chłodzenia plus może wybuchnąć i skazić spory obszar), fuzyjna, zasilana lawą i jeszcze kilak innych.
Jest od groma wszelakich urządzeń.

Jeśli ktoś lubi klimaty fantasy to też znajdzie w FTB coś dla siebie bo jest dodane sporo nowych mobów, lokacji oraz co najlepsze bardziej rozbudowane czary, ulepszenia broni, zbroi etc.

Także jeśli masz trochę oleju w głowie to od razu startuj do FTB kolejnym plusem jest to że praktycznie nie używa go dzieciarnia bo jest zbyt skomplikowany i rozbudowany, na początku może przytłaczać no ale coś za coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować