Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Okładka GTA V oficjalnie ujawniona!

38 postów w tym temacie

Dla mnie sprawa jest prosta...Chciałbym zamówić sobie GTA V na PS3, ale dodatkowo muszę zapłacić jeszcze za kuriera. Albo dajecie kuriera free za opłatę z góry, albo zamawiam w innym sklepie zaczynającym się na m. Wiem, że to i tak nic nie zmieni ale gdyby był darmowy kurier to ten sklep miałby szanse zostać największym sklepem w Polsce z grami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacji nie ma, ale i też czego się po okładce GTA można było się spodziewać? Niczego zaskakującego. Jak zwykle fajnie wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym zamówić GTA na PC ale pisze że produkt niedostępny :)
Jest napisane!!

Co do okładki, to oczywiście klasyczna dla serii GTA i bardzo mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 15:44, Podiaz napisał:

eee mogliby już zmienić koncepcje okładki bo wieje nudą i jest już niemodna

No tak, bo w modzie teraz jest główny bohater gry z bronią patrzący w kierunku kupującego. W końcu lepiej by było, gdyby Rockstar zrobił taką okładkę. W końcu wszyscy tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> No tak, bo w modzie teraz jest główny bohater gry z bronią patrzący w kierunku kupującego.
> W końcu lepiej by było, gdyby Rockstar zrobił taką okładkę.


Już zrobił :) RDR ;-))) John Marston patrzy się na mnie z pudełka i celuje z obrzyna ;-) Uwielbiam tą grę (zaznaczam po raz kolejny), ale jednak faktów trzeba się trzymać ;-). W LA Noire Phelps też straszy jakimś gnatem z okładki ;-)

Co do okładki GTA V - standardawa dla tej serii i tutaj akurat bardzo dobrze że nie idą z duchem czasu i modą ;-). Ale pieprzyć okładkę - te w żadnej grze jakoś mi nie zapadają w pamięć. Grę już dawać, a tu do września trzeba jeszcze czekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie sprawa jest prosta...Chciałbym zamówić sobie GTA V na PS3, ale dodatkowo muszę
> zapłacić jeszcze za kuriera. Albo dajecie kuriera free za opłatę z góry, albo zamawiam
> w innym sklepie zaczynającym się na m. Wiem, że to i tak nic nie zmieni ale gdyby był
> darmowy kurier to ten sklep miałby szanse zostać największym sklepem w Polsce z grami
> :)

No raczej to ten sklep musiałby trochę jeszcze podgonić do miana największego... Szczególnie, że jakiś nie chwalą się liczbą sprzedanych gier;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować